Maminka.czČtenářské testy

Hrníček LOVI 360°

2. 1. 2017
Hrníček LOVI 360°
Hrníček LOVI 360° byl speciálně vytvořen tak, aby byl co nejlepším pomocníkem Vašeho dítěte, které se učí samostatně pít ze sklenice a chránil obsah hrníčku před rozlitím. Silikonová membrána umožňuje pití z každého místa po obvodu hrníčku, učí dítě pít přirozeným způsobem a podporuje jeho rychlejší rozvoj. Neobsahuje pítko – dítě pije stejně jako ze sklenice. Chrání obsah hrníčku před rozlitím. Víčko obsahuje antibakteriální ochranu SteriTouch® Cena: 219 Kč

Hanka (29 let), maminka Martinky (9 měsíců), žijící v Hradci Králové:

Klepněte pro větší obrázek

Unikátní hrníček!

Přihlásili jsme se do testovacího klubu maminek v časopise Maminka. Byla jsem velmi překvapená, jak bezvadný dárek dorazil. Hrneček LOVI se stal našim každodenním pomocníkem v začátcích.

Unikátní na tomto hrníčku je, že nemá žádné pítko a snaží se tak dítko naučit pít jako by pilo klasicky ze skleničky. Jelikož je to ze silikonového materiálu – což mám velmi ráda (nejen na pečení), tak se velmi dobře drží. Musím pochválit ty, co zasílali balíček, protože nám přišla růžová barvička, která je dělaná přímo na míru pro naší Martinku. Děkuji moc za možnost testovat.


Michaela (30 let), maminka Beátky (10 měsíců), žijící v Nupakách:

Klepněte pro větší obrázek

Láska na první pohled!

Učící hrneček LOVI je ideální pro trénování pití ze skleničky. Oceňuji, že se nerozlije celé pití a dcerka se rychle naučí pít a nemusím desetkrát denně převlékat polité oblečení. Malá Beátka ho na začátku nedala z ruky..prohlížela si ho, zkoumala jak je tvarovaný, jaké má ouška a jaké obrázky skrývá – z čehož si myslím, že ještě nemá rozum. Koukala jsem na internet na cenu a cena je tedy velmi přívětivá. Navíc má krásný design a všem se nám moc líbí. Je to ideální pomocník pro každou maminu. Moc díky a už se těšíme na další testování.


Hanka (35 let), maminka Danečka (1 rok), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Báječný hrneček!

Jsem věrná čtenářka časopisu maminka, a tak jsem se s chutí zapojila i do testovacího klubu rodičů.

Zanedlouho mi přišel produkt k otestování. Jednalo se o plastový hrníček LOVI 360°. Můj syn Daneček se učí pít ze sklenice, ale znáte to, vždy celý polije a je všude mokro. Tento hrníček je úžasný v tom, že nemá pítko a tak je možné pít stejně, jako ze sklenice a zároveň brání vaše dítě před politím. Má také antibakteriální ochranu :-). Děkujeme časopisu Maminka a produkt můžeme doporučit.


Tereza (30 let), maminka Josefínky (11 měsíců), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Nejlepší ze všech!

Po zkušenostech s různými lahvičkami a hrníčky s pítky jsme rádi vyzkoušeli učící hrneček Lovi, který hned při prvním pokusu dopadl nejlépe ze všech už zkoušených, Josefinka byla z hrnečku nadšená a chtěla ho hned prozkoumat a vyzkoušet, vzhledem k tomu, že dostat do dítěte dostatek tekutin je někdy docela oříšek, ráda jsem uvítala tuto změnu a to, že se jí z hrnečku dobře pilo a na rozdíl od klasického hrnku se nic nevylije všude okolo a to, že nakonec sama hrneček vyžadovala je velice vítané plus. Navíc je moc hezky barevný a snadný na údržbu. 


Kamila (42 let), maminka Ondráška (1,5 roku), žijící v Plzni:

Klepněte pro větší obrázek

Dáváme mu jedničku!

Milá redakce, děkujeme moc za možnost vyzkoušet hrníček LOVI, máme rok a 10 měsíců starého Ondráška, který stále zkouší a střídá klasickou lahvičku a pítko. Učící hrníček Lovi 360 stupňů je ideální možností a krokem před v pití jako z klasického hrnčeku. Ondrášek testování bral jako velkou zábavu a měl ze začátku tendence hrníček hodně naklánět, než pochopil princip, že má víc sát a méně zaklánět hlavu. Pak mu to přišlo hodně zábavné a nechtěl hrníček pustit z ruky. Napájení tak muselo pokračovat i při koupání a hrníček pak tedy využil i jako hračku. Pro mě jako pro maminku je skvělé, že se může hrníček dobře rozebrat i s membránou, takže nehrozí žádné nečistoty nebo zápach. My dáváme hrníčku jedničku, i když tuším, že bude rychlým mezikrokem lahvičky k hrníčku.


Kateřina (40 let), maminka Valérie (1,4 roku) a Štěpána (6,5 roku), žijící v Lanškrouně:

Klepněte pro větší obrázek

Dcerka byla uchvácena!

Dostali jsme od časopisu Maminka možnost vyzkoušet hrneček LOVI activity matters junior cap 360°.
Umyli jsme a nalili první čaj. Dcerka Valérie byla od prvního momentu uchvácena krásnými barvami
použitými na hrnečku LOVI a velmi příjemným plastem. Víčko umožňuje snadné pití nápojů z každého
místa kolem okraje hrníčku. Pití z hrnečku nevyžaduje žádnou zvýšenou námahu. Ačkoliv dcerka otáčela hrneček LOVI dnem vzhůru nic se z něj díky silikonovému těsnění nevylívalo. Potěšilo mě také snadné rozložení a opětovné složení kvůli čištění. Na šroubovacím víčku s ventilem se nachází antibakteriální ochrana SteriTouch, což je velmi důležité pro minimalizaci mikroorganismů.  Hrneček LOVI 360° dítě dobře uchopí díky ouškům a zpět postaví třeba na stůl aniž by ho převrhlo. Naše dcera dala přednost hrnečku LOVI před svou lahví s dudlíkem. Po předchozích neúspěších s tréningovými hrnečky různých značek mohu tento hrneček LOVI maminkám jen doporučit.


Lucie (28 let), maminka Leušky (1 rok), žijící v Mariánských lázních:

Klepněte pro větší obrázek

Nechtěla ho pustit z ruky!

Byla jsem uplně nadšená když nám domů dorazil hrneček od značky LOVI 360°. Naše Leuška nemá ještě úplně tak rozum z hraček a podobných vychytávek, ale je pravda, že hrníček ji opravdu zaujal.

Držela ho v ručičkách, prohlížela si ho a začala ho cumlat ještě bez pitíčka. Dala jsem jí tam štávičku a Leuška šla na věc.. chvíli to nemohla pochopit a klasicky hrníček nakláněla vzhůru nohama, ale později jí to došlo co tím a byla moc šikovná. Oceňuji, že to je ze silikonu, který je nezávadný pro děti a víčko má antibakteriální ochranu. Zkrátka a dobře, můžu jen doporučit dalším šikovným miminkům jako je naše Leuška.


Radka (27 let), maminka Žanetky (1,5 roku) a Igorka (4 roky), žijící v Lysé nad Labem:

Klepněte pro větší obrázek

Nemůžeme si ho vynachválit!

Jééé mami co to je křičel Igorek, to je pro mě? Z emailu co nám došel od slečny jsem věděla, že dorazí tento famozní hrnek, a tak jsem měla pro Igorka schovanou jinou hračku, aby mu to nebylo líto. Malá se radovala z růžové barvičky, tu má moc ráda. Oceňuji, že se hrneček dá vzít i na cesty – má praktické víčko, úchytky a je z praktického materiálu. Malé to ještě s hrníčkem nejde, jakožto se skleničkou, ale věřím, že brzy se naučí. Děkuji moc za vybrání do testování.

Chci si rodit po svém!
Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Josefínky, Otestování, Leušky, Trénování, Nečistoty, Testovací klub rodičů, Ideální pomocník, Barvička, Napájení

Mohlo by vás zajímat
Porod? Dost syrový zážitek. Nevím, zda krásný, říká herec Lukáš Příkazký
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat
Přehledně: Kolik hodin spánku potřebuje dítě pro zdravý vývoj
Holčička se narodila s jizvou na tváři. Zranili ji lékaři při císaři
Po narození syna se můj obdiv k Táně prohloubil, říká Vojtěch Dyk
Obula jsem podpatky a vyrazila si. Mé staré já stále existuje, jásá Marie Doležalová
Neurolog Stránský: Děti by vůbec neměly mít mobily! Jsou kvůli nim hloupější
Mateřská dovolená 2020: Vše, co potřebujete vědět
Žádost o rodičovský příspěvek: Návod, jak a kde rodičák jednoduše vyřídit

Horoskopy

Váhy Až na pár maličkostí v práci jste celkem spokojení. Neuvědomujete si však, že děláte povinnosti za…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Oldřich, Otokar, Žitomír

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné