Maminka.czZdraví

Začněte se znovu líbit

Prezentace klienta
11. 11. 2019
Snad každá maminka to zná velmi dobře. Tělo se během těhotenství změní a vyzrát nad problémovými partiemi není jen tak. Cvičení ani zdravá strava bohužel v některých případech nestačí, přesto existuje způsob, jak své tělo získáte po porodu zpět.

Právě maminky si časem zatouží dopřát operaci prsou, protože když prsa ztratí svoji plnost a pevný tvar nebo zůstanou velká a povislá, je účinným řešením pouze plastika. Získat zpět hezký tvar lze modelací, zvětšením, zmenšením, případně augmentační mammaplastikou, která modeluje a zároveň doplňuje ztracený objem. Moderní operace jsou bezpečné a nabízí přirozený vzhled s minimálními jizvičkami a zátěží pro organismus.

Více o operacích prsou najdete na: www.yesvisage.cz/prsa

Klepněte pro větší obrázek

Další problémovou partií maminek jsou kožní nadbytky či povolená povislá kůže v oblasti bříška nebo rozestoupené břišní svaly. Řešením je moderní chirurgický zákrok zvaný abdominoplastika či miniabdominoplastika. Ten dává bříšku zpět pevný tvar a umí povolené břišní svaly stáhnou zpět. 

Více o abdominoplastice najdete na: www.yesvisage.cz/abdominoplastika

Klepněte pro větší obrázek

Pokud je však jediným problémem bříška nahromaděný tuk, pak řešením je cvičení a z estetických výkonů také liposukce. Tou nejmodernější a nejšetrnější v současné estetické medicíně je laserová liposukce SlimLipo, která je bezbolestná, bez nutnosti celkové anestezie a nevyžaduje dlouhé zotavování. Je tedy rychlá, komfortní, a navíc s dvojím efektem. Jednak tuky mizí a zároveň laser vypíná a zpevňuje pokožku, která po zákroku snadno přilne zpět k tělu, takže nevznikají ani kožní převisy ani nerovnosti.

Více o laserové liposukci SlimLipo najdete na: www.yesvisage.cz/slim-lipo

Klepněte pro větší obrázek

Intimní omlazení je téma o kterém se příliš nemluví ani mezi kamarádkami u kávy, přesto si toto ošetření získává čím dál větší popularitu. Vždyť právě inkontinence či snížená pevnost vaginálních stěn jsou důsledkem těhotenství, který žádnou ženu nepotěší. Velmi sofistikované laserové ošetření intimních partií je zcela neinvazivní, bezbolestné, umí řešit ztrátu elasticity a tonusu pochvy, vaginální suchost či únik moči a bonusem je znatelné omlazení a celkové zpevnění, které pocítí nejen žena, ale také její partner.

Více o omlazení intimních partií najdete na: www.yesvisage.cz/intimni-omlazeni

Klepněte pro větší obrázek

Tip pro vás

Klinika YES VISAGE je se svými pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě největší klinikou estetické medicíny a plastické chirurgie u nás. Nabízí pro všechny nezávaznou konzultaci s odborníkem a taktéž možnost zákroků na splátky již od 500 Kč a s nulovým navýšením. Více informací na pobočkách Kliniky YES VISAGE nebo na webu kliniky. A pozor, všechny maminky mají v YES VISAGE slevu! Více na www.yesvisage.cz/maminka

Harry Potter - Materidouska
Témata: Zdraví

Mohlo by vás zajímat
Růstový spurt: Období nenasytného kojence vás potká několikrát
Dvojčata s křehkými kostmi. Narodila se se zlomeninami, ublíží jim i mazlení
Dcery Karla Gotta: Která zdědila tátův talent? A která se mu nejvíc podobá?
Kdy nechat děti doma samotné? Nejdřív ve 12 letech, tvrdí odborníci!
Řeč těla při spánku: Na zádech spí králové, schoulení jsou mamánci
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
Otázky kolem přebalování: Jak často měnit plenku? Utírat, nebo umývat?
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle nás nenapadlo!
S dětmi jsem dospěl. Kvůli nim jsem přestal pít alkohol, říká Tomáš Třeštík

Horoskopy

Beran O víkendu se odehraje spousta věcí, ale nebudou jen pozitivní. V hlavě máte plno nápadů, které byste…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Radana, Radovana, Ivica

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné