Maminka.czRihanna

Zpěvačka Rihanna porodila! S rapperem A$AP Rockym se raduje z prvního potomka

Simona Formánková 19.  5.  2022
Jen pár chvil stará zpráva obletěla svět. Držitelka devíti cen Grammy a zakladatelka kosmetické značky Fenty Beauty se stala maminkou. S partnerem rapperem A$AP Rockym přivítala na svět prvorozeného syna.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Když se ikonická zpěvačka Rihanna pochlubila těhotenským bříškem, fanoušci šíleli nadšením. Celých devět měsíců na sebe strhávala pozornost odvážnými těhotenskými modely. Dnes se rozhodla podělit se o tajemství, které střeží už několik dní – už týden je pyšnou maminkou!

​Jako první o tom informoval server tzm.com"Je to tak, je to jejich první společné dítě," prozradily ověřené zdroje serveru s tím, že se chlapec narodil už 13. května v Los Angeles. Pár ale zatím neprozradil jméno miminka. 

Video: Co dělala Rihanna po pražském koncertu v roce 2016? Podívejte se!

Naposledy byla zpěvačka ve společnosti viděna 9. května v Los Angeles při příležitosti Dne matek. S partnerem a nastávajícím tatínkem byla na večeři ve vyhlášené italské restauraci Giorgio Baldi. 

S rapperem A$AP Rockym tvoří pár už od roku 2020. O možném mateřství promluvila i sama zpěvačka v březnu roku 2020, když v britském časopisu Vogue řekla, že si uvědomuje, že je život příliš krátký na to, aby se vše točilo jen okolo práce. Při otázce, kde se vidí za 10 let, řekla, že vzhledem k věku doufá, že bude mít 3 nebo 4 děti. 

Témata: Těhotenství, Mateřství, Porod, Rodiče, Slavní rodiče, Slavné maminky, Instagram, Rodičovství, zpěvačka, Sociální sítě, Rihanna, Maminky ve světě, rapper, Los Angeles, Grammy Awards, Kosmetická značka, Potomek, Maminka, Fenty Beauty, Vogue, Matka, AP Rocky
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Tyto trapasy se nám opravdu staly! Maminky přiznaly, jaké zážitky si odvezly s sebou z porodnice
redakce
Porod
Pippa Middleton čeká třetího potomka: Co si zastánkyně zdravého životního stylu nehodlá odepřít ani u třetího těhotenství?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Markéta a porod miminka koncem pánevním: V hlavě jsem měla nastaveno, že se Anežka narodí přirozeně!
Víchová Tereza
Maminka v porodnici
Jako vejce vejci? Těchto 12 dětí celebrit vypadalo ve stejném věku přesně jako jejich rodiče
Formánková Simona
Galerie
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci
Syn se narodil hodinu po přijetí do porodnice, sama jsem mu nahmatala hlavičku: Jana se s námi podělila o porodní příběh i fotky
Formánková Simona
Vaše porodní příběhy