Maminka.czČtenářské testy

Cereální tyčinky Nutrimama Profutura

Nutrimama Profutura cereální tyčinky jsou určené zvláště pro kojící matky. Byly navrženy experty Nutricie tak, aby splňovaly dodatečné výživové nároky právě v období kojení. Jedna porce denně zajistí 10 klíčových živin, včetně omega-3 mastné kyseliny DHA, potřebných pro matku i dítě.
29. 5. 2015
Cereální tyčinky Nutrimama Profutura

Maminka Dana 27let, syn ondřej 2měsíce, Stará Boleslav

Klepněte pro větší obrázek

Cereální tyčinka pro kojící matky - Nutrimama – brusinky a maliny mi velice chutnala. Mám tyto cereální tyčinky ve veliké oblibě a musím říct, že jste se mi trefili i do chuti. Musím říct, že maliny moc necítím, ale za to brusinky ano, ty miluji, takže to není žádná nevýhoda, ba naopak. Ovšem po jedné tyčince nedokážu zhodnotit jestli mi nějak pomohla, ale určitě chutnala. Jak můžete na fotce vidět, dala jsem si jí i s jogurtem a bylo to výtečné k snídani.


Maminka Michaela 31, dvojčata Týnka a Štěpánek 4měsíce, Karlovy Vary

Klepněte pro větší obrázek

Moc mě potěšilo, že jsem mohla začít testovat s časopisem Maminka. Škoda je, že to byl jen tento jeden produkt. Nejsem moc na sladké, takže jsem se trochu přemáhala jí sníst, ale s čistým svědomím mohu říct, že sušenka (tyčinka) nebyla vůbec špatná. Brusinky a maliny se určitě doporučují, takže mi nedělalo problém spořádat jí celou J Jinak určitě kojícím maminkám doporučuji si dát ke kafíčku nebo k čaji jednou za den tuto cereální tyčku.


Maminka Andrea 24, syn Matěj 1měsíc, Ostrava

Dostala jsem na testování cereální tyčinku od Nutrimama profutum pro kojící matky. Sušenka byla tak akorát na sváču, jak ranní, tak odpolední. Já jsem si jí dala po obědě, kdy mívám velkou chuť na sladké, takže jsem jí měla jako takový zákusek. Sušenka byla sladká i kyselá zároveň(nejspíše díky brusinkám) což mi chutná.


Maminka Daniela 29, dcera Dáša 1,5měsíce, Praha

Sladká tak akorát, velká tak akorát, to bylo první, co jsem si o sušence od Nutrimama myslela. Její mazlavější konzistence je také fajn. Takže můžu jen pochválit a děkuji za zaslání.


Maminka Markéta 33, syn Matyáš 8let a Veronika 3měsíce, Havlíčkův Brod

Ráno jsem si cereální tyčinku s brusinkami a malinami otevřela a dala jsem si jí k snídani ke kávě v práci, musím říct, že je opravdu dobrá. Není to taková ta suchá, co se drolí, ale je pěkně mazlavá a má příjemně sladkokyselou chuť.

Témata: Čtenářské testy
Mohlo by vás zajímat
Jak naučit dítě správně a bezpečně bruslit. S výukou začněte po čtvrtém roce
Proč pouštíme na podzim draky a opadává listí? Dětské otázky vás už nepřekvapí
První porody by se měly zakázat, říká porodní asistentka Tereza Morávková
Tipy na vánoční dárky pro miminka od narození do šesti měsíců

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu