Maminka.czČtenářské testy

Dětské plenky Huggies Little Swimmers

26. 11. 2015
Dětské plenky Huggies Little Swimmers
Plenky Huggies Little Swimmers jsou ideální volbou, když chcete jít s vaším malým pokladem do bazénu. Skvěle absorbují, díky gumičkám spolehlivě zadrží, co mají, a nepropustí tekutiny ani po styku s vodou. Nohavičky poskytují přirozený pohyb bez jakéhokoli omezení. K dispozici ve třech velikostech.

Maminka Aneta 28, dcera Vendulka 3měsíce, Prah

Klepněte pro větší obrázek

Chodíme již měsíc na kurzy plavání. Nenasáknou se jako houba. Vyzkoušeli jsme předtím jinou značku a měla jsem pocit, že plenka byla těžká. Na plavání jsem viděla, že některé maminky dávají svým dětem pres plenky ještě plavky, ale s Huggies toto řešit nemusíte. Sedí perfektně. Vysoko střižené kalhotky zaručí,ze nic neproteče ani vrchem. Plenky mají pružné gumičky, takže i mokré jdou dobře sundat. Začali jsme je používat i v domácím bazénku. Plenky Huggies mohu jen doporučit.


Maminka Lucie 37, syn Macík 16měsíců, Soběslav

Klepněte pro větší obrázek

Test plenek byl pro mne vysloveně zábavou. Plenky do vody používáme již řadu let, protože oba kluci jsou vodníci, a tak máme spousty příležitosti k využití. Ať už je to návštěva kojeneckého plavání, akvaparku nebo prázdniny u moře. Plenky do vody jsou pro nás záchranou, která nám umožní v klidu si užít plavání a cachtání beze strachu z nehody. Kdo to zažil, ví, o čem mluvím. Mě to „zatím“ potkalo jen ve vaně a na veřejnosti bych toho ráda zůstala ušetřena.

Plavecké plenky jsou u nás tedy dostatečně využité. Plenky Huggies little swimmers jsou super. Jednorázové použití mi vyhovuje, protože s dvěma dětmi nevím, kam dříve skočit. Jsou nepropustné, takže co má, také zůstane uvnitř. Rozlišení dle váhy je samozřejmostí a oblékání usnadňuje pružný pas. V  neposlední řadě jsou i hezké. Synka rybička nadchla a tak není co řešit. I příště to bude jasná volba:-).


Maminka Josefa 34let,  Kájík 1rok , Kuřim

Klepněte pro větší obrázek

Při testování těchto plenek jsem byla nejdříve skeptická k bočním pružným stranám, které se navíc ještě dají rozepnout. Myslela jsme, že nebudou ve vodě pořádně držet a při malém drsnějším přejetí boků dítě (při manipulaci apod.) se bude rozlepovat atd. - ALE opak je pravdou. Zapínání drželo krásně, ani se nehnulo a navíc tedy díky tomu při oblékání odpadá "naklepávání" dítěte do plenek, jako u konkurenčních, které se nerozepínají – o nasazování pokud je dítě už mokré ani nemluvě.

Úžasné také pro větší mimča či s bříškem – boky se přizpůsobí pasu dítěte = velké plus, když jde o plenky pro rozmezí 7-18kg což je celkem velký rozptyl.

Platí, že plenky ve vodě nenasáknou, dobře chrání, a navíc na sobě mají veselé Disney motivy.


Maminka Miluše 29let, syn Vojta 15měsíců, Praha

Klepněte pro větší obrázek

Bohužel když jsme chtěli začít testovat super plenky Huggies little Swimmer Vojtíšek onemocněl a tak jsme stihli vyzkoušet aspoň doma ve vaně. Malé mu se to líbilo a řádil jak potrhlý aspoň ve vaněJPlenky i přesto nenasákli jak mokrá houba, ale vydrželi i to skotačení. Perfektně mu seděli a neztěžoval si, že by ho něco táhlo či škrábalo. Takže veliká spokojenost a jen doporučuji! :-)

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Plen, Akvapark, Miluše, Jasná volba

Mohlo by vás zajímat
Velký rodinný horoskop na rok 2021! Co čeká rodiče a děti podle hvězd?
Představy vs. mateřská realita! Děkujeme za tu upřímnost
Představy vs. realita. Vánoční fotky dětí, které se tak úplně nepovedly
Za tři dny bez plenek! Snadná a rychlá metoda, která stojí za vyzkoušení
To se nedá jíst, stěžují si mámy v porodnicích. Co jste dostaly na talíř vy?
Kdy jsem selhala jako máma? Tohle přiznaly maminky!
Tři oříšky pro Popelku: Kuriozity z natáčení nejslavnější české pohádky
Šéfkuchař Přemek Forejt: Jsem krkavčí táta. Dceru nevídám moc často
Nejvyšší čas vytřídit hračky. Proč vadí, když jich mají děti moc?

Horoskopy

Býk Pracovní týden je stereotypní, ale už nejste s nikým v konfliktu. I když se mezi sebou kolegové…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Zora, Danica, Zoran

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné