Maminka.czČtenářské testy

Hamánek Happy Fruit s hruškami a banány

24. 1. 2017
Hamánek Happy Fruit s hruškami a banány
Různé druhy ovocných příkrmů Happy Fruit s vysokým podílem ovoce bez přidaného cukru jsou rovněž vhodné pro děti od čtvrtého měsíce věku. V sychravém podzimním období přijde vhod například Hamánek Happy Fruit s hruškami a rakytníkem. 100% ovocné svačinky, z nichž některé jsou určené dětem již od čtvrtého měsíce, jsou vyrobeny výhradně z kvalitního kontrolovaného ovoce, bez přidaného cukru, lepku a umělých barviv. Uzávěry BABY CAP, které mají i Hamánkovy ovocné svačinky, zabraňují případnému nechtěnému spolknutí. Po otevření navíc nezůstávají na víčku ani na hrdle kapsičky ostré části, o které by se mohlo dítě poranit.

Markéta (24 let), maminka Tobíka (0,6 měsíců) a Verunky(3roky) žijící v Kariné:

Klepněte pro větší obrázek

Mňam!

Domů nám přišla svačinka pro našeho Tobíka od značky Hamánek. S Hamánkem už máme zkušenosti od Verunky, která baští příkrmy, sušenky a Kristýnka ovocné kojenecké nápoje. Svačinku jsem podávala Tobíkovi k odpolední svačině a spořádala velmi rychle. Máme zkušenost i s jinými značkami, ale Hamánek nám opravdu vyhovuje, takže když nás vybrali v testovacím klubu, byla to trefa do černého :) Děkujeme za testování, moc rádi zase něco otestujeme.


Veronika (30 let), maminka Leontýnky (1,5 roku), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Bašta!

 Jako každá maminka sáhnu často po formě této svačiny. Velmi často cestujeme - autem, vlakem, na různé kroužky. Svačinka je naprosto ideální na cestování. Pokaždé má dcera jednu v batůžku a já v kabelce. Kapsiček s ovocem je na trhu nepřeberné množství, nyní si však už vybírám jen ty, kde je 100% ovoce. Hamánek obsahuje nejen 100% ovoce, ale je také bez přidaného cukru a cukr obsahuje pouze přirozeně se vyskytující v ovoci. Velikost je vyhovující, menší děti ho budou mít někdy i na 2x, ale nám se ještě nestalo, že by to nesnědla hned celé:-). Nejdříve jsem se kombinace hrušek s banánem bála, ale je naprosto vynikající. 


Miluše (30 let), maminka Vojtíka (4,5 roku) a Martínka (10 měsíců), žijící v Žatci:

Klepněte pro větší obrázek

Vhodné na cesty!

Výrobek ani nezklamal ani nepřekvapil. Kladně hodnotím nulový přídavek cukru, jsem ráda, když mohu dávat dětem ovoce v co možná nejpřirozenější formě. Nejsem zastánce bio stravy, ale zároveň si dávám velký pozor na složení potravin, které kupuji. Chuťově výrobek obstál jak u mě, tak u mého syna. Konzistence je příznivá, svačinka nekape, nestéká ze lžičky. Vzhledem k věku malého testovače jsem přistoupila k přendání obsahu z kapsičky do misky. Na cesty je toto balení jistě vhodné, ale spíše pro starší děti. Výrobek je určen dětem od ukončeného 4. měsíce. Neznám však žádné dítě, které by bylo schopné z tohoto balení obsah vysát. Moc děkuji za možnost zúčastnit se testování.


Lada (31 let), maminka Justýnky (7 roku) a Štěpánka (8 měsíců), žijící v Novém Malíně:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

100 % ovoce bez cukru!

Svačinka od Hamánku nás potěšila. Produkty od Hamánku kupujeme pravidelně. Syn (8 měsíců) má rád masozeleninové i ovocné dobroty, není vybíravý. Nejraději má však banánové dobroty, proto nás mile potěšila kombinace hruška - banán. Dcera (7 roků) svačinkou také nepohrdla :-) A to není příznivcem ovocných přesnídávek. Moc ji chutnala. Já osobně oceňuji, že svačinka obsahuje 100 % ovoce a není doslazovaná cukrem. Dále praktické balení, vhodné na cesty, do města nebo jen tak do kapsy, když by náhodou malého přepadl hlad :-) A když není hlad, rád si se svačinkou i pohraje :-) :-)


Štěpánka (36 let), maminka  Šimonka (6 let) a Štěpánka (0,5 roku), žijící v Žíšově:

Klepněte pro větší obrázek

Ideální na cesty!

Milá redakce, děkuji moc za možnost zapojit se do testování. Do rukou našemu Štěpánkovi se dostala Svačinka s hruškami a banány od Hamánku. Štěpánkovi moc chutnala, myslím, že by byl schopný sníst hned obě najednou. Svačinka má jemnou konzistenci, chuťově je dobrá. Oceňuji u tohoto výrobku možnost vymáčknutí jídla přímo do pusinky v případě, že zapomenu lžičku nebo není lžička po ruce. Vyhovuje mi i velký uzávěr, takže nehrozí vdechnutí dítětem. Ideální je také na cesty. Ještě jednou děkujeme.


Olina (30 let), maminka Tomáška (1 rok), žijící v Roudnici u Prahy:

Klepněte pro větší obrázek

Žádné umělé přesnídávky!

Děkujeme, že jsme mohli vyzkoušet ovocné kapsičky Svačinka. Jsou 100% ovocné, bez cukru a přitom sladké a velmi chutné. Žádné umělé přesnídávky. Tomáškovi také moc chutnali, proto je budeme kupovat i nadále.


​Martina (24 let), maminka​ Vincenta (5 let) a Karlíka (0,6 roku), žijící v Poříčí nad Sázavou:

Klepněte pro větší obrázek

Obrovský pomocník!

Hamánek taštičku máme velice oblíbenou, jsem šéf čtyřčlenného rodinného týmu
​ - ​z toho jsou to tři chlap​i​. Jsem tudíž mamina v jednom kole, proto tyhle taštičky jsou můj obrovský pomocník, vezmu, hodím do kabelky/tašky a jdu. Nemusím se strachovat, že jí rozbiju​,​ či myslet na to že mám vzít s sebou ještě lžičku, a je skvěle skladná. Hamánka jsme si vybrali už jen taky tím, že nabízí větší množství 120 g pro naše malé jedlíky, což oceňuji.

Dále také nabízí 100 % ovoce bez přidaného cukru a taktéž 0,0 g soli, naprosto perfektní. Jako další velikou výhodu beru velké víčko, které je o mnoho bezpečnější nežli víčko malé, vím že tam uvádějí že to není hračka ale mezi námi maminky nejlépe vědí že náhoda je náhoda a člověk nikdy neví, musíme myslet zkrátka na vše. Z celkem velké škály příchutí máme asi nejraději hruška-banán,jahodu a švestky. A lhala bych kdybych neřekla, že ve mě občas také jedna skončí :-)

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Hama, Tomáška, Zastánce, Miluše, Tobíkovi

Mohlo by vás zajímat
Milují vaše děti trdelník? Upečte jim ho doma za zlomek ceny
Marie Doležalová: Celé léto jsem tajila, že znovu čekáme zázrak
Nejčastější mateřské hříchy: Tímhle brzdíte vývoj dítěte a možná to nevíte
Malý Alexandr se narodil bez očí a nyní čeká na adopci. Jeho máma se ho zřekla
Špatně spí? Možná jste to zavinili vy! Tomuhle se rozhodně vyhněte
Nikol Štíbrová přiznala: Tohle je deset strašlivých lží, které říkám synovi
Kdy nechat děti doma samotné? Nejdřív ve 12 letech, tvrdí odborníci!
O druhé dítě se snažíme už osm let. Pořád se nevzdávám naděje
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu

Horoskopy

Rak Hurá! Už je tady poslední den v práci! Sice šlo všechno docela dobře, ale na druhou stranu jste rádi,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Zora, Danica, Zoran

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné