Maminka.czČtenářské testy

Jemný odličovač očí a make-upu Nivea

1.  12.  2015
Odličovač je určen přímo na oční partie, kde je pleť sušší, křehčí a zranitelnější. Šetrně a jemně odstraňuje make-up, stíny, řasenku a pleť nevysušuje. Je oftalmologicky testovaný, takže je vhodný i pro velmi citlivé oči a nositelky kontaktních čoček.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Maminka Kamila 33let, syn Honzík 5let, Tachov

Klepněte pro větší obrázek

Tento odličovač splnil moje očekávání. Skvěle odličí řasenku i stíny na očích. S vodeodolnou řasenkou uz to bylo horsi, sice odlicil,ale musite udelat vice tahu tamponem. Má velmi příjemnou parfemaci. Na klasické odliceni pleti používám pleťové mleko, ale i tímto odlicovacem odlicite pleť dobre i od make-upu. Navic mensi praktické balení oceníte hlavne na cestách, kdy sebou nebudete muset brat několik přípravku, tento zvladne vse v jednom - odlici i tonizuje pleť. Nosím kontaktní čočky střídavě s brýlemi, oci mam hodne citlivé a dost casto me pri odlicovani palily oci, s Niveou se vam to ale nestane!


Maminka Veronika 25let, těhotná, dvojčátka, Praha

Klepněte pro větší obrázek

První čeho jsem si při testování všimla, byla krásná vůně odličovače. Jemná,  příjemná a svěží. Dříve jsem měla umělé řasy, takže jsem tyto lehce mastné odličovače používat nemohla, ale nyní, když už jsem řasy sundala jsem hledala produkt, který mi bude vyhovovat a nebude mi příliš mastit pleť. S tímto jsem naprosto spokojená, jelikož mám pocit čistoty a ne zbytečného přemaštění obličeje :-) S odličovačem očí a make-upu od Nivei jsem opravdu spokojená. I balení které jsme dostaly je akorát, žádná obří flaška, na dovolenou ideální!

Témata: Čtenářské testy, Testujeme s dětmi, Make-up, Pleťové mléko, Mak