Maminka.czČtenářské testy

Eucerin AtopiControl krém

Eucerin Acute krém AtopiControl je unikátní komplex látek, který zastaví bludný kruh vracejících se svědících fází atopického ekzému. Používejte podle potřeby na postižené oblasti pro intenzivní péči, zklidnění a zmírnění příznaků na pokožce. Pro dospělé, děti a kojence od 3 měsíců.
19. 5. 2015
Eucerin AtopiControl krém

Maminka Petra, 34 let, dcera Karolínka, 15 měsíců, Praha

Dostala jsem pro sebe a pro mou holčičku krém Atopicontrol, který je na suchou, svědící a zarudlou pokožku a je v hodný i pro děti od kojeneckého věku. Mé dceři se v 5 měsících objevil menší ekzém, řekla bych až atopický, a tak jsme dlouho hledali, čím vznik ekzému zmírnit, až jsem dostali na testování tento produkt, který jí velice začíná vyhovovat a já velmi doufám, že už nikdy nebude mít zarudlou či svědící pokožku.

Krém nám velmi pomohl, abychom nemuseli užívat kortikoidy. Je sice cenově dražší, ale účinný, hlavní je, že jí pomohl. A musím přiznat, že si i já někdy namažu tváři či ruce, jelikož v tomto studeném počasí se mi vyrážka a svědění také dělá. Produkt tedy i z vlastní zkušenosti mohu doporučit.


Budoucí maminka Sandra, 28 let, učitelka, Vrchlabí

Eucerin AtopiControl krém je v praktickém malém balení akorát tak do ruky a do kabelky, takže ho můžete mít neustále při sobě. Pokaždé, když jsem vyšla z domu někam ven a umyla jsem si ruce nebo vyšla v chladném počasí, se ekzém na mých dlaních i v záhybech na rukou zhoršil, teď mohu mít krém pořád při sobě a při pocitu svědění nebo bolesti si ihned místo namazat, pociťuji úlevu a ruce se zklidní.

Složení krému obsahuje účinnou kombinaci zklidňujících a regeneračních aktivních látek, kterými jsou omega-6 mastné kyseliny (z oleje pupalky a jadérek hroznového vína), regenerují pokožku, dále Licochalcon A (výtažek z lékořice, což zmírňuje podráždění a zarudnutí kůže) a nakonec antibakteriálně působící dekandiol proti svědění.

Celkově, když si krém mažu pravidelně i třikrát za den, problémy ustupují a ruce mám jemnější a suché plochy v záhybech zmizí. Musím si krém pochvalovat, jelikož jsou problémy se svěděním nebo bolestí menší a menší. 

Témata: Čtenářské testy
Mohlo by vás zajímat
Tipy na vánoční dárky pro miminka od narození do šesti měsíců
Maminka vydává pohádkovou knížku plnou krásných ilustrací Pohádky od Maminky
Gelové kapsle na praní do děských rukou nepatří. Děti nevidí rozdíl
Chodí k vašim dětem zoubková víla? Děti milují fantazii a imaginaci

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu