Maminka.czČtenářské testy

Bi-­oil, pečující olej nejen na strie

Bi-Oil je speciální výrobek pečující o pokožku. Je vhodný jako prevence vzniku strií. Dále byl vyvinut ke zlepšení vzhledu jizev a nesjednoceného odstínu pokožky. Jeho jedinečné složení, které obsahuje přelomovou ingredienci PurCellin Oil, je vysoce efektivní pro stárnoucí pokožku. Bi-Oil se snadno vstřebává a není mastný. Je vhodný i pro citlivou pokožku.
1. 5. 2015
Bi-­oil, pečující olej nejen na strie

Pavlína 31

Klepněte pro větší obrázek

Obdržela jsem na vyzkoušení  Bi-Oil, specialstu v péči o pokožku. Zkoušela jsem ho na strie vzniklé v těhotenství, na dehydratovanou pokožku a na jizvu vzniklou úrazem.

Přípravek jsem pečlivě aplikovala přesně podle přiloženého podrobného a názorného návodu 2x denně.

Olejíček má velmi příjemnou konzistenci, dobře se vstřebává a jemně voní. Po pár dnech používání se mi zlepšila hydratace vysušené pokožky, u strií jsem změny zatím nevypozorovala a jizva po úrazu je na dotek jemnější. Podle návodu se má výrobek používat 3 měsíce, tudíž pro hodnocení účinnosti nebo neúčinnosti je po stanoveném termínu krátká doba.


Míla 25, maminka devatenáctidenní Emy, Milovice

Klepněte pro větší obrázek

Bi-Oil se velmi dobře aplikuje na pokožku, nemastí a velmi příjemně voní. Pokožka je po použití oleje Bi-Oil velmi jemná a hydratovaná. Jelikož produkt zkouším teprve týden od 16. 7.2014, nemohu zatím objektivně posoudit, ještě všechny jeho kladné nebo záporné účinky na strije po porodu na které je určený. Zatím jsem žádné negativa nenašla

Můj prozatímní pocit po týdnu používání je velmi dobrý a cítím se lépe po použití Bi Oil. Myslím si, že tento produkt je opravdu velmi kvalitní a jeho vyzdvihované pozitiva jsou oprávněná.


Romana 27, maminka sedmiměsíčního Josífka, Velké Lečice

Klepněte pro větší obrázek

První mě zaujala vůně. Nevtíravá a svěží. Zarazilo mě, že olejíček nechával skvrny na lehkém oblečení, nejspíš to ale bylo proto, že jsem se oblékla hned po aplikaci. Je fakt, že ta proběhla bez problému. Olejíček se dobře roztíral. Stačila vlastně jemná masáž poklepáváním na místo, kam jsem aplikovala, nijak jsem si kůži nemusela „dřít“.

Po mazání 3krát denně začínal být vidět výsledek. S Bi-Oilem jsem spokojená. Jen s poznámkou, že se po nanesení vyplatí pár minut počkat a až pak se oblékat.


Pavlína 26, maminka dvojčat Kristýnky a Tomáška 2 roky, těhotná, Praha

V těhotenství strašně trpím na nesjednocený tón pleti a vysušení pokožky a to nemluvě o kruzích pod očima. Při použití Bi-Oilu jsem měla již druhý den pokožku projasněnou, krásnější tón a kruhy nebyly výrazné (spíš jsem si musela posvítit, abych nějaké našla).

Nyní (po pár dnech) jsou kruhy pryč, pokožka voňavá, příjemná na dotek a obohacená o světlejší a zdravější barvu, ve které i růž na tváři vyniká. Olej je krásně voňavý, vstřebatelný, zanechává jen trochu mastnější film na pokožce, ale to si myslím, že vůbec není na škodu. 

Vadil mi ale aplikační otvor, díky kterému podle mého docházelo ke zbytečnému plýtvání produktem. Takže jsem ho chvílemi měla v dlani zbytečně moc a nešel 
vrátit zpět. 

Jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet přípravek, který mi pomohl hned s několika obtížemi najednou. Zůstanu mu věrná.

Témata: Čtenářské testy
Mohlo by vás zajímat
Tyto zdravé vánoční recepty si děti zamilují. Vyzkoušejte perníčky nebo kokosové kuličky
Porod syna byl můj nejsilnější zážitek v životě, říká zpěvák Jan Smigmator
Proč nemůžeme rodit doma? A co vlastně chtějí domorodičky?
Jak naučit dítě správně a bezpečně bruslit. S výukou začněte po čtvrtém roce

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu