Maminka.czČtenářské testy

Humana kaše a mléko

1. 11. 2016
Humana kaše a mléko

Humana Kaše mléčná vícezrnná na dobrou noc s banánem 6m+200g

Kaše Humana poskytnou vše, co potřebuje děťátko pro svůj správný vyvážený vývoj. Žádný přidaný cukr, důležité vitamíny a minerály.

Humana pokračovací mléko 10m+ 600g

Pokračovací mléčná výživa Humana 3 je vhodná pro děti od ukončeného 10.měsíce věku v návaznosti na pokračovací mléko Humana 2 nebo jakékoliv jiné pokračovací mléko.

Cena:

83 Kč – kaše 

249 Kč – mléko


Lucie (26 let), maminka Jůlinky (10 měsíců), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Opravdu báječná!

Kaše i mlíčko našemu mlsnému jazýčku velmi chutnala a na noc zasytila. Zcela upřímně, s touto značkou jsme dosud neměly žádné zkušenosti, ale musím uznat, že je opravdu báječná. Kašička se dobře rozmíchávala a měla dobrou chuť – měla jsem možnost od naší malé Jůlinky ochutnat. Mohla by se ale prodávat ve větším balení. Co se týče mlíčka, tak to jsem měla trošku obavy, pač jsme zvyklé používat jinou značku, ale přechod Jůlince vůbec nevadil …naopak..zvykla si nějak až moc rychle. Děkujeme za testování.


Marie (29 let), maminka Liborka (0,9 měsíce), žijící v Českých Budějovicích:

Klepněte pro větší obrázek

Milé překvapení!

Musím přiznat, že o značce Humana jsem nikdy předtím neslyšela, takže jsem byla celkem zvědavá, co nám domů přijde. Jelikož se snažím, aby měl syn pokrmy pouze bez přidaného cukru, a hlídám též množství soli v produktu, byla jsem u kaše na dobrou noc od Humany velmi mile překvapena. Množství soli i cukru (jen přirozeně se vyskytujícího), je dokonce menší než u naší stávající kaše. Taktéž u mě v hodnocení hraje i roli, že je výrobek německý, jelikož dávám takovým výrobkům přednost, jeví se mi kvalitnější. Co se týká složení obilovin, jako plus vidím, že se zde vyskytuje 5 různých druhů a pšeničná mouka je celozrnná. Příchuť banán synovi  velmi chutnala, jelikož má toto ovoce velmi rád. Ani jsem se nenadála a kaše byla pryč. Další co mohu vyzdvihnout je, že se kaše velmi dobře rozpouští a dobře se rozmíchala i v lahvičce (syn jí kaši pouze z ní). Mlíčko se teprve chystáme vyzkoušet.


Lucie (26 let), maminka Erika (10 měsíců), žijící v Šakvici:

Klepněte pro větší obrázek

Nadýchaná kaše a výborné mlíčko!

Jelikož syn ani v 10 měsících nemá zub, je pro nás kaše vždy optimální volbou, kterou má rád. Překvapilo mě, že i Humana má kromě umělého mléka i právě kaše, tím už nemusíme zůstavat jen u pár vybraných značek. Menší nevýhodou je, že o proti většině kaší je obsahově menší, proto bude asi rychleji pryč :) Nejprve jsem moc nebyla nedšená z příchutě, syn té banánové moc nedá ale už při míchání, které je opravdu snadné, jsem už cítila příjemnou vůni, kterou jiné kaše nemají, ty voní prostě práškově :) Musela jsem dát sice víc lžiček, abych měla správnou hustotu, ale kaše je pak krásně nadýchaná a nedělá hrudky. Po první lžičce se syn jen olízl a požadoval další, nestíhala jsem krmit, takže za mě určitě spokojenost a rádi se k této značce vrátíme. Už se těšíme na umělé mléko, které zatím nedorazilo :( Další produkt, které jsme obdrželi, bylo mléko Humana a jelikož Erik ho pije už jen 3x denně, museli jsme počkat na večerní mlíčko před spaním. Za to aspoň toho mlíka večer vypije dost, takže jsme mohli testovat :) Docela jsem se bála jiné značky mlíka, od 4 měsíce je Erik zvyklý na to svoje a taky než jsme ho našli to trvalo, ne každé mlíko mu vyhovovalo na bříško, sice už je větší ale přece jen.. Už při otevření mě překvapilo jak je hezky sypké, tudiž se i dobře přidávalo do vody na namíchání. Po namíchání je dobré že mlíko nějak extra nepění. První reakce na mléko byla dobrá, mlíko bylo vypito hned, takže asi chutnalo, přiznám se, že jsem musela taky ochutnat a tak jak jiné mlíko chutná práškově, tohle bylo lepší. Takže Erik byl spokojený s obsahem a já i tím, že nedělalo tukovou stopu v lahvi a ta se i tak dobře umývala. Po mlíku se hned spalo, takže bříško netlačilo a snad ani nebude. V noci a ráno budeme pokračovat a myslím, že rádi přivítáme u nás doma tohle mléko, myslím, že i cenově se vyplatí :)


Klára (23 let), maminka Gábinky (10 měsíců), žijící ve Zlíně:

Klepněte pro větší obrázek

Krásně se pak spinkalo!

Hned v pondělí jsem dceři (10 měsíců) dala kaši na večeři tak jako každý den. Tentokrát jsem tedy udělala mléčnou kaši Humana. První den malé vůbec nechutnala nebo možná už byla hodně unavená, ale nespapala vůbec nic. Ovšem od druhého dne vždy kaši spapala celou a s chutí. Po kaši pěkně spinkala, bříško jí z toho nebolelo. Kaši jsem ochutnala i já, a zařadila bych ji mezi ty lepší. Už i to, že malé zachutnala beru pozitivně a to skoro žádná kaše dceři nechutná a má vybranou jen jednu kterou papá. Bylo to milé překvapení, že i tuto kaši si oblíbila. Umělé mléko jsem malé zkoušela dávat asi 5x ale ani jednou si ho dcera nevzala. Je to asi tím, že stále kojím a dá přednost mateřskému mléku před umělým. Zkoušela jsem ji ho dát z flašky i přes stříkačku ale vždy to poznala a mléko nechtěla. Tudíž nemůžu více hodnotit. Moc děkuji za možnost testování.


Penka (32 let), maminka Boryana (9 měsíců), žijící v Kutné Hoře:

Klepněte pro větší obrázek

Méně tuku než ostatní!

Dekujeme za zaslani produkty. Nemam zkusenosti s Humana, takze jsem byla rada, ze muzu zkusit. Dala jsem jenom kase, protoze mleko je od ukonceno deset mesicu, a mala je jenom devet. Budeme zkousit pristi mesic. Cena je moc dobra a mleko je vyrobeno v Nemecku. Mala pije Hipp Combiotic, ale to je velmi drahe. Energie je skoro stejne, ale Humana ma mene Tuk a Sacharidy a mislim ze bude to lepsi. Kase na dobrou noc je byla moc dobra. Mala ma rada banany. Brisko bylo dobre a spinkala celou noc. Cena je moc dobra. Rozpoustí se dobre. Velmi doporučuji.


Zora (29,5 let), maminka Natálky (10 měsíců), žijící v Lysé nad Labem:

Klepněte pro větší obrázek

Vše sedí dle návodu!

Kaší jsme vyzkoušeli již nespočet. Nemám ráda kaše, které ještě před ochutnáním voní naprosto chemicky a jsou přeslazené. To se o kaši Humana nedá vůbec říct. Kaše není přeslazená, chuťově je velmi dobrá, dcera ji vždy sní úplně celou. Dávkování sedí přesně dle návodu, u jiných kaší musíte dát o lžíci navíc, aby to nebylo moc řídké. Stačí ji rozmíchat vidličkou, nedělá hrudky. Určitě vyzkoušíme i jinou příchuť, banánová kaše na noc je výborná.


Vendy (30 let), maminka Verči (11 měsíců), žijící v Náchodě:

Klepněte pro větší obrázek

Jednoduchá příprava!

Jednoduchá příprava, kaše je však trošku hrudkovitější. Není příliš sladká, ale právě proto má velmi příjemnou chuť. Kaše vystačí na 4 porce asi tak. Mléko jsme ještě neměli šanci vyzkoušet, protože si zatím nenechám vzít kojení, ale jen co mě to omrzí, tak vyzkouším toto pokračovací mlíčko značky Humana. Upřímně značku neznám, ani u jiných produktů, ale slyšela jsem od kamarádky, že je velmi dobrá – ona sama ji používá – má totiž o pár měsíců staršího synka. Děkuji za testování a ráda se zase někdy účastním.


Jana (29 let), maminka Jůlinky (11 měsíců), žijící v Mostě:

Klepněte pro větší obrázek

Nejoblíbenější jídlo!

Kaše je malé nejoblíbenější jídlo, takže neměla problém snad s žádnou. Na kaši HUMANA si pár dní maličko zvykala, ale to připisuji tomu, že tato kaše je celozrnná a do této chvíle jsem používala pouze jen rýžovou. Takže poprvé ji sice celou vyplivala, ale pak jsem ji začala přidávat do té rýžové a postupně přidávala, až jí nakonec přišla na chuť. Samozřejmostí této kaše je to, že její příprava je velice jednoduchá. Přidáte pouze vodu, rozmícháte a kaše je hotová. Na kaši je napsáno, že je „na dobrou noc“. Jestli má, ale nějaké pozitivní účinky na spaní dítěte říci nemohu, protože (a hodně klepu do stolu) spí malá celou noc prakticky od narození. :)


Kristýna (33 let), maminka Jonáška (1,5 roku), žijící v Berouně:

Klepněte pro větší obrázek

Top značka!

Přiznávám, že před testováním UM Humana jsem tuto značku neznala, ani o ní neslyšela od kamarádek maminek. Ještě než jsme poprvé synovi „namíchala“, tak jsme si proklepla informace na Internetu a zjistila, že se jedná o jednu z TOP značek v Německu. Proto jsme s radostí a klidným srdcem začala mléko testovat:o) UM již syn konzumuje pouze ráno místo snídaně, hned napoprvé mu Humana mléko evidentně chutnalo – potažmo neřešil že má jiné a „vyžahl“ celou flašku bez jediného pozastavení. Již při přípravě jsem byla velmi spokojená – mléko se ihned krásně rozpustilo, nedělalo hrudky a bylo díky tomu okamžitě k pití. Syn nemá po mléku ani zácpu ani průjem – tedy i po této stránce v pořádku. Navíc cena je veeeelmi příznivá oproti některým předraženým konkurenčním produktům.


Pavla (31 let), maminka Daníka (10 měsíců), žijící v Mariánských lázních:

Klepněte pro větší obrázek

U krmení blahem usíná!

Kaše malému určitě chutnala, dávám mu ji večer. Vždy se těší do židličky a někdy usne přímo u krmení. Výborně se připravuje, nehrudkovatí a konzistence připomíná skutečnou kaši, ne nějaké gumové pyré, jak tomu u některých kaší je.

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Libor, Mléčná výživa, První reakce, Náchod

Mohlo by vás zajímat
Žijete spolu, nebo jen vedle sebe? I vztah je potřeba servisovat
Mateřská dovolená 2019 – vše, co potřebujete vědět
Mateřská dovolená 2018 – vše, co potřebujete vědět
Takhle vypadá život s batoletem! Vtipná kreslířka skvěle zachytila mateřství
Jakub dceru rozmazluje, tak jsem to zakázala, říká Agáta Prachařová
Rodičovská dovolená 2018 – vše, co potřebujete vědět
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Tohle je přesné! Nejšílenější momenty, které zažíváme s dětmi na mateřské
Klasické fotky mimin jsou nuda. Tenhle táta proto fotí děti jinak

Horoskopy

Beran Nutno říci, že se v tomto týdnu nemáte čeho bát - potkají vás samé dobré věci. Nejvíce si užijete na…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Josef, Jozef, Josefa

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu