Maminka.czŠkolák

Zúčastněte se cyklistického závodu v centru Prahy pro děti i dospělé zdarma!

3. 5. 2011
Zúčastněte se cyklistického závodu v centru Prahy pro děti i dospělé zdarma!
Sdružení H-triatlon pořádá v neděli 8. května XC krosový cyklistický závod, který se uskuteční v Královské oboře ve Stromovce v Praze 7.

Tento amatérský XC krosový cyklistický závod je ideálním tipem, jak strávit příjemně a aktivně neděli s celou rodinou, neboť program je připraven pro všechny věkové kategorie.

Záštitu nad závodem převzali starosta městské části Praha 7 Marek Ječmének, senátor Tomáš Kladívko a náměstek primátora HMP Ivan Kabický.

„Rádi bychom pozvali všechny sportovní nadšence, kteří si chtějí změřit své síly s otatními závodníky. Zároveň bychom chtěli pozvat také rodiny s dětmi, neboť i pro děti máme připravný zajímavý program. Kromě samotného závodu se mohou zúčastnit školičky pro malé cyklisty, kterou povede přední český triatlonista Xterra Tomáš Slavata. Dětem bude k dispozici pro jejich dotazy, povede výuku a ukáže jim jak správně připravit na sportovní výkon. Navíc si děti mohou kola na akci zdarma půjčit - k dispozici jich bude téměř 40, včetně bezpečnostních přileb,“ vysvětluje Vladislav Dykast, předseda sdružení H-triatlon, o.s.

Program závodu je následující:

7:30 – 9:30 Prezentace závodníků

10:00 Start dětských kategorií

11:00 Start kategorií MUŽI a ŽENY

13:00 Vyhlášení výsledků

Závodníci budou rozděleny dle pohlaví do věkových kategorií a výkonnostních skupin. Délka tratě je od 1500 m (děti do 5 let) až po 30 km. Opět bude zajištěn profesionální sportovní servis pro závodníky i diváky. Za startovné (150,- Kč či 300,- Kč v závislosti na termínu registrace, děti zdarma) budou mít účastníci k dispozici čipovou časomíru, profesionální startovní čísla, výsledky několik minut po ukončení závodu a občerstvení. Každý závodník má navíc zdarma vstup na 1 hodinu do krytého bazénu na Výstavišti. K dispozici bude i servisní stan pro kola. Výherci obdrží diplomy a všichni účastníci závodu budou zařazeni do losování o atraktivní ceny.

Více informací a online registrace na www.htriatlon.cz. Účastníci se mohou přihlásit i v den konání akce. Spojení: osobním automobilem (volný vjezd za Hotelem Expo) či MHD - metro „Nádraží Holešovice a pak cca 1 km pěšky skrz areál Výstavitě, případně tramvaj zastávka „Výstaviště“ (linky 5, 12, 14, 15, 17) a poté cca 500 m skrz areál Výstaviště.

Partneři závodu:

BootCamps

DNA!

DAP

Hlavní město Praha
MČ Praha 7

REBE CONSULTING

TEMPER Communication

VZP

FINEP

Mediální partner:

Mladá fronta a.s.

Pro využití 100% slevy na startovném zadejte tento kód: Mami1158Mf.

Témata: Děti, Kam s dětmi, Předškolák, Školák, Holešovice, Hlavní město, Práh

Mohlo by vás zajímat
Chcete skončit s kojením? Buďte důsledná a obrňte se trpělivostí!
Dcera měla hrůzu ze psů. Vyléčil ji psí nalezenec!
Lejla Abbasová předčasně porodila dva krásné chlapečky! Jak se jmenují?
Když dítě truchlí... Jak mu pomoci vyrovnat se se smrtí?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu