Maminka.czTěhotenství

Zpěvačka Rihanna je těhotná! Rozhalený kabát ji prozradil

Simona Formánková 31.  1.  2022
Fanoušci držitelky devíti cen Grammy a zakladatelky kosmetické značky Fenty Beauty dlouho čekali na její další počin. Že však Rihanna vytáhne doslova eso z rukávu, nečekal nikdo z nich. Poté, co tiskem a sociálními sítěmi prolétla fotka, jak s partnerem pózuje v ulicích New Yorku se svým zřetelně klenutým bříškem, vypuklo naprosté šílenství.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Zpěvačka Rihanna s partnerem rapperem A$AP Rockym byla o víkendu zachycena fotografem Milesem Diggzym v New Yorku. Na první pohled obyčejná fotka však vzbudila nezvyklé nadšení. Oblíbená zpěvačka přes chladné počasí rozepnula kabát a odhalila těhotenské bříško v celé kráse. Přestože fanoušci rozhodně neskrývali své nadšení, pro ty nejvěrnější to nebyla zas tak překvapivá zpráva. Rapper A$AP se totiž v jednom z rozhovorů z loňského roku nechal slyšet, že je Rihanna láskou jeho života a přeje si s ní založit rodinu. 

VIDEO: Co dělala Rihanna po pražském koncertu v roce 2016?

O tom, že zpěvačka Rihanna a rapper A$AP Rocky tvoří pár, jako první informoval časopis People v listopadu 2020. O možném mateřství promluvila i sama zpěvačka v březnu roku 2020, když v britském časopisu Vogue řekla, že si uvědomuje, že je život příliš krátký na to, aby se vše točilo jen okolo práce. Při otázce, kde se vidí za 10 let, řekla, že vzhledem k věku doufá, že bude mít 3 nebo 4 děti. 

 
Témata: Těhotenství, Slavní rodiče, Slavné maminky, Mateřství, Instagram, zpěvačka, Sociální sítě, těhotenské bříško, Rihanna, rapper, Miles, AP Rocky, Bříško, Grammy Awards, York, People, Kosmetická značka, Fotka, Kabát, Vogue, Fenty Beauty, New York