Maminka.czČtenářské testy

Easy Wring and Clean TURBO od značky Vileda

22. 7. 2016
Easy Wring and Clean TURBO od značky Vileda
Třásňový rotační mop z mikrovlákna rychle a efektivně vyčistí podlahu. Jedinečná náhrada, která kombinuje dva druhy třásní: bílé třásně: 100% Microfibre, snadný úklid každodenní špíny se skvělou absorpční schopností, červené třásně: vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který nepoškrábe. Díky pedálu není potřeba námahy při ždímání, trojúhelníkový tvar vám zajistí snadný úklid v rozích! Kvalitní trojdílná teleskopická tyč s volitelnou délkou – tyč se protáčí, snadnější ždímání. Cena: 1390 Kč

Lucie (29 let), maminka Laury (5 let) a Kryštůfka (1,5 roku), žijící v Teplicích:

Klepněte pro větší obrázek

Báječný!

Dostala jsem na testování mop od značky Vileda. Musím uznat, že je teda opravdu báječný. Doteď jsem používala jinou značku, ale to se nedá vůbec srovnat. Trojúhelníkový tvar mopu je parádně přizpůsoben tak, že vyčistí i chlupy od hafana v rozích. Díky nášlapnému pedálu jsem se moc nenadřela a ruce tak zůstaly čisté – to je opravdu praktické. S tímhle mopem by snad nevadilo vytírat ani manželovi, který doteď považuje vytírání za největší „vopruz“. Po malým Kryštofovi je neustále nějaká přesnídávka na zemi, takže oceňuji je, že se ty třásně mopu dají prát. Jediné co jsem nějak nevykoumala je ta teleskopická tyč, která by se měla vyrolovat, ale víc než na dvakrát mi to nejde, tak jsem u toho trošku ohnutá. Celkový dojem z produktu je ale perfektní a tento mop Vileda můžu jen a jen doporučit.


Miroslava (34 let), maminka Toníka (6 let), žijící v okresu Mělníka:

Klepněte pro větší obrázek

Šetří čas!

Před nedávnem jsme se přestěhovali společně s manželem a naším synem z Prahy do vesnice v blízkosti Mělníka. Z poměrně malého panelákového bytu jsme šli do většího rodinného domu a řeknu vám, že právě jako na zavolanou se mi ozvala milá slečna z testovacího klubu časopisu Maminka s tím, jestli bych nechtěla vyzkoušet nový šlapací mop od firmy VILEDA. V bytě jsem řešila vytírání obyčejným mopem, který jsem koupila za pár stovek v blízké drogerii, ale vytírání velkého domu s ním byla každodenní dřina. Nový MOP se šlapacím kbelíkem šetří nejenom fyzickou práci, ale zejména čas. To, co mi dříve zabralo více jak hodinu,  nyní zvládnu během chvilky. Jsem z tohoto výrobku přímo nadšená a již nyní vím, že této značce výrobků dám při nákupu pomocníků do domácnosti od nynějška vždy přednost.


Jana (35 let), maminka Dominičky (5 let), žijící v Lysé nad Labem:

Klepněte pro větší obrázek

Velmi výkonný pomocník!

Pořídit si dvoupatrový dům je docela lehké. Ale uklízet pravidelně tento dům je zatraceně těžké. Obzvláště, když tím domem projde syn nebo dcera s rodinou. Všude je spousta rozházených hraček, papírů na kreslení, barviček a kdo ví, co všechno ještě. Když dům na konci víkendu ztichne, nastupuji já se svým pomocníkem. Je nutné dokonale uklidit. Já se úklidu nebojím, mám totiž velmi výkonného pomocníka. Tím pomocníkem je mop od firmy Vileda. Poznala jsem ho díky Mamince, když mně nabídla mop Vileda vyzkoušet. Dámy, zapomeňte na klečení s hadrem v jedné a těžkým kýblem v druhé ruce. S Viledou neklečíte, ale ve stoje pohodlně namočíte mop v nádobě, vymačkáte v síťce a stíráte jeden schod za druhým. Těch mých 17 schodů mně trvalo ani ne dvě minuty.
Co ještě říct? Snad jen to, že se těším, až přijedou dcera a syn s rodinami. S Viledou to přece není žádný problém. Děkuji Mamince, že jsem poznala šikovného pomocníka.


Veronika (30 let), maminka Natálky (3 roky) a Olivera (1 rok), žijící v Brně:

Klepněte pro větší obrázek

Téměř bez práce!

Vyzkoušela jsem již mnoho věcí na vytírání, nikdy jsem nebyla ale naprosto spokojená, dokud jsem nevyzkoušela nový mop Easy Wring and Clean. Jeho teleskopická tyč vyhovuje mojí vysoké postavě, půjčila jsem ho i své mamince, která má o 30 cm méně a také se jí s ním dobře manipuluje. Díky kbelíku s pedálem si nemusíte namáčet ruce a hadr se perfektně vyždíme. Už se nestává, že máme mokrou podlahu. Výhodou je, že můžete návlek na mop snadno vyprat v pračce. Vytírání už pro mne není utrpení. Perfektně vytřená podlaha a navíc "téměř bez práce". 


Zita (27 let), maminka Leonky (2 roky) a Olívie (0,5 roku), žijící v Děčíně:

Klepněte pro větší obrázek

Cena x kvalita opravdu výborná!

Dostal se mi do rukou mop Easy Wring and Clean a já i moje paní na úklid jsme z něj nadšené. Mám malé děti, atak na zemi je neustále nepořádek a něco rozlité. Tento pomocník se dostane i do horko těžko dosažitelných míst jako jsou růžky, zapadlá místa pod schody, či s ním stírám i pavučiny ze stropu. Tyč je akorát tak pro mě dlouhá, ale zase paní na úklid co má o půl metru více už se musí trošku ohýbat. Co je taky praktické – že se můžou ty bílé třásně prát. Mopy, které jsem měla doteď se nedaly sundat z té hlavice. Jsem velmi spokojená – poměr cena x kvalita je opravdu výborná a můžu ho všem vřele doporučit. Upřímně nemůžu uvěřit tomu, že v dnešní době funguje něco „zadarmo“ jako je testovací klub…že se stačí jen přihlásit a dostanete takovouhle parádní věc a nemusíte ji vracet. Takže díky díky díky!!

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Olívie, Podlaha, Děčín

Mohlo by vás zajímat
Fejeton Marie Doležalové: Tady můžu s klidem říkat MY, kašlík a prdíky
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Čekáte miminko? Oznámit to můžete vtipně a s nápadem. Třeba takto
Mámy jsou na sebe zlé, vyslechla jsem si tolik urážek, říká Gabriela Lašková
Mahulena Bočanová: Epileptický záchvat dcery přišel zničehonic, změnil mi život!
Holčička bojovnice! Když se narodila, vešla se do dlaní. Jak vypadá dnes?
Nejlepší rady, jak se vypořádat s prdíky, od Marie Doležalové
Děti musí zažít i nepohodlí. Nevozte je jen autem a nedělejte vše za ně!
V porodnicích se bohužel stále tlačí na povel, říká porodní asistentka

Horoskopy

Blíženci Na začátku května jste nebyli vůbec ve své kůži, ale nyní jde všechno jako po másle. Jen nesmíte usnout…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Emil, Emanuela, Emilián

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu