Maminka.czČtenářské testy

Kojenecké mléko HiPP

9.  2.  2016
Kojenecké mléko HiPP
Kojenecké mléko HiPP 2 BIO Combiotik je výjimečné díky unikátní kombinaci PROBIOTIK A PRAEBIOTIK, která se starají o zdravou střevní mikroflóru miminek. PROBIOTIK – Přírodní kultury mléčného kvašení, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce. Při denní konzumaci prebiotická vláknina podporuje zdravou střevní mikroflóru dle modelu kojených dětí.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Maminka Daniela (34 let), syn Matyáš (8 měsíců) a syn Dan (5 let), Praha:

Klepněte pro větší obrázek

Matyáškovi jsem musela začít dávat pokračovací mléko velmi brzy. Do této chvíle jsme používali jinou značku, takže jsem nechtěla riskovat, že ho bude bolet bříško, ale musím říct, že Hipp má úspěch. A jak jsem si studovala reakce a recenze jiných maminek tak začínám mít pocit, že přejdeme na tuto značku nebo aspoň od ní budu více nakupovat, jelikož se mi líbí její produkty. Velice děkuji za možnost testovat a snad zas příště!


Maminka Tereza (27 let), dcera Gabča (7 měsíců), Šumperk:

Klepněte pro větší obrázek

Když jsem dostala (nebo spíš Gabča) na testování BIO Pokračovací mléčnou kojeneckou výživu, měla jsem velkou radost. Od ostatních kamarádek maminek mám velmi pozitivní ohlasy, a proto jsem měla radost, že můžeme vyzkoušet také. Velice mě nadchlo otevírání – Eco – Comfort – Pack. Velice praktická věc. A celkově balení je pěkné. Mléčko malá papkala jak zběsilá a žádný problém s nadýmáním neměla, takže jsem ráda a nejspíše budeme pokračovat s mlékem.


Maminka Lucie (31 let), miminko Veronika (6 měsíců), Petrovice:

Klepněte pro větší obrázek

Svou dceru krmím Hipp bio combiotik již od 2. měsíce a neznáme bolení bříška či kojenecké koliky. Jedná se o kvalitní výrobek, který se snadno připravuje. Jeho konzistence je vyhovující pro snadné dávkování a manipulaci. Hipp bio combiotik 2 je velmi dobře stravitelný a dítě jej lehce vyloučí. Cena výrobku odpovídá kvalitě. Mohu ho vřele doporučit všem maminkám.


Maminka Markéta (24 let), miminko Leontýnka (9 měsíců) a syn Péťa (1 rok), Mladá Boleslav:

Klepněte pro větší obrázek

Byla jsem potěšena, když mi bylo nabídnuto testování s časopisem Maminka. Do konce 6 měsíce jsem plně kojila, poté jsem hledala "to správné pokračovací mléko". Vyzkoušeli jsme Bebu a Sunar, ale dcera jedno odmítala úplně a po druhém měla problém se stolicí. Po týdnu pití Hippu má dcera pravidelnou stolici, je to jistě tím, že Hipp obsahuje probiotika a prebiotika. Lehkou nevýhodou je pro mne balení. Sice se krabice dobře zavírá, ale ocenila bych, kdyby se výrobce zamyslel spíše nad uzavíratelným pytlíkem se samotným mlíčkem. Samotné mlíčko je chuťově výborné, dobře se rozpouští, nezanechává hrudky a nepění. Pokaždé, když k dceři přicházím s lahvičkou, vříská radostí.

Za nás velká spokojenost.


Maminka Jarka (36 let), miminko Vivien (8 měsíců) a Bertík (7 let), Praha:

Klepněte pro větší obrázek

Každá maminka chce pro své dítě to nejlepší, ale není jednoduché vybrat vyhovující mléko ze značek dostupných na českém trhu. Proto také děkuji časopisu Maminka, za pomoc s výběrem a hlavně možnost testování. Kojila jsem přes 6 měsíců, poté dcera mateřské mléko úplně odmítla. Měla jsem velké obavy, že dcera bude odmítat i pokračovací mléko, přeci jenom do teď nic takového neochutnala. Ale hned po první lahvičce jsem byla mile překvapena. Dcera ji celou vypila a dělala jakoby to pila již od narození:-)). Dceři toto mléko opravdu sedí. Má pravidelnou stolici a ani jednou jsme neměli problém s bolením bříška. Konečně mi také spinká celou noc. Jedinou výtku mám k balení. Pytlík vždy musíte rozstřihnout, což by mi ani tolik nevadilo, ale dle návodu máte na uzavření pytlíku použít připravené lepítko. S pytlíkem se v úzké krabici špatně manipuluje a opravdu nelze několikrát denně přelepovat. Vždy jen pytlík smotám :-). Vůbec to ale nevadí, protože mléko vůbec nevlhne. Přesto však u Hippu zůstaneme a budeme pokračovat "trojkou".


Maminka Leona (32 let), miminko Ema (5 měsíců), Jihlava:

Klepněte pro větší obrázek

Na internetu je spousta značek, které se předhánějí v reklamě. Tuto značku HiPP jsem objevila už ve třetím měsíci Emičky a byly jsme z něj obě nadšené. Proto mi udělalo velkou radost, když jsem mlíčko dostala na testování. Bříško Emičku nebolí a na každou flaštičku se vyloženě těší. Co se týče produktu jako takového, tak je to praktické balení, které se dobře otvírá a pomocí lepiček zase zalepuje. Poměr cena a kvalita je adekvátní. Za kvalitu se hold musí trošku připlatit. Moc díky za testovacímu klubu.

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Leontýnka, Šumperk, Matyáškovi, Maminka Jarka, Kvalitní výrobek, Jihlava, Vivien, Bertík, Hold
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci
Syna porodila, když jí bylo 57. Mít dítě v pozdějším věku je jednodušší, nemáte taková očekávání, říká Barbara
Formánková Simona
Příběhy
Galerie: "Pneumatiky", strie, celulitida? Známé i neznámé mámy ukázaly svá těla v plavkách a nedostatky neřeší
Mrázková Dita
Mámy v plavkách
Adoptovala tři děti, aby si splnila sen o velké rodině. Co o nich potom zjistila, je k neuvěření!
Formánková Simona
Příběhy
Před dětmi a po nich! Tohle jsou šokující proměny žen, které změnilo mateřství
kog
Rodina a vy
Zpěvačka Katy Perry: 20 kilo navíc, odhalená prsa a neoholené nohy neřeším. Pro naši Daisy obětujeme s Orlandem všechno na světě!
Mrázková Dita
Slavné maminky
GALERIE: Princezna Charlotte nebo princ George jako dospělí? Neuvěříte, jak budou vypadat děti královských rodin za pár let
Formánková Simona
Galerie