Maminka.czZdraví

Zapomeňte na akné jednou provždy!

Tak už zase? Další akné na tváři? A hlavní otázka, kdy se těch nepříjemně vypadajících teček či červených kopečků na mojí tváři konečně zbavím? Vždyť kdo by je chtěl....
Komerční článek
15. 4. 2013
Zapomeňte na akné jednou provždy!

Problémy s pletí mají někteří z nás čas od času, některé trápí dlouhodobě. Někdy za tento stav můžou hormonální změny, jindy genetické predispozice, špatná životospráva anebo nadměrný stres. Nedokonalosti na pokožce se můžou projevovat několikery způsoby. Při pórovité pleti nás trápí viditelné rozšířené póry, nejvíce v oblasti čela, nosu a brady. T-zóna a mastná pleť se projevuje nadměrnou produkcí kožního mazu, díky kterému se naše pokožka permanentně leskne. A to je už jen krůček k tomu, aby nám na pokožce vzniklo akné. Akné je zánětlivé onemocnění, které se projevuje ucpanými póry s výskytem černých teček anebo červeným zánětlivým akné na pokožce. Kožní maz se dostává na povrch kůže přes vývod mazové žlázy. Jak se mění kvalita mazu k hustější konzistenci a zároveň je jeho produkce nadbytečná, vývod mazové žlázy se rychle ucpává. Maz se vyrábí nadále a hromadí se v ucpané mazové žláze. V takovémto prostředí se daří bakteriím, pro které je maz potravou. Bakterie se začnou přemnožovat. Přeplněná žláza a přemnožené bakterie způsobí podráždění až dojde k prasknutí mazové žlázy, pokožka se zanítí, zčervená a na naší tváři vznikne akné.

Laboratoire Bioderma vyvinula řešení jak se konečně a navždy zbavit akné. Nová generace v péči o mastnou pokožku trpící akné nabízí krém SÉBIUM GLOBAL, který působí na všechny příčiny vzniku akné. Obsahuje unikátní spojení patentu Fluidactiv® a Bakuchiol. Biologicky zamezuje tvorbě akné, předchází vzniku jizev a pokožce navrací hladkost a jemnost.

Celodenním pomocníkem nám bude SÉBIUM AI KOREKTOR, který rafinovaně překryje a vyléčí každou nedokonalost. V jedné tubě najdeme zelený odstín na zmírnění začervenání, hnědý přirozený odstín na překrytí nedokonalostí na pokožce a díky této péči zabráníme tvorbě zánětlivých vyrážek a uhrů. Pokožku dlouhodobě hydratuje a zmatňuje. Praktické balení se zrcátkem se stane povinnou součástí vaší kabelky.

Už i vy se těšíte na tyto zázraky nové generace? Klikněte na www.sebiumglobal.cz/
a získejte testovací sadu zdarma. Zároveň budete zařazeni do slosování o 111 hodnotných cen.

Koupíte exkluzivně v partnerských lékárnách

Více informací na www.bioderma.com/cz


Témata: Zdraví

Mohlo by vás zajímat
Zápisy do prvních tříd se blíží. Těchto 8 věcí by měl předškolák zvládnout
Náš tip: Pohádky na dobrou noc pro malé princezny
Celé Česko rozehraje dětská tvořivost díky happeningu  ZUŠ Open 2018
Jaké kroky je třeba podniknout, když vám dluží alimenty?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu