Maminka.czŽivoty slavných

Zpěvák a nastávající táta Justin Bieber (30): Budu mít tolik dětí, kolik si jich bude přát má žena "vytlačit". Co na to Hailey?

Dita Mrázková 26.  5.  2024
Spekulace o jejich manželské krizi jsou zažehnány, ostře sledovaný pár se těší na prvního společného potomka! Hailey momentálně trápí divoké těhotenské chutě, její muž má ale jasno: Doma chce mít kmen malých Bieberů.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Miluji děti a nemůžu se dočkat, až budu mít vlastní. Řekla bych, že teď už je to blíž realitě," nechala se slyšet Hailey v rozhovoru pro Vogue Arabia už v roce 2018. Atraktivní a ve Státech oblíbený pár byl, co se týče spekulací ohledně společného potomka, pod drobnohledem médií už několik let. Po dítěti toužila nejen Hailey, ale i Justin.

VIDEO: ZPĚVÁK JUSTIN BIEBER VYDĚSIL LIDI V PRAŽSKÉ STROMOVCE

V narozeninovém příspěvku na Instagramu z roku 2019 Justin své ženě napsal: "Příští sezona: Mimino." Jenže o tři roky později modelka pro WSJ Magazine řekla, že rozhodně neplánuje mít do roka děti, jak si mnozí (včetně jejího muže) myslí. 

"Když se vdáte, stane se u žen taková věc. Všichni předpokládají, že je to podle mustru: nejdřív láska, pak svatba a pak dítě. No a co všechny ty věci, kterých chci dosáhnout ve svém podnikání? Myslím, že jsem měla v hlavě zakořeněné, že budu chtít děti co nejdřív, že chci být mladá matka. Ale vždyť to jsem i v pětadvaceti, ne?"

Klepněte pro větší obrázek

Hailey tak jen potvrdila to, o čem se v kuloárech šeptalo už několik let. Že vztah manželů je jako na houpačce, že důvodem je Justinova chameleonská povaha a že ani jeden tak trochu neví, co vlastně chce. "Justin je můj nejlepší přítel, ale i tak to stojí hodně práce, aby to fungovalo. Vím, že až přijdou na řadu děti, bude to úplně jiné...," svěřila se Hailey magazínu Harper's Bazaar před dvěma lety.

A jestli to je, nebo bude, jiné, to Hailey může potvrdit už za pár měsíců. Letos v květnu totiž pár oznámil, že čekají své první společné dítě. Hailey, která by měla být momentálně zhruba v 6. měsíci těhotenství, zveřejnila na Instagramu video z obnovení manželského slibu (pár si řekl ano před šesti lety), na kterém se pod dlouhými krajkovými šaty rýsuje těhotenské bříško. 

Klepněte pro větší obrázek

Ačkoli dříve hovořila o tom, že by své děti ráda vychovávala mimo záři reflektorů, přiznala, že je to však pravděpodobně zcela nevyhnutelné. "To bylo ještě předtím, než jsem se vdala. V té době jsem nevěděla, za koho se vdám," vysvětlila později médiím Hailey.

Klepněte pro větší obrázek

A co na radostnou novinu nastávající tatínek? "Budu mít tolik dětí, kolik si jich bude přát Hailey "vytlačit". Rád bych měl takový malý Bieberovský kmen..." Tak uvidíme, zda Hailey jeho přání do budoucna vyslyší. 

Aktuálně má úplně jiné starosti. "Tohle je momentálně má největší touha. Vajíčkový salát politý pálivou omáčkou na okurce. A ne, nemáte žádné právo to soudit", sdílela své těhotenské chutě na síti modelka s fotografií pochoutky v ruce.

Rooney Mara a Joaquin Phoenix čekají druhé dítě. Stanou se z potomků vegani, jak by si přál jejich táta?
Témata: Těhotenství, Láska a vztahy, Životy slavných, Mateřství, Rodina, Rodičovství, Instagram, Slavné páry, Celebrity, zpěvačka, Sociální sítě, Justin Bieber, modelka, idol, Hollywood, zpěvák, těhotenské chutě, Hailey Bieber, Společný potomek, Pár, Kmen, Táta, Krize, Spekulace, Hailey