Maminka.czSlavní tatínci

Zpěvák a čtyřnásobný táta Robbie Williams oslavil 50! Dvě z dětí mu porodila náhradní matka. "Konečně je život super!"

Dita Mrázková 18.  2.  2024
Má za sebou závislost na drogách, totální ztrátu soukromí i další eskapády, díky své rodině ale poznal, že štěstí nespočívá jen v počtu prodaných alb a bujarých večírků. Své jubileum oslavil britský hudebník po boku svých nejbližších a nechal se slyšet, že smysl života pochopil, až když se stal otcem.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Jeden z nejúspěšnějších zpěváků současnosti oslavil své padesátiny den před svátkem všech zamilovaných. Žádná velkolepá párty plná celebrit se ale nekonala. Robbie tráví čas s celou svou rodinou ve švýcarských Alpách a o žádné pompézní oslavy nestojí.

VIDEO: MADONNA: KRÁLOVNA POPU I SKANDÁLŮ

Rodinný život se čtyřnásobnému tátovi zalíbil natolik, že pokud zrovna nekoncertuje, veškerý volný čas tráví se svou rodinou. To, jak chutná sláva, poznal už v šestnácti letech, kdy byl jednou z hvězd chlapecké kapely Take That. Stala se z něj superstar první velikosti, úspěch se ovšem negativně podepsal na jeho zdraví. V minisérii Robbie Williams z roku 2023, která je k vidění na Netflixu, vzpomíná nejen na svá bouřlivá léta, ale vzdává hold i své rodině.

Vytoužený klid našel podle svých slov až se svou ženou – herečkou a moderátorkou Aydou Field, kterou si vzal v roce 2010. Společně natáčejí na Instagram rodinná videa "in natura". Tu v pyžamu, tu v posteli, tu v dámském negližé... Robbie, který odhodil manýry celebrit, je i velký vtipálek, což oceňují především jeho čtyři děti.

Nejstarší dcera Theodora (11), které doma přezdívají Teddy, jde ve stopách svého tatínka. Nejenže zpívá, ale stejně jako Robbie válí i na klavír. V roce 2018 dokonce vystoupila na koncertě své oblíbené zpěvačky Taylor Swift. U příležitosti svatby princezny Eugenie byla přizvána i na královský dvůr jako jedna z družiček. 

"Myslím, že život je docela super. Miluji svou ženu, je skvělá. Jsem zamilovaný do své dcery, která je prostě úžasná. Všechno má teď smysl, zatímco dřív, i když jsem byl vždycky ambiciózní, jsem se jen tak vznášel, ať už šlo o čištění zubů nebo o získání nějaké ceny. A pak přijde Teddy a já jsem tak moc připoután k zemi," svěřil se v roce 2013 deníku Daily Mail hrdý tatínek.

Klepněte pro větší obrázek

Druhorozený syn Charlton alias Charlie (9) miluje golf a i on se v tomto případě potatil, protože tomuto sportu holduje ve volném čase také Robbie.

Klepněte pro větší obrázek

Robbie toužil po velké rodině, Ayda mu však porodila pouze dvě děti. Pár se rozhodl využít možnosti náhradního mateřství, a tak díky tomu přibyla do rodiny ještě dcerka Colette alias Coco (5) a pak přišel syn Beau (4).

Klepněte pro větší obrázek

"Rodina přichází ve všech podobách a tuto malou dámu, která je biologicky naše, nosila pod srdcem neuvěřitelná náhradní matka, které budeme navždy vděční," nechala se slyšet Ayda, když se rodina rozrostla o třetí dítě. A stejná náhradní matka páru porodila i syna Beaua. "Na tohoto Valentýna bychom rádi oslavili lásku tím nejúžasnějším způsobem. Jsme tak požehnáni, že máme našeho zdravého syna bezpečně v náručí a jako rodina jsme oficiálně kompletní," sdílela zpěvákova žena na Instagramu v únoru 2020, kdy se chlapec narodil.

A jak vypadala narozeninová gratulace "po švýcarsku"? Zaskočenému zpěvákovi zazpívala Happy Birthday nejen jeho milovaná rodinka, ale i všichni přítomní z restaurace. "Trapas, kdy mu celá restaurace zpívá všechno nejlepší, ale stejně si všichni myslíme, že to bylo vtipné. Miluju svého padesátníka," sdílela Ayda na síti před pár dny.

Rodinný život zpěváka a čtyřnásobného táty Michaela Bublého: Jeho malý syn vyhrál boj s rakovinou
Témata: Děti, Láska a vztahy, Mateřství, Rodičovství, Slavní tatínci, Rodina, Životy slavných, Rodina a vztahy, Výchova, Instagram, Syn, Celebrity, Dcera, tatínek, mateřská láska, Děti slavných, nahradní mateřství, Volný čas, ikona, Robbie Williams, zpěvák, Valentýn, Náhradní matka, narozeniny, Netflix