Maminka.czČtenářské testy

Interaktivní globus Fisher-Price

25. 11. 2016
Interaktivní globus Fisher-Price
S tímto interaktivním globusem bude váš malý objevitel držet ve svých ručičkách celý svět a moci ho otáčet. Děti mohou na glóbusu mačkat 7 tlačítek se zvířátky – 1 na každém z kontinentů. Po zmáčknutí se naučí, jaká na něm žijí zvířátka, jak se tam zdraví a zazpívají si při tom i písničky! Více se dozvíte na www.fisher-price.cz, www.fisher-price.sk Cena 1 399,-CZK

Marta (29 let), maminka Samíka (2 roky), žijící v Pelhřimově:

Klepněte pro větší obrázek

Propracovaná hračka!

Když nám domů dorazil tento báječný globus, tak jsem nestačila žasnout, co vše to umí a jak jsou dnešní hračky pro dětičky inovativní. Malému jsou dva roky, je velmi šikovný a každou novou věc pečlivě prozkoumává. Když jsme globus otevřeli, pomaličku začal mačkat všechna tlačíka a pozorovat, co se děje. Repertoár písniček je velmi široký. Je to velmi propracovaná hračka a děti se tak mohou již od raného věku naučit věci o zvířátkách, jak vypadá celý svět a ještě si u toho zatancovat(no spíše se tak houpat mimo hudbu), ale to je právě to roztomilé J Moc děkujeme testovacímu klubu za možnost testovat takto zajímavou hračku.


Leona (29 let), maminka Petulky (2,5 roku), žijící v Kolíně:

Klepněte pro větší obrázek

Zábavné učení!

Naše Peťulka byla celá rozjařená když jsem přinesla balíček domů s tím, že nám přišla nějaká hračička na hraní. Trhala balíček a snažila se prokousat ke globusu. Upřímně úžasná věc, nejen že malou to zabaví na několik hodin, ale furt jí přijde, že vidí něco nového a nového. A hlavně ty melodie?zvuky? To je krásný..Úplně nejradši bych to nechala pod stromeček, ale bohužel se to muselo otestovat teď, takže co nám zbyde? Koupit něco dalšího od Fisher Price. Financí bohužel není tolik, takže za normálních okolností bysme si takto drahou hračku nemohli dovolit. Proto díky díky a ještě jednou díky testovacímu klubu.


Markéta (29 let), maminka Madlenky (2 roky), žijící v Rakovníku:

Klepněte pro větší obrázek

100% splňuje veškeré podmínky!

Bylo nám milou povinností testovat dětský globus od značky Fisher price. Pro svojí dceru preferuji interaktivní hračky, které dítě zaujmou, jsou víceúrovňové, a tzv. rostou s dítětem. Globus všechny tyto podmínky 100% splňuje. Kromě toho má i trochu navíc. Kromě písniček a povídání je globus  krásně probarvený základními barvami,  takže máme doma další hračku, kde můžeme rozlišování a učení barev trénovat. Globus považuji za nástroj, které dítě bude provázet celý život a potěšilo mě, že existuje i v podobě, které je zpracování tak, aby zaujalo a bavilo už 2 leté dítě. Nám se moc líbí a pokud hledáte něco zajímavého co dítě smysluplně využije, vřele doporučuji! Časopisu maminka děkuji za milý dárek a firmě Fisher Price, že umí propojit dětskou hravost, zvědavost a zábavu s poznáváním a učením v atraktivní formě.


Marika (32 let), maminka Beátky (7 let) a Martinky (2 roky), žijící v Jíčíně:

Klepněte pro větší obrázek

Uspokojí i starší dítě!

Minulý týden nás čekalo na poště milé překvapení. Od časopisu Maminka jsme dostali k testování dětský globus Fisher Price. Protože máme doma dvě holčičky 7 let (1 třída) a 2 roky je opravdu někdy těžké najít takové hračky, které by zaujaly  ideálně obě dvě najednou. Globus se nám stal pro tyto účely docela příjemnou variantou, která prvnáčka neurazí a tu mladší, svojí interakcí velice zaujme. I když je Globus určen pro ty nejmenší a obsahem je pro větší děti daleko pod hranicí jejich zájmu a pozornosti, ale když budete jen trochu kreativní, lze zde najít informace, které mohou i starší dítě uspokojit např. samotný tvar země, názvy moří, oceánů, kontinentů, včetně základního rozdílení země formou rovníku.  Najdete zde jižní a severní pól a další věcí s nějakou informativní  hodnotu. Za sebe vřele doporučuji a mám jen jedinou výhradu, pokud doma vlastníte již nějakou interaktivní hračku od Fisher price, písničky jsou stejné, což nepovažuji na škodu, ale změna by byla příjemná. Ještě jednou děkuji projektu testujeme s maminkou a firmě Fiser price


Lucie (31 let), maminka Lucinka (1,5 roku), žijící v Kolíně:

Klepněte pro větší obrázek

Naprosto splňuje nároky!

Od malička si dcera oblíbila hračky Fisher price, meli jsme tygrika, mluvící míček, medvidka,ale jak dcera roste, preferuji čím dal tím více hračky edukativni. Glóbus naprosto splňuje moje nároky. Ma spoustu melodickych písniček a rikadel, je krasne barevný, takze krome zpívání a rikadel můžeme trénovat i barvy. Nyní se s dcerou ucime zvuky zvířátek, verim, ze glóbus nam vydrží více než do 3let, a bude nam pomůckou i při školních zeměpisných povinnostech.


Františka (29,5 let), maminka Petry (9 let) a Klárky(2,5 roku), žijící v Rychnově nad Kněžnou:

Klepněte pro větší obrázek

Starší učí mladší!

Co se týká hraček, mám ráda hračky interaktivní. Říkadla, písničky, zvuky, tlačítka, barvy, procvičování jemné motoriky, učení a zároveň zábava. Glóbus naprosto splňuje všechny požadavky slova interaktivní. Mam 3 děti (2,5 a 9). Tu menší zajímají písničky, kliká na zvířátka, opakuje zvuky a říkadla, s větší dcerou se učíme kontinenty, oceány nebo např. kudy vede rovník. Pokud jsou obě u globusu samy, je zajímavé je pozorovat, jak starší učí menší zeměpisným znalostem:-). Glóbus doporučuji nejen těm nejmenším, ale u nás si získal místo i ve školním pokojíčku.


Eva (29 let), maminka Jonáše (2 roky), žijící v Bruntále:

Klepněte pro větší obrázek

Nádherný glóbus!

Jsem už několik měsíců součásti projektu, mého oblíbeného časopisu Maminka, Testovací klub rodičů. Měla jsem velkou radost, když na testování dorazil nádherný globus od značky Fisher price. Mám dvouletého syna Jonáše, který se o všechno zajímá a tato hračka se stala jeho nejvíc oblíbenou. Neustále mačká tlačítka se zvířátky a z melodie je moc nadšený. Děkujeme časopisu Maminka, že máme doma novou zábavu a děkujeme za možnost testování.


Samuela (27 let), maminka Huberta (1,5 roku), žijící v Opavě:

Klepněte pro větší obrázek

Syn miluje vše, co hraje!

Jsem velmi potěšena, že jste mi zaslala globus od společnosti Mattel na testování. Můj syn Hubert byl z něj nadšený. Nejdříve kolem něj chodil dokola, protože je kulatý jako míček a když jsem mu ho

zapnula, tak zpozorněl. On miluje vše co hraje. Nejvíce ocenil mačkání čudlíků se zvířatky na jednotlivých kontinentech, protože to hrálo buď písničku a nebo to povídalo o zvířátku, které tam

bylo vyobrazeno. Také se mu velmi líbilo otáčet tou knížečkou co je u globosu na nožce,protože tam hraje písnička a Hubert má písničky rád. Děkuji testovacímu klubu maminka, že mi umožnil testování.

Všem maminkách doporučuji globus pro jejich děti.


Bára (32 let), maminka Danči (2,5 roku), žijící v Chrudimi:

Klepněte pro větší obrázek

Zapojení hmatového smyslu!

Mojí dcerce budou brzy 2,5 roky a zvuky zvířátek už jsme ji učili. Na první pohled hračka zaujala, museli jsme si však po celou dobu hrát s ní, sama si hrát nechtěla. Melodií a otázek je přiměřené množství, aby dítě nebylo zahlceno novými podněty. Ocenit musím písničky, které jsou veselé a už na první poslech lehce zapamatovatelné. Na jednu stranu mi přijde, že místo této hračky by se dala stáhnout podobná naučná aplikace na tablet, na druhou stranu je ale výhoda, že si dítě může hračku osahat a naplno zapojit hmatový smysl. S mluvící hračkou jsme měli jen jednu zkušenost, před nedávnem jsme jí koupili jednoduchý mluvící míč. Hrála si s ním pouze týden, pak ztratila zájem. Uvidíme, jak jí po bude po pár dnech bavit Glóbus, zatím u ní má větší úspěch.


Vendy (34 let), maminka Karličky (5 let) a Marečka (3 roky), žijící ve Zlíně:

Klepněte pro větší obrázek

Zapojení hmatového smyslu!

Přišel  nám domů supr globus. Měli jsme ho s dětičkama otestovat…. Po odchodu z pošty následoval výskot a zvědavé očka se nemohla dočkat, co se to nese domů. Dětem jsem o tom, že to přijde neřekla…nebo řekla jsem, že něco přijde, ale co bylo překvapení. Karlička jakožto starší se ujala rozbalování a Mareček zpoza gauče sledoval co se rýsuje. Oba se nemohli ubránit nadšení když otevřeli krabici s tyrkysově modrým globusem a spousty tlačítek. Ocenuji, že baterky jsou součást balení, většinou hračky prodají bez a vy musíte mít neustálou zásobu baterek. Globus začal hrát, jmenovat zvířátka a zabavil děti až dovečera. Repertoár “songů” je opravdu rozmanitý. Moc děkujeme a těšíme se na další test.

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Fisher Price, Pelhřimov, Rozlišování, Testovací klub rodičů, Základní rozdíl, Bruntál, Severní pól, Rychnov nad Kněžnou, Song, Základní barva, Jonáš, Míček, Mareček, Hubert, Součást projektu, Mačkání, Chrudim, Glóbus

Mohlo by vás zajímat
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
Autismus u dětí: Pozor na první příznaky již u kojenců a batolat
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Nechce se vám v noci vstávat k miminku? Nechte se inspirovat trikem téhle maminky!
Sedmé dítě jen tak do počtu? Ekonomka Markéta Šichtařová trhá rekordy!
Co musíte stihnout před porodem? Třeba i kadeřníka a dámskou jízdu
8 úžasných proměn ženské sexuality: Od děvčátka k víle, matce a bohyni
Jak rychle utišit plačící dítě? Trik zkušeného pediatra, který zabere hned!

Horoskopy

Ryby Poslední den týdne proběhne zvláštně. Pokud se neudobříte s jedním členem rodiny, budete smutní. O…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Přemysl, Přemek, Přemyslav

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné