Maminka.czSlavné maminky

Žádné chůvy, žádný showbyznys! Těhotná Rihanna má o výchově svých dětí jasnou představu. Čeho se musela vzdát?

Dita Mrázková 24.  2.  2023
Její nedávné a od porodu syna první vystoupení během poločasu Super Bowlu odtajnilo jedno velké překvapení. Zpěvaččino zakulacené bříško bylo jasným důkazem, že za pár měsíců se stane už dvojnásobnou mámou. Jak si užívá mateřství a co prozradila o svém synovi?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Neřekla bych, že jsme plánovali založit rodinu, rozhodně jsme ale nebyli proti. Neřešila jsem ovulaci ani podobné věci. Prostě jsme si užívali, a pak už byly jen dvě čárky na testu," prozradila v rozhovoru pro britský Vogue zpěvačka, jak začala nová etapa jejího života.

Syn, kterého přivítala s partnerem rapperem A$AP Rockym na světě loni 13. května, se má čile k světu a fanoušci hvězdného páru neúnavně pátrají po tom, jak se jmenuje. Spekuluje se, že Rihanna, jejíž skutečné jméno je Robyn Rihanna Fenty, a Rocky, jehož pravé jméno je Rakim Mayers, vybrali pro chlapce pojmenování začínající na R.

VIDEO: SUPER BOWL: ČÍM PŘEKVAPILA RIHANNA?

V únoru 2022, tedy ještě před porodem, sdělil zdroj magazínu Us Weekly, že se zpěvačka pravděpodobně rozhodne pro něco, co bude inspirováno její rodnou zemí. "Rihanna chce při pojmenování svého dítěte uctít svůj barbadoský původ. Oba rodiče chtějí, aby byly do výchovy zahrnuty obě jejich kultury. Je pro ně velmi důležité, aby místa, odkud pocházejí, se předala i jejich dítěti," uvedl zdroj.

Magazínu Vogue Rihanna také prozradila, jak miluje vidět své kluky spolu. Nazvala oba "nejlepšími kámoši" a svěřila se, jak moc je to partnersky sblížilo. "Všechno se změní, když máte dítě, ale neřekla bych, že nás to změnilo, jen jsme si teď mnohem blíž. Když jsou kluci spolu, sedím jen tak bokem. Jsem doslova holka, která se snaží dostat do klučičího klubu a čeká, až na ni přijde řada. Malý je svým otcem tak posedlý!" nechala se slyšet zpěvačka.

Klepněte pro větší obrázek

Na adresu svého syna řekla i to, že pokud ho má na nějaký čas opustit, musí jít jen o zcela výjimečnou situaci. Nechce prý přijít o žádné jeho "poprvé".

"Panebože, ta rána, když vidím jeho tvář! Když se probouzí, vypadá nejdřív jakoby vyděšeně, ale pak se usměje a je to jeho nejoblíbenější část dne," pochvaluje si slavná maminka.

Klepněte pro větší obrázek

Během vystoupení v podcastu Process with Nate Burleson letos v únoru zmínila i to, že se musela vzdát některých svých oblíbených činností. "Žiju pro svého syna. Teď už záleží na všem. Když jste máma, začínáte brát v úvahu opravdu hodně. Skoky padákem?! O takových věcech už opravdu nepřemýšlím – nestojí to za to. Všechno je jinak. Život před mým synem mi připadá velmi obskurní. Je to dřina, ale nic mě nenaplňuje víc než být matkou."

Klepněte pro větší obrázek

Podle všeho není zpěvačka typem, který by na sociálních sítích sdílel svůj osobní život. "Ačkoli má Rihanna kolem sebe neustále spoustu pomocníků, rozhodně se při výchově syna nespoléhá na chůvy. Svému dítěti chce dopřát stejnou zkušenost, jakou měla ona – daleko od světa showbyznysu," řekl zdroj deníku The Mirror. Popová diva má údajně také v plánu vychovávat své děti spíše na Barbadosu než v Los Angeles. Žádné hvězdné manýry, žádné rozmazlování, žádné výdobytky... Za nás palec nahoru!

Témata: Těhotenství, Porod, Láska a vztahy, Kariéra, Slavné maminky, Mateřství, Výchova, Rodičovství, Životy slavných, Syn, Rodiče, zpěvačka, Sociální sítě, Rihanna, Hollywood, ikona, idol, ASAP Rocky, Rocky, Malý, Vogue, US Weekly, Chůva, Los Angeles, Jasná představa
Mohlo by vás zajímat