Maminka.czNovorozenec

Že já si radši nevzala Pištu Hufnágla!

Ženy mají obecně tendenci toužit po tom, čeho se jim právě nedostává po hrstech. Když máme doma moulu, který by nás pozlatil za vše, co řekneme nebo uděláme, chceme vedle sebe jeho protiklad – horkokrevného macha. Jenže…
11. 6. 2012
Že já si radši nevzala Pištu Hufnágla!

Moje kamarádka Veronika měla vždycky pech na chlapy. Pohybovala se v uměleckém prostředí a tak mezi jejími vyvolenými bývali filmaři, muzikanti a tak podobně. Prostě muži protřelí světem, pohlední, vtipní, reprezentativní. Vždycky jí imponovalo, že jsou takoví zajímaví a osobití. Po několika letech šílených pokusů a omylů si najít pana Božského z velkého světa jsem ji seznámila se svým spolužákem z vysoké školy. Byl milý, celkem pohledný… ale měl dost daleko k sortě mužů, se kterými se Verča dosud stýkala. Pocházel z malého města, pracoval v malé reklamce.

Do Veroniky se úplně zbláznil, považoval ji od začátku za úžasné stvoření, i když tak trochu střelené.
Ta si s ním vyšla a volala mi: „Ten Robert je fajn, dobře jsem si s ním popovídala, ale je takovej normální! Na takové já nejsem zvyklá a nevím, co čekat,“ popisovala mi své dojmy. Robert to nevzdal a snažil se svou vyvolenou takzvaně ukecat. Povedlo se a za rok byla svatba, já jim to dokonce odsvědčila. Byla jsem dojatá a hrdá, že se mi povedlo dobrou kamarádku zachránit ze spárů nestabilních a vždy zle končících vztahů.

ČTĚTE TAKÉ: Dětské soutěže krásy: Roztomilé nebo zvrácené? (fotogalerie)

Jenže po dvou letech se idylka začala nějak kazit. Robert byl spokojený, Veronika žila poklidným životem. Zatímco on plánoval, jak by bylo fajn mít za pár let dítě, ona zjišťovala, jak jí najednou vztah plný pohody, vzájemného respektu a stability začíná lézt krkem. Když potkávala své bývalé milence na večírcích, rozhodně jí to nenechávalo chladnou!

Vše vyústilo v její opakované nevěry. Vracela se domů k nic netušícímu Robertovi a klamala ho další rok. „On je tak nudnej! Jen chodí do práce a pořád mě opečovává, všechno má naplánované a tím mě dohání k šílenství. Sex je sice fajn, ale chybí mu vášeň. Když potkám Honzu (krásný a vnitřně rozháraný kameraman), cítím, jak se mi vaří krev. Baví mě ta nejistota, jestli ještě zavolá,“ líčila mi své pocity při dvojce vína Verča. Namítla jsem, že právě tohle, co teď postrádá, ji před lety ničilo a přivedlo až k užívání antidepresiv.

Nechápala jsem ji a zkoušela jí domluvit. Roberta do půl roku opustila a snažila se žít jako dřív. A jak myslíte, že je na tom dnes? Je sama, snaží se zas ulovit pana Božského a navíc jí začaly tikat biologické hodiny. Je opět nespokojená a touží přesně po tom, co měla v Robertovi. Komu není rady..!

Témata: Těhotenství, Děti, Porod, Novorozenec, Kojenec, Batole, Školák, Předškolák, Chování a vztahy, Verča
Mohlo by vás zajímat
Věděli jste, že dítě při porodu spolupracuje?
Jak vybrat autosedačku a na co si dát pozor
Seznamte se s holčičkou, která od narození diktuje módní trendy na Instagramu
Nenechte očkovat dvě vakcíny najednou. Znáte pravidla bezpečného očkování?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu