Maminka.czČtenářské testy

Dětská jídla Tiny Taste Buds

29. 5. 2015
Dětská jídla Tiny Taste Buds
Do prodejen M&S už nemusíte chodit jen pro oblečení. Odteď zde seženete i zdravá dětská jídla v biokvalitě. Nová rada pokrmu se jmenuje Tiny Taste Buds a výběr je opravdu pestrý. Jídla jsou přehledně rozdělená podle etap vývoje dítěte a prodávají se v praktických baleních. Menu začíná kvalitním ovocným a zeleninovým pyré pro nejmenší a pokračuje zajímavými jídly pro větší děti.

Alice 31, Plzeň, matka Natálky 16měsíců

Klepněte pro větší obrázek

Uvítali jsme zaslání příkrmů od Maminky. Nikdy jsem naší Natálce nedávala jiné příkrmy než příkrmy ostatních značek, takže jsem byla ráda, že je od MaS vyzkoušíme. Ostatní potraviny z MaS známe, ale nikdy jsem dětské jídlo této značky nevyzkoušela. Všechny zeleninové příkrmy, které jsou pro děti od 6 měsíců, jsme testovali už jako svačinky, přece jen už je Natálka zvyklá kousat pevnější stravu a svačinky chutnaly. Jen lososová nebyla až tak oblíbená,ale to je jen otázka chuti každého dítěte. Zelenino-masová jídla byla opravdu skvělá – malé moc chutnaly, měly příjemnou konzistenci, žádné řídké, polovičaté jídlo, dobře se polykaly. A jak to bývá, tohle musí ochutnat i dospěláci.

Všechny příkrmy hodnotíme jako oblíbené a při další návštěvě MaS neváháme vyzkoušet další varianty.


Jana 38, Matyáš 6 let, Marcel 1,5 roku, Praha

Klepněte pro větší obrázek

Snažím se o zdravou výživu, proto naše spotřeba zeleniny je veliká a důraz kladu také na kvalitu. Snažím se vše nakupovat v bio kvalitě, nebo alespoň co nejvíce. Přestože hodně a prakticky každý den pro kluky vařím, když jedem na výlet čí víkend mimo Prahu je dobré s sebou vzít skleničku či misku s hotovým jídlem, kterou mi kdekoliv ohřejí. U těchto výrobků mi vyhovuje právě fakt, že jsou vyrobeny z kvalitních surovin

a že jsou opravdu pestré, že v jednom jídle je více druhů zeleniny a i chuť je opravdu zajímavá. Není to jen rajčatová omáčka a těstoviny, které v obchodě najdu. Ovocné příkrmy k praktickém balení nám tak chutnaly. Určitě doporučuji.


Petra 37, Agátka 1,5 roku, Beroun

Klepněte pro větší obrázek

Opravdu mě potěšila další nabídka dětských hotových jídel na trhu. Často nestíhám a tyhle dětské hotovky jsou pro mě jako malý zázrak. Běžnou nabídku českých značek na trhu už děti mají "zmáklou" proto nová jídla z Marks and Spencer byly opravdu super zpestřením. Protože má ráda ryby, hitem byl Bio hrášek, špenát, pastinák a porek s lososem v sýrové omáčce. Dlouhou dobu vyplivávala kousky - těstovinky a kousky zeleniny, nyní je naopak vyhledává, takže jí moc chutnal Bio mrkev, brambory a hrášek s kuřecím masem v rajčatové omáčce s bylinkami.

Ovocné přesnídávky byly také výborné, to funguje vždy a já jako matka oceňuji, že to není jen ovoce, že to má i druhou složku např. merlíkové vločky, či rýžovou mouku. Bio kvalita je myslím, pro dětské produkty základ.

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy

Mohlo by vás zajímat
Mahulena Bočanová: Epileptický záchvat dcery přišel zničehonic, změnil mi život!
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Takhle vypadá život s batoletem! Vtipná kreslířka skvěle zachytila mateřství
Děti musí zažít i nepohodlí. Nevozte je jen autem a nedělejte vše za ně!
Růstový spurt: období nenasytného kojence vás potká několikrát
Fejeton Marie Doležalové: Tady můžu s klidem říkat MY, kašlík a prdíky
V porodnicích se bohužel stále tlačí na povel, říká porodní asistentka
Manžel mi pomohl, když jsem se dusila. Syn se ho od té doby bojí
Do postele a spát! Naučte děti usínat samotné a bez pláče. Jak na to?

Horoskopy

Lev Tato květnová neděle nebude příliš pohodová. Stále jste jako rozlámaní a ještě k tomu si vás dobírá…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Květuše, Zbyšek, Lydia

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu