Maminka.czSoutěže

Známe vítěze soutěže o 3 pomocníky pro váš snadný úklid od společnosti Vorwerk!

Vorwerk přináší revoluci v úklidu domácnosti. Nyní již můžete vysávat a vytírat zároveň: Čistič pevných podlah Kobold SP600 spojuje dokonalý a inovativní úklid s jednoduchým ovládáním. A nyní může být váš!
Komerční článek
2. 4. 2018

Výherci:

  • Radim Kasalík - Kravaře ve Slezsku
  • Eva Satinská - Frýdek-Místek
  • Eva Honková - Nížkovice

Úklidový systém Kobold VK200 ve spojení s jedinečným nástavcem na čištění pevných podlah Kobold SP600 dokáže jediným tahem podlahu vysát i vytřít zároveň. Hravě si poradí s každým typem pevných podlah. Díky otočnému kloubu a plochému designu – je pouze deset centimetrů vysoký – se hbitý Kobold SP600 dostane i pod těžce dostupný nábytek. Kobold SP600 kmitá po podlaze 1 350 krát za minutu a odstraňuje nečistoty jemně, ale důkladně. Extra široká vytírací mikroutěrka, která se připojuje na držák přístroje, tak důkladně odstraní nečistoty v každém koutu.

Klepněte pro větší obrázek

Revoluce v úklidu domácnosti

Mop a kbelík jsou minulostí. Nyní je tu novinka pro snadný úklid Kobold SP600. Vysáváním se nejdříve odstraní hrubé nečistoty, než se rotující, lehce navlhčená mikroutěrka pustí do vytírání.  Před samotnou prací je potřeba vyjmout nádobku a naplnit ji přibližně 260 ml vody. S přídavkem tří mililitrů čisticího prostředku Koboclean dokáže Kobold SP600 vytřít až 60 metrů čtverečních. Funkce automatického vlhčení se jednoduše ovládá stiskem tlačítka na rukojeti vysavače. Speciálně navržená pomocná bezpečnostní klapka a senzor vlhkosti zajistí, že se do vysavače Kobold VK200 nedostane žádná vlhkost.

Odstraní každé smítko

Různé druhy mikroutěrek Kobold MF600 slouží vždy pro konkrétní typ podlahy. Ať už jde o laminát, parkety, kámen nebo dlažbu, nemá Kobold SP600 v úklidu pevných podlah konkurenci. Správný stupeň vlhkosti pro každý druh podlahy se ovládá tlačítkem na rukojeti úklidového systému Kobold VK200. LED diody na přístroji ukazují, které nastavení je právě zvoleno. Když je potřeba při práci malá přestávka, je díky mechanismu “push-push” snadné přejít z provozu do pohotovostního režimu.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Úsporný a ohleduplný k životnímu prostředí

Kobold SP600 je úsporný a ohleduplný k životnímu prostředí, jelikož spotřebuje jen malé množství vody a čisticího prostředku Koboclean. Kobold SP600 používá jen lehce navlhčenou mikroutěrku, řídí si spotřebu vody a tak se na podlahu aplikuje optimální množství kapaliny a zkracuje se i čas potřebný na schnutí.

Aby byla nabídka pro úklid domova kompletní, nabízí Kobold
i praktický čistič oken, ruční vysavač či moderní robotický vysavač s ovládáním na dálku prostřednictvím mobilní aplikace. Kobold nabízí kompletní úklidový systém, který splňuje ty nejnáročnější požadavky zákazníků. Kobold = záruka čisté a zdravé domácnosti.

Pro více informací navštivte www.vorwerk-kobold.cz Můžete si zde také domluvit nezávazné osobní předvedení přímo u vás doma.

Soutěž:

Správnou odpověď posílejte od 26.3. do 8.4. 2018.

Ze správných odpovědí vybere redakce Maminka.cz tři šťastné výherkyně, které se mohou těšit na výrobky od společnosti Vorwerk.

1. Cena: Úklidový systém na vysávání a vytírání pevných podlah Kobold VK200+SP600 s příslušenstvím v hodnotě 25 995 Kč

2. Cena: Ruční vysavač Kobold VC100 v hodnotě 2 995 Kč

3. Cena: Ruční vysavač Kobold VC100 v hodnotě 2 995 Kč


Témata: Soutěže, Váš domov

Mohlo by vás zajímat
 „V Německu platí těhotným porodní asistentku,“ říká Češka žijící v Berlíně
„Dovolená“ na mateřské „dovolené“
Smáli se mu, že je zrůda. Pomohla až kočka se stejnou vadou
Princezna Charlotte udává módní trendy. Stejné šatičky může nosit i vaše dcera

Video

První fotky královského miminka! Kate s Williamem ukázali druhého syna

Horoskopy

Kozoroh Bohužel se v práci se nevyhnete ani méně příznivým chvílím, a to zejména mezi jedenáctou a patnáctou…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Jaroslav, Jarolím, LambrosRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu