Maminka.czČtenářské testy

Hipp Příkrmy a lžičky

1. 11. 2016
Hipp Příkrmy a lžičky

HiPP BIO Hrušky Williams_Christ 125 g

Klepněte pro větší obrázek

Doporučená pultová cena: 34,90 Kč

Ovoce vybírané pro HiPP příkrmy prochází přísnou kontrolou kvality. Používáme speciální jemné ovoce s nízkým obsahem kyselin, které mělo dostatek času pro dozrávání a pro rozvinutí své plné ovocné chuti přirozeným způsobem – bez přidaného aroma nebo cukru.

Ovoce je ve výživě malého dítěte nenahraditelným zdrojem vitamínů, minerálů a stopových prvků. Ovoce HiPP je bohaté na vitamín C, který pomáhá posílit obranyschopnost organismu Vašeho dítěte.

Potravina pro zvláštní výživu.

 

HiPP BIO Kuřecí polévka s pšeničnou krupicí 190 g

Klepněte pro větší obrázek

Doporučená pultová cena: 44,90 Kč

BIO polévky HiPP jsou ideální k obědu nebo k večeři a navíc neobsahují přídavek soli, barviv* a konzervačních látek*.

Vyzkoušejte vynikající HiPP BIO kuřecí polévku s pšeničkou krupicí, která je vhodná pro dítka od ukončeného 5. měsíce.

Potravina pro zvláštní výživu.

*dle zákon

 

HiPP BIO Hovězí maso 125 g

Klepněte pro větší obrázek

Doporučená pultová cena: 59,90 Kč

Pokud hledáte výživu s nízkým obsahem alergennních složek obsahující pouze několik vybraných ingrediencí, potom je HiPP BIO maso určeno právě Vám.

Půl skleničky HiPP zeleninového příkrmu a půl skleničky HiPP BIO masa tvoří kompletní jídlo s nízkým obsahem alergenních složek.


Leona (28 let), maminka Laruinky (5 měsíců), žijící v Mariánských lázních:

Klepněte pro větší obrázek

HiPP milujeme!

Na testování mi dorazil jeden příkrm - Bio hovězí maso a jeden pokrm - kuřecí polévka s pšeničnou krupicí. Značku HiPP normálně používáme nejen v podobě příkrmů, ale i v podobě kosmetiky, či mléka. U příkrmů již známe například mrkvičku, či jablíčko, nebo i třeba švestku. Naše Laura to opravdu miluje. Je pravda, že po tom hovězím masíčku se až tak nesápala, protože to není sladké a Laura preferuje od malička samé sladké pokrmy, či příkrmy :) Bylo velmi roztomilé, že v balení přišly i tři barevné lžičky – ty se hodí každé mamince, protože těch je neustále nedostatek když se jezdí na výlety, do parku, k babičkám atd. Děkujeme moc testovacímu klubu, že nám poslali na vyzkoušení takové ňamky.


Eva (25 let), maminka Sebíka (5 měsíců), žijící v Ostravě:

Klepněte pro větší obrázek

Moc nám chutnalo!

Vyzkoušeli jsme s naším skoro pětiměsíčním synem příkrm HIPP BIO hovězí maso. Bylo to jeho první maso, do té doby měl jen zeleninu, s příkrmy jsme začali asi před týdnem. Moc mu to chutnalo, přidala jsem mu k tomu brambory a snědl toho dost, ani už pak nechtěl mlíčko. Jak chutná, jsme vyzkoušeli i s manželem a bylo to vážně dobré, prostě chuť hovězího masa bez jakýchkoli zbytečných přidaných látek. Na příkrmech od Hippu se mi líbí, že nemají žádnou přidanou sůl ani cukr a že jsou vyrobeny z bio potravin. Většinu příkrmů si chci sama vařit, ale na cestování, nebo když se mi vařit chtít nebude, bude Sebík papat příkrmy od Hippu. Už se těšíme, až vyzkoušíme i nějaké další druhy :-) Moc děkujeme za možnost testovat a těšíme se na další testování.


Pavla (31 let), maminka Daníka (4 měsíce) a Barunky (4 roky), žijící v Klánovicích:

Klepněte pro větší obrázek

Mňamka!

„Jééé mami co to je, to je pro mě?“ volala naše malá Barunka, když jsem otvírala balíček a ona viděla lahvičky od HiPP. Domů nám přišly dvě lahvičky …jedna na styl bramborové kaše s kukuřicí a krůtím masem a druhá ovocná na styl Hrušky Williams – Christ. Bylo to myšleno sice pro naše mimi Daníka, ale jak asi každá matka ví, tak děti se musí podělit rovným dílem .. Daníček ještě mluvit nemůže, atak Barunka jednoznačně zvolila hruštičku a vykřikovala „to je mňamka, viď mami?“ Daníček dostal kaši s masíčkem a i ten byl moc spokojený. Produkty od značky HiPP známe a máme je rádi. Po tomto testování jim zůstaneme věrní i v případě třetího mimča, které je již na cestě J


Lada (28 let), maminka Viktorky (0,5 roku), žijící v Trutnově:

Klepněte pro větší obrázek

Velmi jemná vůně!

Příkrmy jsme velmi rádi otestovali a největší úspěch měla bramborová kaše s masem a kukuřicí. I vůně příkrmu je velmi jemná, a tak to naší dceři nezpůsobuje žádný problém. Hovězí maso bylo zřejmě moc hutné, ale dcera snědla opravdu málo (asi třetinu skleničky) a více nechtěla a byla sytá. Polévka je velmi dobrá a opět můžu říct, že voní příjemně. Příkrmy jsem ochutnala i já a určitě bych je doporučila, neobsahují totiž žádné přidané soli a cukry, což oceňuji naprosto nejvíce.


Kateřina (30 let), maminka Sebíka (0,5 roku), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Sklenička je vítěz!

Sebastián ochutnal maso vůbec poprvé a moc ho to nezaujalo. Z mého pohledu maso vonělo hezky, nerozumím však přidání vařené rýže, která kazila nejen přirozeně dobrou chuť libového hovězího masa, ale také způsobila pudinkovou konzistenci, která se nezměnila ani po ohřátí. BIO Hovězí maso je ale určeno zejména do menu, ve kterém je i zelenina, zde by tedy konzistence neměla být překážkou a pro menší strávníky naopak výhodou. Sebastián má chuť kukuřice rád, proto je pro něj tahle sklenička vítěz. Za sebe mohu doplnit, že jídlo mělo přirozenou barvu, vyváženou chuť, krásně vonělo a mělo jemnou konzistenci se znatelnými kousky kukuřice. Na polévku reagoval Sebastián kladně, přikládám to však docela vysokému obsahu mrkvi v polévce, který byl znát jak na barvě, tak ve velmi sladké chuti. Polévka byla i po ohřátí velmi hutná, ale díky tomu vystačí i jako hlavní chod. Nejednalo se o úplný krém, byla znát textura obilniny.


Petra (35 let), maminka Marečka (0,6 roku) a Jůlie (5 let), žijící v Litvínově:

Klepněte pro větší obrázek

Polévka je oblíbená!

Zaslání příkrmů HiPP k testování jsem velice uvítala. Se zaváděním příkrmů teprve začínáme. Syn byl první půl rok plně kojen, a jelikož má citlivější pokožku, doporučila nám paní doktorka s příkrmy nespěchat. Doposud jen ochutnal mrkvičku a brambory, proto jsem uvítala testování příkrmů HiPP i s jiným složením. Musím říci, že bramborovou kaši s krůtím masem i kuřecí polévku si hned oblíbil. V budoucnosti určitě u této značky zůstaneme a ochutnáme i jiné příkrmy.


Marika (27 let), maminka Vendy (0,5 roku), žijící v Zelenči:

Klepněte pro větší obrázek

Opravdu kvalita!

Příkrmy od HIPPu mám všeobecně moc ráda. Jsou sice dražší, ale mám pocit, že o to kvalitnější. Žádná přidaná sůl, atd. Obecně u mě a u malé platí to, že to, co chutná mě, chutná i jí a docela se nám to plní. A musím říct, že zeleninové příkrmy od HIPPu (ač trošku přisolené) bych si dala k obědu klidně taky. Vyzkoušely jsme několik druhů, většinou kombinace maso, mrkev, brambor, ale i dýně a také kukuřice a s ničím nebyl problém. Co u HIPPu shledávám jako úžasnou věc, jsou skleničky pouze s masem (kuřecím, telecím, hovězím…), které se dají třeba na 2x přidat do zeleninového příkrmu a pokrýt tak potřebu masa ve stravě. Oceníte, především pokud nemáte zrovna čas zajít do řeznictví a koupit dobré libové maso (já osobně v supermarketech moc nekupuji) a také na cestách. Takže HIPP 100% doporučuji.


Markéta (29 let), maminka Páťi (0,6 roku) a Vendy (3 roky), žijící na Sázavě:

Klepněte pro větší obrázek

Na cesty!

Když našemu Páťovi bylo pět měsíců, rozhodla jsem se vyzkoušet příkrmy, proto testovací klub přišel naprosto vhod – značku Hipp máme rádi i v jiných produktech. Byla jsem mile překvapena, když jsem viděla jak malému chutnají. Je to skvělá věc zejména v situacích, kdy nestíháte uvařit, nebo se chystáte někam na cesty. Tato rychlá varianta „vaření“ mě natolik zaujala, že tyto příkrmy budu určitě kupovat i dále. Děkuji moc testovacímu klubu, že si vybral právě nás.


Bára (25 let), maminka Davídka (0,5 roku), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Bez soli a barviv!

Jsem maminkou téměř 6 měsíčního chlapečka Davídka, s příkrmy budeme začínat za 14 dnů a už se dívám, co by pro něj bylo nejlepší. Důležité je pro mě složení, proto mě potěšilo testování příkrmů Hipp, které mě po prostudování složení velice mile překvapily. Líbí se mi, že jsou bez soli, bez barviv a aromat mají jemnou konzistenci, jsou v biokvalitě a skleničky mají různé velikosti, takže budou ideální na malý i velký hlad. Snad budou synovi chutnat.


Eva (33 let), maminka Daníka (0,5 roku), žijící v Pohořelicích:

Klepněte pro větší obrázek

Jooo lžičky!

 Největší radost asi udělali lžičky. Podělila jsem se o příkrmy s kamarádkou, abych viděla, zda chutnají i jejímu synkovi. 

Příkrmy chutnali, polévka byla rychle pryč u nás i u nich. Jen to maso jsme museli smíchat s bramborem, jelikož samotné to moc nechutnalo. brambory s kukuřicí a masem se snědli s chutí, testovala kamarádka se synem a jelikož je malý velký jedník, tak to do ně padlo rychle a musel si ještě přidávat další jídlo. Příkrmy od Hippu jsem kupovala celkem často a musím říct, že vždy malému chutnalo, jen se samotnou zeleninou byl problém, ta mu vůbec nechutnala, pouze dýně.

Jen jsme zapomněli bohužel vyfotografovat u jídla :( Doufám, že s tím nebude až takový problém.

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy

Mohlo by vás zajímat
Rodičovské vychytávky. Co dospělí nevymyslí, aby měli klid od dětí?
Miminko v manželské posteli? Nedělejte to, varuje tahle máma. Proč?
Doma beránci, ve školce vlci. A mohla jsem za to já, perfektní matka!
Mateřská dovolená 2019 – vše, co potřebujete vědět
Mé dítě má mongolskou skvrnu! Je to nebezpečné?
Děti musí zažít i nepohodlí. Nevozte je jen autem a nedělejte vše za ně!
Tři tipy, aby vás děti poslouchaly. Mluvte pozitivně a použijte humor
Předčasný porod: Nikdo na světe ho neumí zastavit, říká porodník
9krát o bolestech břicha v těhotenství. Víte, co která bolest znamená?

Horoskopy

Beran Také v úterý jste nepřístupní a nervózní. Nemáte pevnou půdu pod nohama a od čeho se potom odrazit.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Oldřich, Otokar, Žitomír

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu