Maminka.czSlavné maminky

Slavné sportující mámy vítězí i s malými dětmi! Podívejte se na video

Tereza Víchová 17.  5.  2021
Tenistka, biatlonistka, oštěpařka - známé sportovkyně vyhrávají závody třeba i pár měsíců po porodu a dokazují tak, že když se chce, je možné ledacos.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

A lehké to neměla ani jedna z nich. Třeba tenistka Serena Williams při porodu prodělala plicní embolii a málem přišla o život.

Další tenistka Victoria Azarenková zase o syna, který se narodil v r. 2016, musela drsně bojovat se svým partnerem. I poté se ale dokázala vrátit  na kurty ve velkém stylu  - až do finále US Open.  Biatlonistka Darja Domračevová  porodila v říjnu a hned poté v lednu už zase závodila.

A těžko nevzpomenout na nejdojemnější chvíli českého sportu v lyžařské stopě: setkání Kateřiny Neumannové s tehdy tříletou dcerou Lucinkou přímo po vítězném finiši. I oštěpařka Bára Špotáková je úspěšnou sportovkyní i maminkou. Má dva malé syny a sbírá jedno vítězství za druhým. 

Na další zajímavé díly se můžete podívat na Mall.tv.

Za rok až deset kilo navíc. Děti se nehýbou a tloustnou. Lékaři varují před epidemií obezity
Sporty, které děti baví: In-line bruslení je IN!

             

                                                                                

Témata: Děti, Porod, Mateřská a rodičovská dovolená, Slavné maminky, Mateřství, Kariéra, Sport, Serena Williams, Práce na mateřské, Vít, Lucinka, Biatlonistka, Pár měsíců, Sportovkyně, Porto, US Open, Serena Williamsová, Vid, OSTE, Kateřina Neumannová, Bára Špotáková, Oštěpařka, Sla, Finiš, Biatlon, Sport na Heureka.cz