Maminka.czČtenářské testy

Dětské lžičky Mam

Dvoufázová lžička Feeding Spoons & Cover s ochranným krytem podporuje vývoj dítěte a napomáhá tréninku hrubé a jemné motoriky. Dítě se samostatnému jedení lžičkou učí ve 2 fázích: V 1. fázi dlouhá lžička, která snadno dosáhne na dno hlubších skleniček a lze ji držet společně; ve 2. fázi krátká široká lžička navržená právě pro malé dětské ruce, ideální pro samostatné držení.
29. 5. 2015
Dětské lžičky Mam

Maminka Kristýna 33, syn Patrik 11měsíců, Brno

Klepněte pro větší obrázek

Papat z lžičky je věčný náš boj, nejlepší jsou ručičky a nejlépe když je to flaštička. Takže zkoušet jiné lžičky byl velký boj, ale musím Patrika pochválit, začíná se lepšit a přežívá to J Moc nám z těchto lžiček chutnalo. Rukojeť je parádní, neklouže mi z ruky a pěkně se drží. Samozřejmě obal na lžičky je výborný, nikde je nemusím lovit po kapsách kabely ale mám je pěkně uložené a chráněné. Dlouhá lžička je super kvůli své délce, do flaštiček jsem se rkásně dostala až na dno. A změna barvy při moc horkém jídle? Parádní nápad JMoc děkuji za testování, více takových kvalitních produktů.


Maminka Sandra 31, dcera Saša 10měsíců a syn Dan 8let, Kladno

Klepněte pro větší obrázek

Tak tohle testování jsme si užily obě. Malá si konečně pořádně začala brát lžičku sama do ruky, i když (to zatím na fotce není vidět) pak jídlo bylo všude, ale projevila snahu a já jí mohla pomáhat, jelikož byla jedna z lžiček dost dlouhá abychom jí držely obě a ještě jsme se dostaly až na dno skleničky. Opravdu povedené lžičky. Když jsem si přečetla jaké vychytávky jsou napsané na obale, ani jsem netušila, že něco takového se dá vymyslet. A ten kryt na ně? Výborný nápad, nemusím mít strach, že se mi v tašce nějak znečiští ale jsou hezky hygienicky oddělené.


Maminka Kristýna 32, syn Štěpán 9měsíců, Praha

Klepněte pro větší obrázek

U lžiček je super, že součástí je „chránítko“ části do úst – již není třeba další krabičky apod. Lžičky jsou dvě – jedna delší – pro krmení od rodičů a druhá krátká – pro samotné mimčo. Obě lžičky jsou hezky zaoblené, měkké, dobře tvarované a tedy ideální pro dětskou pusinku aby nepoškozovali dásně. Současně jsou lehounké a jdou obě pěkně do ruky, mají na držátkách protiskluzové drážky a nejsou zas tak hluboké jako některé jiné lžičky – měla jsme pak problém, že tam zůstávali kusy jídla.

Lžičky mají „teplotní čidlo“ - pokud se výrazně po kontaktu změní jejich barva do žluta = jídlo je moc horké. Taky fajn aby člověk nemusí ochutnávat každé sousto pro prcka.

Samozřejmostí pak už je že lze mýt v myčce

Témata: Čtenářské testy
Mohlo by vás zajímat
V této lesní školce klasické hračky nenajdete, děti si je totiž musí vyrobit samy
Dítě ve znamení Váhy bývá miláčkem učitelů, ale často klame tělem
S bylinkami u dětí zacházejte opatrně. Při nachlazení pomůže lípa nebo mateřídouška
Vychází největší číslo roku časopisu Maminka. A nechybí slevové kupóny na nákupy!

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu