Maminka.czGalerie

Zrození života na 55 nejúžasnějších fotografiích: Porody do vody, v ložnici i s dětmi po boku

Dita Mrázková 8.  1.  2024
Ať už jste zasloužilá máma nebo vás porod teprve čeká, nahlédněte "pod pokličku" toho nejintimnějšího prožitku ostatních maminek, které se ho nestyděly sdílet se světem. Emotivní fotografie ve své syrové kráse stojí za vidění.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

„Všechna ta klišé, která jste slyšeli o porodu a mateřství – to všechno je pravda. A to všechno jsou ty nejkrásnější věci, které kdy zažijete," nechala se slyšet herečka a dvojnásobná maminka Penélope Cruz. A my její slova bezezbytku podepisujeme.

Ano, těhotenství nebývá pokaždé nejkrásnějším obdobím v životě ženy a ani porod nemusí vždycky dopadnout podle vysněných představ a plánů. Na jeho konci ale všechny mámy čeká ta nejkrásnější odměna. Pohled do očí svému děťátku, držení toho malého zázraku v náruči i slzy dojetí... Odměna za všechnu bolest a nepohodlí, kterým musí maminky čelit.

VIDEO: PODCAST MAMINKA: JAK SI VYBRAT PORODNICI

Podívejte se na porodní a poporodní momentky žen, které objektiv zachytil se vším všudy. S bolestí, úlevou, vyčerpáním i radostí. V přítomnosti lékařů, dul i tatínků.

Klepněte pro větší obrázek

Některé z maminek se rozhodly rodit "po svém", a tak k porodu přizvaly i své děti...

Klepněte pro větší obrázek

Některé zase toužily porodit do vody... Všechny ale chtěly rodit beze strachu.

Klepněte pro větší obrázek

Na další emotivní fotografie se můžete podívat v galerii v úvodu článku. 

Herečka Hilary Duff o tom, proč chtěla, aby devítiletý syn sledoval její porod. "Rodit doma je ta nejvíc hipísácká věc!"
Témata: Těhotenství, Děti, Porod, Galerie, Mateřství, Porodnice, Fotografie, Krása, Tělo, Domácí porod, Emoce, Odvaha, Porod doma, Placenta, Porod do vody, Ambulantní porod, Hilary Duff, Penélope Cruzová, Zrození, Máma, Maminka, Ložnice, Poklička, Záchyt