Maminka.czSlavné maminky

Zpěvačka Martina Pártlová exkluzivně: Když jsme se s Nikol viděly po porodu nahaté, smíchy se nám málem potrhaly stehy!

Dita Mrázková 4.  11.  2021
Svou první dceru porodila ve dvaačtyřiceti, rozhodně z toho ale nemá žádný mindrák. Nehroutí se ani z pár kil navíc, což jen dokazuje její vtipný příspěvek na Instagramu. Největšími rádkyněmi v péči o malou Stellu jsou Martině momentálně zkušenější mámy Veronika Arichteva a Nikol Leitgeb.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Voláte si s Nikol a Veronikou o rady, svěřujete si mateřské dojmy?

Jasně, že ano! Nemám nikoho bližšího, s kým bych se chtěla o malé radit. Moje mamka už z toho trošku vyšla a ségra už si to taky asi moc nepamatuje. Holky jsou přece jen čerstvější maminky.

S Nikol jste rodily císařským řezem ve stejný den. Jaký to byl pocit, mít kromě partnera v blízkosti i kamarádku, která je na tom úplně stejně? Dodávaly jste si odvahu, dokázaly jste vtipkovat i před nebo po porodu?


Den před porodem jsem vtipkovala spíš já, protože jsem nevěděla, do čeho jdu (směje se). Nikča už přece jen tušila, ale samozřejmě že ode mě dostala spoustu otázek. V den D jsme se viděly až po „akci“ a to jsme teda moc nevtipkovaly. To přišlo až o pár dnů později, když jsme se viděly nahatý. Dostaly jsme takový záchvat smíchu, že jsme si málem roztrhaly stehy. Nešlo to zastavit. Čím víc jsme se smály, tím víc se všechno třáslo!

„Kurde děvuchy, i když máme nějaké to kilo navíc, nesmí nás to rozhodit.“ To je váš komentář k videu, kde sdílíte novou kolekci oblečení řady 3v1. Nakolik je právě téma štíhlosti a vůbec řešení sebe sama prioritou po tom, co jste se stala mámou?

No určitě to nemám tak, že bych si řekla: Tak už jsem máma a můžu mít klidně 20 kilo navrch. Na druhou stranu se úplně nehroutím z toho, že mám pár kilo navíc. Mám nádhernou zdravou dceru a to je důležité. Navíc si myslím, že to, co je na ženě sexy, není její figura, ale její sebevědomí. A i když si ze sebe dost často dělám srandu, rozhodně netrpím nějakým komplexem ze své postavy.

VIDEO: Bazén i vinný sklep. Co všechno má doma Martina Pártlová?

Musím se přiznat, že mi trochu chybí ty vaše „3v1“ scénky. V dobách, kdy jsem byla čerstvá máma, pro mě byly skvělou alternativou místo lahve červeného, nespoutaného sexu i večírku v jednom. Máte s holkami něco v plánu?

My máme pořád něco v plánu! Skloubit teď naše časy je ale bohužel nadlidský výkon. Určitě ale chceme nějaká videa udělat, protože poslední dobou jsme toho moc nenatočily.

Co všechno musí žena prožít nebo „potkat“, než najde onen vhodný genetický materiál, jak jste kdysi trefně poznamenala?

Já si nemyslím, že pokud jde o vhodný genetický materiál, tak je třeba toho hodně prožít. Ten nejlepší se dá určitě najít třeba někde v bance. Mně šlo primárně o to, najít někoho, s kým budu mít miminko z lásky. Čekala jsem a nepanikařila. Samozřejmě, že kdybych nepoznala Pepu, asi bych na to musela jít od lesa… (směje se)

3v1 jsou kompletní. Nikol Leitgeb je podruhé maminkou

V létě jste byly s partnerem, dcerou a s rodinou Veroniky Arichtevy poprvé u moře. Tak jaké to bylo, ve srovnání s dovolenou bez dětí?

Ježkovy oči, ten rozdíl je diametrální, to je jasné! Stella je ještě malinká, takže na pláž nám nestačil jen ručník a plavky, táhla jsem s sebou dvě obrovské tašky, protože co kdyby, že. Už nemáte zodpovědnost jen sama za sebe, nejde se už opít do němoty, protože druhý den musíte fungovat. Chodit někde dlouze po památkách nebo se hodiny smažit nerušeně na slunci je nemyslitelné. Cestování je teď už prostě jiné, ale taky krásné, i když jinak. Až bude Stella větší, určitě si to užijeme zas úplně jinak!

Když byste Stellu měla charakterizovat pěti přívlastky, jaké by to byly?

Vysněná, kouzelná, krásná, hodná a určitě bude jednou i chytrá! 

Témata: Porod, Rodina a vztahy, Kojenec, Slavné maminky, Mateřství, Péče o dítě a jeho výchova, Instagram, Cestování, Sociální sítě, Maminka cestuje, Dcera, zpěvačka, Bazén, Hubnutí po porodu, Martina Pártlová, Nikol Leitgeb, 3v1, Veronika Arichteva, Steh, Záchvat smíchu, Pepa, Nikol, RTL, Kilo, Máma, Bazény na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat