Maminka.czČtenářské testy

Dětský zubní gel Weleda

29. 5. 2015
Dětský zubní gel Weleda
Přirozená prevence zubního kazu od prvního zoubku díky nepěnivému zubnímu gelu účinně předchází vzniku zubního kazu na principu odstranění zubního plaku pomocí přírodních čistících substancí. Výtažek z měsíčku lékařského ve 100% biokvalitě prospívá zdraví dásní i celé ústní dutiny.

Maminka Zuzana 35, Vendulka 4,5 a Tobík 13 měsíců, Dobříš

Klepněte pro větší obrázek

S dětskou zubní pastou od Weledy jsme velmi spokojeni. Tuto pastu již znám a opakovaně nakupuji, především proto, že dětem "chutná" a také pro můj pocit, že v ní není fluorid a o jehož negativních účincích - když se používá ve velkém množství - jsem toho hodně přečetla. Děti se snažím vést k tomu, aby si zuby čistily především pravidelně a dlouho a proto si myslím, že pasty s fluoridem mohu použít pro děti až ve školním věku, samozřejmě když nebudou mít žádný problém. S výrobky od Weledy jsem spokojená obecně, snažím se děti nezatěžovat zbytečně chemií, proto vítám a vyhledávám výrobky na co nejpřírodnější bázi.


Maminka Lucie 29, Mariánka 3 roky, Rokycany

Klepněte pro větší obrázek

Na čištění zoubků zubní pastou Kinder Zahngel se těšíme :-) Je příjemná, protože nepálí. Myslím, že nemá konkurenci, protože ostatní pasty, které jsme vyzkoušeli vždy malinko pálily. Akorát mi vadí, že hlavní nápis na krabičce je v němčině, myslím, že spousta maminek, když ani neví, že je to zubní pasta. Když jsem se šla v drogerii podívat na cenu, že si koupíme další balení pastu jsem nemohla najít. Byla mezi přípravky od stejné značky a vůbec ne mezi zubními pastami. Možná to byla výjimka, nevím. Já každopádně o této pastě, řeknu svým kamarádkám s malými dětmi, protože vím, že řeší podobný problém a hledají pastu, která nepálí.


Maminka Zuzana 35, dcera Jana 7let a syn Robert 4roky, Praha

Klepněte pro větší obrázek

Dojmy, pocity a zkušenosti mé i mých dětí s produktem Weleda Kinder-Zahngel? První předností tohoto jemného dětského zubního gelu je vhodnost jak pro malé, tak i starší děti. V mém případě věk dětí 4 a 7 let. Jako rodič, který v tomto věku oběma dětem stále ještě asistuje při pravidelném čištění, velmi oceňuji jednotný produkt.

Oproti běžně používaným prostředkům je po pár aplikacích patrný efekt bělejších zoubků. Co se nasládlé příchutě týká, každé dítě to vnímá jinak. Pro jednoho zcela bez problémů, u druhého ke změně postoje dochází až po několika aplikacích. Dalším plus tohoto přípravku jsou protizánětlivé, hojivé a antibakteriální účinky, které částečně řeší časté dermatitidy u předškolních dětí. Jako poslední a velmi podstatný aspekt spatřuji absenci látek zatěžujících trávicí systém.


Maminka Kateřina 31, syn Vítek 1rok, Kolín

Klepněte pro větší obrázek

Zubní pasta nebo spíše gel od Weledy je díky čistě přírodnímu složení vhodné pro nejmenší a díky tomu to byla pro mne jasná volby při prvním nácviku čištění zoubků i s pastou.

Jak i výrobce deklaruje – má nasládlou chuť a díky tomu je pro mimča příjemná, i můj klučík díky tomu neměl žádný problém s tím že najednou na kartáček „něco přibylo“.

I když dítě pastu spolkne, nic se neděje. Zubní gel totiž neobsahuje látky zatěžující trávící systém. Což mi taky hned můj klučina předvedl a všechno řádně snědl:o)

Navíc měsíček lékařský který je součástí zubního gelu má i protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Weleda, Weledy, Maminka Kateřina, Dobříš, Rokycany, Gel

Mohlo by vás zajímat
Malý Alexandr se narodil bez očí a nyní čeká na adopci. Jeho máma se ho zřekla
Děti musí zažít i nepohodlí. Nevozte je jen autem a nedělejte vše za ně!
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
Obula jsem podpatky a vyrazila si. Mé staré já stále existuje, jásá Marie Doležalová
Dcery Karla Gotta: Která zdědila tátův talent? A která se mu nejvíc podobá?
Narodí se holka, nebo kluk? Kdy se pozná pohlaví dítěte?
9krát o bolestech břicha v těhotenství. Víte, co která bolest znamená?
Poznáte moluska? Podívejte se, jak vypadají a jak se jich zbavit
Neurolog Stránský: Děti by vůbec neměly mít mobily! Jsou kvůli nim hloupější

Horoskopy

Kozoroh Negativní emoce v partnerském soužití vás trápí čím dál víc. Nastavte si jasné parametry. Přestaňte…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Lenka, Eleonora, Lena

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné