Maminka.czZdraví

Zdravý život s VZP: Čerpejte mimořádné bonusy

Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky připravila pro své stávající i nové klienty řadu bonusů v rámci preventivního programu Zdravý život. Na výběr je pestrá řada aktivit, ze kterých si vybere opravdu každý – ať už lidé vyznávající zdravý životní styl, starší osoby, těhotné ženy či osoby s diagnózou cukrovky nebo zvýšeného tlaku. Stávající klienti získají díky programu příspěvek až 3.000 Kč. Podmínkou čerpání příspěvku je členství v Klubu pevného zdraví (registrace online na webu VZP).
Komerční článek
26. 6. 2012
Zdravý život s VZP: Čerpejte mimořádné bonusy

V červnu mohou navíc těhotné čerpat příspěvek na cvičení či na 3D ultrazvuk. Aktivní obyvatelé jistě potěší možnost příspěvku na hole nordic walking. Ženy ocení příspěvek na ultrazvukové vyšetření prsu, prevenci osteoporózy nebo příspěvek na lázeňskou péči. Mezi nadstandardní vyšetření, na která je nyní možné čerpat tento bonus dále patří: preventivní kolonoskopické vyšetření, vyšetření prostaty a vyšetření spermiogramu.

Pokud by si snad někdo z těchto bonusů nevybral, je možnost příspěvek čerpat i na bílou plombu, některá očkování či některé přípravky podporující imunitu.

Kromě toho bude VZP ČR odměňovat také stávající klienty, kteří přivedou nové pojištěnce. Všechny tyto bonusy je možné čerpat v rámci června 2012.

Více informací se dozvíte zde: http://www.vzp.cz/cervnove-bonusy

Témata: Zdraví
Mohlo by vás zajímat
Za bolestivý sex může infekce, ale také strach nebo alergie
Homeopatika na těhotenské neduhy
A mami, kde bydlí Ježíšek? Děti nadpřirozené bytosti potřebují, říká psycholožka
Kapesník. Výsada vyšších vrstev?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu