Maminka.czMateřídouška

Zapojte vašeho školáka do soutěže s časopisem Mateřídouška!

redakce 25.  1.  2022
!!POZOR SOUTĚŽ NYNÍ UKONČENA! ZNÁME JIŽ VÝHERCE!! Nejoriginálnějším a tedy výherním třídním časopisem se stává KUKÁTKO DO 3.C za třídní kolektiv ZŠ Vsetín. Všem žákům a paní učitelce GRATULUJEME!! .................................................................................................. Do soutěže o výhry v podobě 30x trampolína MARIMEX, 30x roční předplatné a speciál Mateřídoušky a 1x balíček elektroniky NICEBOY se mohou přihlásit třídní kolektivy prvního stupně základních škol. Úkolem třídního kolektivu je vytvoření jednoho čísla původního třídního časopisu včetně titulní strany s originálním názvem a logem. Kontrolu nad prací žáků zaštiťuje pedagog, který v tomto případě vystupuje v roli šéfredaktora.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Od zaměření časopisu by měl být odvozen i jeho obsah. Část původního třídního časopisu by měla být věnována životu v místě školy a škole samotné, dále zájmům žáků – kultura, sport, cestování. Minimální počet stran soutěžního třídního časopisu je 16 včetně obálky.

Soutěžní třídní časopis do soutěže přihlásí pověřený pedagog/šéfredaktor. A to buď ve formátu pdf na e-mail časopisu Mateřídouška, nebo fyzicky na adresu redakce Mateřídoušky. Odborná komise složená z členů redakce nakonec vybere nejoriginálnější a tedy výherní třídní časopis. 

Klepněte pro větší obrázek

Tak hurá do toho! 

Přihlášku do soutěže naleznete ZDE  

Podrobnější info o soutěži naleznete v pravidlech soutěže a v aktuálním vydání Mateřídoušky, která je právě v prodeji na stáncích. Nebo si Mateřídoušku můžete objednat s dopravou ZDARMA na www.ikiosek.cz/materidouska

  • SKVĚLÉ VÝHRY za více než 180 000 Kč
  • Kreativní soutěž pro třídní kolektivy
  • Termín soutěže: 
  • od 11.10.2021 do 31.3.2022
  • Zadání soutěže: vytvoření jednoho čísla třídního časopisu
Témata: Mateřídouška, Školák, Soutěže, Základní škola, výherci, Výhra, Česká republika, Kolektiv, Pedagog, Organizátor, Trampolína, Organizátor soutěže, Podvod, Marimex, Časopis, NEWS, Komunard, Přihlášení, Praha, Soutěž, Elektronika, Hotovost, Přihláška, Mater, Adresa