Maminka.czGalerie

Zahrada snů bez velkých investic: Těchto 20 jednoduchých nápadů změní fádní kout v dětský ráj

Simona Formánková 31.  7.  2022
Marně přemýšlíte, jak zabavit děti, aby vás to nestálo majlant, přesto aby to do puntíku splnilo účel? Stačí mít k dispozici venkovní prostor a pár dobrých nápadů. V naší fotogalerii najdete více než 20 tipů, které nadchnou nejen vaše ratolesti, ale i váš rozpočet.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Barevná hřiště, dokonale vybavené zábavní parky a koupaliště se skluzavkami a tobogány – to všechno vaše děti během léta jistě skvěle zabaví. Ovšem pokud chcete pár dní strávit v klidu a stínu vaší zahrady, rozhodně se nemusíte bát, že by i tady nemohlo být o zábavu postaráno. A navíc do toho nemusíte ani příliš investovat. 

VIDEO: Dílnička: Vyrobte si s dětmi obal na prázdninový deník

I v tomto případě totiž znamená, že méně je někdy více. V přírodě rázem zjistíte, že dětem ke štěstí bohatě stačí trocha vody, bahna nebo písku. Malé kuchařky i malí kuchaři mohou ve venkovní kuchyňce popustit uzdu kulinářské fantazii.

Klepněte pro větší obrázek

Fakt, že se můžou i umazat, je třešničkou na pomyslném dortu. Pokud je obyčejné pískoviště už tolik nezajímá, zkuste dřevěné okraje pomalovat či polepit černobílou páskou. Vytvoříte tak silnici, po které se budou chtít prohánět všechna autíčka, která budou po ruce. Vytvořte z fádních koutů vaší zahrady místa, která si děti okamžitě zamilují. 

Klepněte pro větší obrázek

Více nápadů a tipů naleznete v naší galerii.

Témata: Galerie, Tvoření, DIY, Volný čas, Zahrada, Výtvarné aktivity, Investice, Rozpočet, Dětský, Kout, Jednoduchý nápad, Nápad, Puntík, Ráj, Děti, Zahrada na Heureka.cz