Maminka.czČtenářské testy

Baby sebamed Dětská pěnová koupel

27.  9.  2016
Plná vana pěny a koupel vhodná na citlivou dětskou pokožku. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště. Pěnová koupel je určena ke každodennímu mytí novorozenecké a dětské pokožky, poskytuje pokožce hydrataci. Je vhodná i pro použití pro kojence před zahojením pupíku. Složení je 100% bez mýdla a alkalických složek. Cena 169,90 Kč

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Martina (29 let), maminka Lili (0,3 roku), žijící v Mariánských lázních:

Klepněte pro větší obrázek

Krásný vůně!

Obdržela jsem od časopisu Maminka na testování kosmetiku značky Sebamed konkrétně produkt SEBAMED Dětská pěna do koupele. Máme s manželem malé miminko a tak si kosmetiku důkladně vybíráme. S touto značkou jsme se již setkali a s jejím používáním máme dobré zkušenosti. Zajímalo nás, jak se bude naší berušce líbit koupání v pěně a hlavně jak to bude brát její velice citlivá pokožka. Na internetu o produktu píšou, že má velice příznivé složení tak aby minimalizoval riziko vzniku alergii. Tato pěna by neměla obsahovat mýdlo a tak jsem se nebála jí tedy použít. Byla jsem moc spokojená s vůní, která je velice příjemná a působí čistým dojmem. Koupání v pěně Sebamed byla opravdu zábava pro celou rodinu, kterou budeme často opakovat. Rozhodně doporučuji všem maminkám, nemám, co bych produktům této značky vytkla.    


Zora (31 let), maminka Fanouška (0,4 měsíce), žijící v Lysé nad Labem:

Klepněte pro větší obrázek

Spokojenost!

Dětskou pěnu do koupele značky Sebamed jsme rádi vyzkoušeli a rozhodli jsme si pořídit i další kosmetiku od této značky. Jsme s ní moc spokojeni. Nejenže krásně voní, ale pokožku nevysušuje a hlavně není agresivní pro pokožku. Hodí se především pro miminka, která mají citlivější kůži. Cena naprosto odpovídá kvalitě. Pěny stačí nanést opravdu trošičku – vydrží tak na delší dobu a není potřeba hned po týdnu kupovat novou. Náš malý Fanoušek byl nádherně voňavý, čistý a jeho pokožka zůstala heboučká. Vtipné bylo, že po vykoupání k němu neustále chodil čuchat náš pejsek  Ron J Tím bych chtěla naznačit, že je to opravdu příjemná maminkovská vůně :)


Anička (37 let), maminka Valentýnky (3 roky) a Daníka (5 let), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Bohatá pěna!

Dětská pěna do koupele Sebamed Baby dělá bohatou pěnu, která je voňavá a děti to v ní vážně baví. Dlouho vydrží, což je ve výsledku nevýhoda, protože děti nechtějí vylézt z vany. Dokážou si s ní hrát do nekonečna. A nakonec není nutné použít mýdlo, pěna nám bohatě stačí. Měli jsme čest vyzkoušet již několik pěn do koupele a tahle je jednoznačně nejlepší. Moc děkujeme testovacímu klubu, že si vybral  právě nás.


Věra (35 let), maminka Johanky (2,5 roku) a Filípka (3 měsíce), žijící v Roudnici nad Labem:

Klepněte pro větší obrázek

Skvělá i na citlivou pokožku!

Na zkoušku jsme dostali pěnu do koupele Seba med baby. Po několika vyzkoušení musím říct, že pěna je opravdu skvělá i na citlivou pokožku. Moje skoro tříletá dcera nesnesla žádnou pěnu tak jsme koupali jen v čisté vodě. Ale teď vím, že tuhle dětskou pěnu můžeme bez obav používat. Po vykoupaní Johanka chodí a říká tatínků maminko čichněte jak krásně voním:) Použila jsem i na tříměsíční miminko a žádný problém není. Děkuji za vyzkoušení. Pěnu budeme i nadále používat


Sylva (26 let), maminka Tadeáše (2 roky), žijící v Doksech:

Klepněte pro větší obrázek

Velká sranda!

Přišla nám domů pěna do koupele pro malé raubíře. Jelikož nemáme vanu, tak jsme vzali velký lavor, dali ho do sprchového koutu a zažili tak velkou srandu v podobě koupání, cákání  a házení pěny do vzduchu. Náš Táda se tak chce koupat každý den, ale tak znáte to..všeho moc škodí. Každopádně zpátky k pěně jako takové. Pěna je voňavá, Táda byl hladoučký a co je opravdu fajn, že stačila kapka a pěny bylo jako pro celou rodinu – tudíž věřím, že nám opravdu dlouho vydrží. Koukala jsem na cenu a i cena mi přijde poměrně úměrná kvalitě. No díky moc za testování, budu se těšit na další příležitost.


Kateřina (35 let), maminka Elenky (0,2 roku) a Nelinky (7 let), žijící v Jindřichově Hradci:

Klepněte pro větší obrázek

Chci pro děti to nejlepší!

Výrobky Sebamed kupuji oběma dcerám již od narození. Patří sice k té dražší dětské kosmetice, ale pro své děti chci to nejlepší. Vyhovuje mi, že tato kosmetika podporuje přirozené PH dětské pokožky, je k ní šetrná a nevysušuje ji. S koupelnovou pěnou jsem velmi spokojená - stačí jen pár kapek a hned je plná vana pěny. To ocení hlavně moje starší dcera (skoro 6 let), která miluje hraní s bublinkami. Dále mi vyhovuje, že je to i mycí pěna - hlavně u té mladší dvouměsíční - stačí opláchnout vodou s pěnou a už nepotřebuji mýdlo. Navíc i příjemně voní. Za mě můžu jen doporučit.


Katarina (28 let), maminka Sebíka (0,3 roku), žijící v Praze:

Hebká pokožka!

Pena do kúpeľa Baby SEBAMED: príjemná a svieža vôňa kamilky. Konzistencia produktu je redšia a je priezračná (bez farbív). Po kúpeli pokožka zostáva hebká. Stačí do vody pridať pár kvapiek, balenie teda vydrží dlho. Vodu skôr prevonia, nebublinkuje príliš. Obsah balenia je 200 ml v dizajnovo zaujímavej a netypickej fľaške.


Jana (31 let), maminka Rozinky (0,5 roku), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Hodně pění!

Tato pěna do koupele má velice příjemnou vůni a opravdu hodně, hodně pění. :) Co se ale nějakého užitku týče, tak jsem měla pocit, že miminko zas tak moc neumyje a stejně jsem ještě po koupeli v pěně použila mýdlo na „domytí“. Každopádně pokud máte miminko už ve věku, kdy koupání vnímá a dokáže se o trochu „cachtat“, tak je pěna skvělým zpestřením tohoto večerního rituálu. Jediné, co mi vadilo (ale možná to byla jen ojedinělá chyba), bylo to, že jsem v balení nenašla leták s přesným dávkováním pěny, takže jsem dávala od oka, což mělo někdy za následek, že jsem malinko přestřelila. Ale to je opravdu jen zanedbatelný detail.


Regina (36 let), maminka Lea (1 rok), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Neštípe do očí!

Pěnu a jiné výrobky od firmy Sebamed používáme od narození skoro denně. Krásně voní, malej má po nich jemnou pokožku a neštípou do očí. Balení jsou praktická a záklopky dobře drží, takže je malej neotevře a může si s nima ve vaně i hrát.

Témata: Čtenářské testy, Testujeme s dětmi, Regina, Séba, Johanka, Zora, Nevýhoda, Jindřichov, Sebík, Sebíka, Báb