Maminka.czRozhovor

Zpěvačku Adele zná celý svět. Jen její synek zjistil teprve nedávno, jak moc je slavná! Jaká byla jeho reakce?

Simona Formánková 29.  11.  2021
Ať jsme kýmkoli, pro naše děti budeme vždy primárně mámami. To se jednoznačně potvrdilo známé zpěvačce Adele, jejíž syn Angelo teprve před nedávnem zjistil, že je jeho maminka veřejně známá. Několikanásobná vítězka cen Grammy touto historkou pobavila diváky v otevřeném rozhovoru. Proč tento fakt před synem tajila?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Britská zpěvačka Adele je známá svojí otevřeností a upřímností. Ostatně i proto si její skladby získaly miliony fanoušků po celém světě. Nyní nechala diváky nahlédnout do svého soukromí ještě o kousek víc a v rozhovoru pro Oprah Winfrey se rozpovídala nejen o své nové desce, ale také svých osudových mužích – bývalém manželovi Simonovi a synovi Angelovi

Právě rozvod s filantropem Simonem Koneckim pro ni byl velmi bolestný a zpěvačka dodnes cítí výčitky, že jejich manželství nevydrželo. “Stydím se za to, že jsem nedokázala zajistit, aby mé manželství fungovalo. Už jako velmi mladá jsem si slíbila, že až budu mít děti, tak zůstaneme s manželem vždy spolu a budeme kompletní rodina, co bude vždycky držet spolu. Snažila jsem se o to opravdu velmi dlouho. Pak to dopadlo, jak to dopadlo a já byla zklamaná sama ze sebe. Hlavně kvůli našemu synovi," přiznala otevřeně Adele. 

VIDEO: Celebrity a jejich lásky ze střední, které vydržely dodnes

Její nová deska s názvem "30" je věnovaná právě synovi Angelovi. Při poslechu všech skladeb by měl, podle jejích slov, svoji mámu poznat mnohem lépe a porozumět jí. Ve chvíli, kdy se však moderátorka Oprah Winfrey zeptala, zda Angelo ví, že je jeho matka "ta Adele", tak přiznala: "Ne, ale sledoval odpočet před uveřejněním videoklipu k písničce Easy on me a říkal mi, že na to čeká 150 000 lidí. Pak tam byly všechny ty lajky, přečetl si komentáře a přišel s tím: 'Lidi tě mají fakt rádi.' Takže si to začíná trochu uvědomovat, ale ne tak úplně," dodala zpěvačka. 

Rozhovor byl součástí velmi očekávaného, avšak komorního koncertu Adele: One Night only v Los Angeles na Griffithově observatoři a odvysílala ho televizní stanice CBS. Byl výjimečný nejenom počtem vybraných hostů nebo tím, že zpěvačka po šesti letech představila nové písně, ale také tím, že pro Angela to byl první koncert své maminky, kterého se účastnil. Adele se totiž svěřila, že syna brala vždy pouze na zkoušky. 

Oprah Winfrey opět pohotově zareagovala a připomněla zpěvačce historku, která se stala na koncertu Taylor Swift, který navštívila se synem: "Jo, on byl nadšený, nevěřil, kolik je tam lidí. Protože dřív chodil na moje zkoušky a to je stadion prázdný. A tady překvapeně prohlásil: 'Na její koncerty chodí tolik lidí.'" Zpěvačka také přiznala, že je aktuálně šťastná po boku agenta předních hráčů NBA Riche Paula, a při otázce, zda by si přála ještě další dítě, odpověděla, že to aktuálně není v plánu, ale do budoucna by se tomu rozhodně nebránila. 

Témata: Rozhovor, Slavné maminky, Mateřství, Rodičovství, Syn, zpěvačka, Angelo, Rich Paul, Adele, Oprah Winfrey, Simon Konecki, Nedávno, Koncert, Taylor Swiftová, CBS, Máma, Simone, Sla, Los Angeles, Angel, Fíla, Oprah Winfreyová, Grammy Awards, Synek, Griffith