Maminka.czSlavní tatínci

Zpěvák Ed Sheeran se stal dvojnásobným tátou: Vím, že je to klišé, ale jsem totálně zamilovaný!

Dita Mrázková 23.  5.  2022
Před pár dny jeden z nejvýraznějších hudebních talentů současnosti překvapil na síti své fanoušky radostnou novinkou. K téměř dvouleté dceři Lyře přibyla do rodiny další malá princezna! Zpěvák si svou roli otce nemůže vynachválit. Co ho na mateřství/otcovství baví úplně nejvíc?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Kdo by neznal nesmělého zrzka, jehož hit Shape of You dobyl hitparády po celém světě a katapultoval ho mezi hudební celebrity první třídy? Rodák z Anglie se před třemi lety oženil s dlouholetou kamarádkou z dětství Cherry, s ní v roce 2020 přivítal na svět prvorozenou dcerku Lyru Antarcticu. Druhé jméno malé Lyry značí údajné místo početí – pár před jejím narozením trávil nějaký čas na Antarktidě. 

VIDEO: Slavné celebrity a jejich lásky ze střední, které vydržely dodnes

"Ahoj! Rychlá zpráva, o kterou se chci s vámi podělit. Minulý týden, s pomocí úžasného porodního týmu, Cherry porodila naši krásnou a zdravou dceru – Lyru Antarcticu Seaborn Sheeran. Jsme do ní úplně zamilovaní. Mamince i miminku se daří úžasně a my jsme na obláčku devět." Takto zpěvák reagoval 1. září 2020 na příchod své prvorozené dcery.

O téměř dva roky později sdílel další všeříkající fotografii s komentářem: "Chci vám všem dát vědět, že máme další krásnou holčičku. Oba jsme do ní tak zamilovaní a už přes měsíc jsme rodina 4x."

Jméno dcerky pár zatím nezveřejnil. Loni v červnu si však Ed pochvaloval, že být otcem je ta nejlepší věc, která se mu kdy stala. "Myslím, že narození dítěte skýtá tolik různých podob. Jsou těžké dny, jsou ale i dny úžasné a snadné. Je to šílená horská dráha emocí. Vím, že to zní jako klišé, ale mít dítě je úžasné. Miluji to!"

Pozvánka: Slavnostní galavečer s megakoncertem Aréna hvězd, který završí celoroční oslavy 30. narozenin deníku Blesk, se uskuteční 17. září 2022 v pražské O2 Aréně. Vstupenky jsou již v prodeji. Více se dozvíte ZDE.

Témata: Děti, Porod, Láska a vztahy, Životy slavných, Mateřství, Slavní tatínci, Rodina, Instagram, Dcera, Sociální sítě, zpěvák, Anglie, manželka, hit, song, Ed Sheeran, Cherry, Shape of You, Lyra, Klišé, Táta, Shape, Antarktida, Aréna, Arena