Maminka.czČtenářské testy

Aquapad – Malování s Krtečkem bez barev i chemikálií

7.  5.  2015
Aquapad – Malování s Krtečkem bez barev i chemikálií
Malovací podložka Aquapad s kouzelnou tužkou, která nadchne všechny malé umělce. Pouze s pomocí vody, bez jakýchkoli barev či chemikálií, mohou děti tvořit své obrázky znovu a znovu. Hra s ním pozitivně působí na přirozený vývoj dětí, rozvíjí jemnou motoriku a kreativitu.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Maminka Darina (39), synové Ondřej (3) a Filip (15), Praha

Klepněte pro větší obrázek

Testování této hračky nás opravdu bavilo, mohu s klidným a čistým svědomím říci, testovali jsme všichni. Při testování Aquapadu se sešla celá rodina a byla to zábava.

Náš malý byl sice nervózní, že mu (jeho slovy) „všichni bereme jeho popisku“, ale do dneška ho malování drží a baví. Pro mě jako mamku je to velice nápaditá a snadno skladovatelná hračka na cesty. Nikdo nebyl nikde zamazán, ani mokrý či jinak špinavý. Nápad chválím a jen doporučuji :-)


Maminka Tereza (29), 2 děti, Vlašim

Klepněte pro větší obrázek

Aquapad je bezpochyby hezká a vhodná hračka pro dítě, řekla bych tak kolem 2–4 let. Mým dětem se líbí a mně také, protože u svých dětí ráda podporuji malování.

Moc se mi líbí jednoduché použití, že se tužka jen naplní vodou a že obrázek zmizí a může se prakticky hned nakreslit jiný. Pro menší dítě je to jednodušší než třeba srovnatelný produkt, kde se na kovové desce píše magnetovou tužkou. Aquapad je lehký, což je také dobré pro manipulaci, moje dcera zaklapne desky a je schopná ho sama vzít a odnést, zase sama otevřít a kreslit si. Pro větší děti je ale už méně zajímavý, dcera se mě ptala, proč nemá různé barvy. Moc hezký je také motiv Krtečka.


Maminka Jana (34), pracující, dcera Dominika (5 let), Havlíčkův Brod

Klepněte pro větší obrázek

Konečně praktická malovánka pro menší děti!

Žádné pastelky, fixy ani vodovky, které zaneřádí celý pracovní stolek a jeho nejbližší okolí.

Prostě žádná barva! Pouze šikovné zavírací pouzdro, které obsahuje 2x A4 formát určený k malování a kouzelné pero, které naplníte vodou. Po domalování obrázek zmizí během několika minut a pak vytvoříte znovu a znovu nový.

Jelikož je naše Dominika skoro pětiletá, kromě malování domečků a panenek trénovala převážně písmenka a číslice. Během kreslení se zapojil i tatínek, který s dcerou soutěžil ve vybarvování. A hádejte, kdo nakonec vyhrál!

Díky praktickému obalu je také ideální při cestování či během delších návštěv. Uzavíratelné pouzdro s kouzelným perem a speciálními čtvrtkami na malování stačí pouze zabalit do batohu nebo kabelky a vyrazit třeba na výlet.

Tento produkt můžeme určitě doporučit.


Maminka Petra (36), syn Daniel (4 roky), Brno

Klepněte pro větší obrázek

Super hračka na cesty. Nezabere tolik místa a má praktické balení. Uzavíratelné pouzdro s kouzelným perem a speciálními čtvrtkami na malování stačí sbalit a vyrazit na výlet či přímo na dovolenou.

Určitě oceňuji praktičnost výrobku. Nic se nezamaže fixy či pastelkami. Prostě žádná barva! Na každé straně pouzdra maluje dítě jinou barvou díky barevnému podkladu podložky. Produkt lze využít od útlého věku dítěte až do školního věku, kdy je možné na tabulce učit psaní písmenek a čísel. Určitě oceňuji, že hračka není jen na hraní, ale dítě se s ní učí kreslit a psát. Velmi zábavný byl pro syna praktický fix, který se plní vodou a je s ním perfektní manipulace. Design výrobku je velmi povedený a vizuál Krtečka se u nás doma moc líbil.  Tento produkt můžeme jen doporučit. Pokud sháníte pro dítě hezký dárek, tak Aquapad je ta správná volba.


Maminka Soňa, syn Tomáš (5 let), Velká Hleďsebe

Klepněte pro větší obrázek

Tomášek byl z hračky hrozně nadšený a já také, protože Aquapad je hrozně praktická věc. Nikde nic nebylo špinavého ani rozlitého, neválely se nikde pastelky či fixy.

Aquapad jsem viděla u kamarádky, její dcery si s hračkou hrozně vyhrály a mě to nadchlo, ale bohužel u nás v hračkárně jsem ho nesehnala, takže nadšení bylo velké, když jsme dostali zrovna toto na testování :-)

Moc chválím „výmysl“ a doporučujeme dál.


Maminka Jana (30), syn Davídek (4 roky), Praha

Klepněte pro větší obrázek

Náš téměř čtyřletý Davídek, který si moc rád hraje a kreslí, si malování na Aquapad opravdu zamiloval. Desky s obrázkem Krtečka, postavičky, které doprovázejí dětstvím již několik generací a pestré barvy jistě zaujmou i ty nejmladší malíře a díky tomu, že nemůžou rozlít vodu, není použitá žádná chemie ani barvy, se do malování můžou pustit i opravdu malé děti. Stačí najít kohoutek s vodou, naplnit kouzelné pero a malování už nic nebrání, obrázek během pár minut zmizí a může se začít kreslit znovu a znovu. Určitě ho ocení i nemocné děti, které si ho bez obav mohou vzít s sebou do postýlky.

Rozvíjí dětskou představivost, kreativitu, jemnou motoriku a pomáhá dítěti naučit se správně držet tužku v ruce.

Perfektní nápad, jak zahnat nudu při cestování autem, doma nebo v čekárně u doktora a už nemusím mít strach, že pomaluje sebe, nábytek doma nebo čekárnu u lékaře. Takovým dárkem uděláte určitě radost každému malému umělci nebo umělkyni :-)


Maminka Andrea (30), dcera Darinka (5 let), Praha

Klepněte pro větší obrázek

Aquapad malování s Krtečkem se Darince moc líbí, jen se nejprve zamýšlela, jak to, že obrázek po nějaké době zmizí a ona může pokračovat ve svých výtvorech. Jinak je to fajn malování, rychlé, bez jakýchkoli příprav, maluje s ním na koberci, na pohovce i v posteli a nemusíme se bát, že pastelky či vodovky skončí tam, kde nemají :-) Je pravda, že je lepší malovat jednodušší obrázky, protože než domaluje něco složitějšího, časově náročnějšího, část obrázku začne mizet ještě před dokončením, takže bych řekla, že je výrobek určen pro menší děti, ale jinak je to pro děti malé kouzlo, takže se bude určitě líbit všem.


Maminka Petra, syn Tomáš (4 roky), Petr (6 let), České Budějovice

Klepněte pro větší obrázek

Baby Aquapad je moc hezká hračka. Ráda v dětech podporuji tvoření a malování a tohle je opravdu ideální začátek. Když jsem přinesla Aquapad domů, můj synek jásal, ani nevěděl, co to je. S motivem oblíbeného Krtečka miluje prostě cokoli. Když jsem Aquapad vyndala z krabičky a velmi lehce naplnila pero vodou, už se po mně sápal, aby mohl  kreslit. Kreslení jde velmi lehce a opravdu výborně a pro děti je legrační fakt, že kresba za chvilku zmizí a dítě si může namalovat zase něco jiného. Jen se trošku bojím, co budeme dělat, až ztratíme vodní tužku, myslím, že by se měla přikládat k balení alespoň jedna náhradní.


Maminka Katka (29), dvojčata Anička a Kačenka (3,4 roku), Praha

Klepněte pro větší obrázek

K testování jsem dostala Aquapad s Krtečkem. Jsem maminkou dvojčátek (3 roky a 4 měsíce). Holčičky velmi rády tvoří, staví a malují. Jsou velmi kreativní. Vyzkoušely Aquapad. Dětem se hračka zalíbila na první pohled, a to zejména designem Krtka, kterého mají velmi rády. Zároveň se jim líbila tužka, kterou mohou samy naplňovat vodou. Na malování nejvíce ocenily, že obrázek po chvíli zmizel a mohly malovat znovu a zároveň měly celé malování stále u sebe a mohly i zkoumat obrázky na něm nakreslené jako v knížce.

Pro mne jako matku je tato hračka vítaným pomocníkem, děti se nezašpiní, rozvíjejí svou fantazii, hračka je skladná, takže snadno použitelná na dovolenou, při cestování nebo do auta či restaurace, kde nechci napáchat nesmazatelné škody. Jako největší benefit vidím, že stejně rozvíjí jak praváky, tak leváky (jedna z dcer je levák) a neřešíme ušpiněné oblečení nebo kůži.

Rozhodně doporučuji.

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Vlašim, Magneto, Bár, Bar, Dítě hezký, Havlíčkův Brod
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Před dětmi a po dětech. Šokující galerie, která odhaluje, jak nás mění rodičovství!
Kolinová Gabriela
Rodina a vy
Martina Pártlová otevřeně o mateřství: Podívejte se na její rozkošnou Stellu ve videu!
Víchová Tereza
Časopis Maminka
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných
Bára Poláková a Pavel Liška mají dcery v neobvyklé střídavé péči. „Pro děti je to lepší varianta,” míní psycholog
Víchová Tereza
Slavní rodiče
Poporodní deprese! Máma ukázala dvě odlišné fotky a sklidila neuvěřitelnou podporu!
Mateřství
První vteřiny po porodu: 30 fotek neopakovatelného zážitku zrození
Víchová Tereza
Galerie
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Wallerová Radka
Porod