Maminka.czČtenářské testy

Lahůdky Marks & Spencer

5. 5. 2015
Lahůdky Marks & Spencer
Řada vysoce kvalitních chlazených potravin dovážená přímo z Británie je k dostání v šesti prodejnách M&S v Praze. Testovací balíček obsahoval: Malé zvířecí sušenky, tenké plátky vepřové šunky, dětský organický jogurt, dětskou sýrovou pizzu, celé kuře, kuřecí stehna. Ceny od 39,90 Kč do 179,90 Kč.

Maminka Jana 41, 2 dětí, Svitavy

Klepněte pro větší obrázek

Když mi časopis Maminka poslal potraviny od firmy Marks and Spencer, bylo mi už dopředu jasné, že s těmito potravinami budu spokojená, jelikož často chodím v této prodejně při nákupu oblečení i do koutku s potravinami.

Balíček k testování obsahoval máslové sušenky, šunku, pizzu, ovocné jogurty, kuře.  Sušenky již známe a díky jejich tvaru zvířátek s oblibou dceři kupujeme pravidelně, ty máme již vyzkoušené a osvědčily se.  Šunku jsme vyzkoušeli poprvé a jak bylo uvedeno na obalu, obsahuje opravdu vysoký podíl masa a na této šunce je to chuťově opravdu znát. Byla výborná!

Pizza se nám hodila jeden večer, kdy jsme se společně s dětmi vrátili později domů a potřebovali jsem připravit rychlou večeři. Dětem chutnala, ale pro naše 2 děti, bychom k testování potřebovali pizzy dvě :-) Ovocné jogurty testoval hlavně náš tatínek, který je má v oblibě a chválil si jejich chuť i konzistenci oproti běžným jogurtům ze supermarketu. Kuře jsme si připravili klasicky pečené na másle v troubě. Měli jsme díky tomu chutný nedělní oběd, opět nenáročný na přípravu a se skvělým výsledkem.


Maminka Kristýna 41, syn Patrik 15, Karlovy Vary

Klepněte pro větší obrázek

Když jsme dostali jídlo Marks and Spenser na testování, měla jsem strach, že mi to jíst nikdo nebude, ale když jsem se vrátila z obchodu s pytlem brambor, že si je uvaříme ke stehýnkám, tak tři jogurty sněženy a k tomu prázdný pytlík od sušenek. Paráda, je po večeři… Samozřejmě mě chlapi začali za hodinu otravovat, že chtějí něco teplého. Nakonec jsme si dali stehna s bramborem a trochou zeleniny. Musím říct, že mě velikost stehen překvapila, maso bylo šťavnaté a výborné. (nečekala bych, že výrobce oblečení, bude mít tak dobré kuřecí)

Na základě tohoto testování jsem se musela, když jsem byla v marks and Spenceru  jít podívat i na potraviny. Všechno vypadalo luxusně, ty saláty s všema možnýma přísadami, no super.

Minipizzi jsou sice na nás i syna velice mini, ale i ty musím říct, že nebyli jen těsto a rajčatová omáčka.

Děkujeme za testování, snad zas někdy


Maminka Alice 35, dcera Alexie 16 a dcera Kateřina 12, Praha

Klepněte pro větší obrázek

Moje početná rodina testovala produkty značky Marks and Spencer. Oblečení této značky je součástí našich šatníků a tak tedy vím, že se jedná o kvalitní značku. Velice často navštívím obchod, když potřebuji potěšit blízké hezkým dárkem. V obchodech vždy najdu to, co potřebuji. Vím, že se vždy mohu spolehnout na perfektní a originální design. Nebylo tomu jinak, ani když dorazily produkty ze sortimentu potravin. Balíček obsahoval: kvalitní šunku, celé kuře, ovocné jogurty, zvířecí dětské sušenky a mini pizzu.

Každý produkt zdobila nápaditá etiketa s velice čitým designem. K večeři jsme si celá rodina, dali do trouby dělat kuřátko. Lehce jsem okořenila a pekla klasicky. Kuře stačilo celé rodině a bylo opravdu výborné. Pokud si do budoucna budeme chtít dopřát takovou večeři, určitě se obrátím na řetězec M&S. Po večeři jsem dětem udělala mini pizzu na ochutnání. Byla krásně křupavá a po zalití kečupem dětem moc chutnala. Večeře byla tedy odbytá a ráno nás čekala snídaně. Nebylo nic jednoduššího než každému dát jeden ovocný jogurt a společně se podělit o máslové sušenky ve tvaru zvířátek. Zvířátka rozpoutala opravdu nadšení, děti si hráli a snídaně byla pro všechny doslova zábavou. Děkuji tedy značce Marks and Spencer za hezký večer a zábavný start do nového dne.


Tatínek Zdeněk 49, 2děti Amálka 10 a syn Petr 5, Brno

Klepněte pro větší obrázek

Jako každý chlap mám rád maso a teda to kuře  bylo opravdu nehorázně dobré. Kuřecí moc nemusím, ale tohle bylo něco jiného než polozelené vyzáblá kuřecí stehýnka z jiných obchodů. Manželka jen lehce nakořenila nějakou obyčejnou směsí koření a bylo hotovo, k rýži večeře pro 4 a to jsem ještě po synovy a dceři dojídal.

Děti si nejvíce klasicky pochvalovali sladké jogurty a mini sušenky, které jsem přiznávám skoro snědl sám. Naše maminka nejvíce ocenila šunku, potrpí si na kvalitní a tahle opravdu byla dobrá. Minipizzi jsou opravdu skvělé, pro děti taková malá večeře. Jen se opečou a během 10min máte pro děti baštu. Mně vadilo, že stačilo abych si dvakrát kousnul a pizza byla pryč, takže jsem raději neochutnával, abych si jednou nekousnul a dětem by nic nezbylo :-)


Těhotná Kristýna 33, pracující, Praha - Modřany

Klepněte pro větší obrázek

Tak tu máme další nový den, napadlo mě po zazvonění budíku. Jaký asi bude? Uvažovala jsem v posteli se zavřenýma očima. Odpověď přišla hned po rozlepení očních víček.

Venku hnus, obloha šedivá, ulice šedivá, studený podzimní vítr.

No jo, dnes je první podzimní den – jak já nesnáším podzim! Léto nenávratně pryč a před sebou jen čím dál víc chladnější dny, déšť, stromy pomalu poztrácí listy.

Navíc je úterý – pracovní den, víkend daleko.....

S nedobrou náladou jsem vylezla z postele, z pod peřiny do chladného pokoje. No, lepší už to asi nebude, napadalo mě.

Po čtvrt hodinovém přemítání, co si vezmu na sebe, jsem se oblékla do džínů, trika a svetru.

Pak nastal čas dát si něco k snídani. Po rychlé prohlídce obsahu  mojí ledničky jsem zjistila, že moc na výběr nemám. Nic jsem si předchozí den nekoupila a tak zbylo jen trochu másla, džem a jogurty M&S, z pečiva pouze rohlík. A rohlík s marmeládou, tom už jsem jedla tolikrát. Znechuceně jsem zavřela lednici, s myšlenkou, že si dám jen kafe.

S hrnkem horké kávy jsem tak uvažovala o nadcházejícím ročním období, že mě teď opravdu nic dobrého nečeká. Pak se ozval můj prázdný žaludek. No co, zkusím si dát ten jogurt, řekla jsem si.

Otevřela jsem krabičku s jogurty M&S, zjistila jsem, že obsahuje čtyři různé příchutě: jahodu, malinu, broskev a banán. Malina pro mě byla jasná volba.

Připravila jsem si na talíř jogurt a rohlík. Po otevření kelímku s jogurtem na mě dýchla opravdová malinová vůně. Pomalu jsem ponořila lžíčku do jogurtu a ochutnala. MŇAM, blesklo mi hlavou, to je lahůdka! Po pár soustech jsem ani rohlík nepotřebovala. Opravdu, ta báječná ovocná jogurtová chuť mě naprosto dostala. To jsem nečekala.

Po snídani, světe div se, vykouklo sluníčko. Jen na docela malou chvilku, ale přece se ukázalo. Dnes bude asi krásný den, napadlo mě. A opravdu, vítr ustal, s lidmi na ulici jsme si opláceli vzájemné úsměvy, tramvaj jela okamžitě, a i v práci vládla výborná nálada.

To vše díky skvělé snídani s jogurtem od M&S.

Mám ještě tři, těším se na další báječné dny :-)


Maminka Iveta 31, těhotná, syn Ondřej, Plzeň

Klepněte pro větší obrázek

Můj syn Ondrášek miluje sušenky (já se mu je snažím doma schovávat a dávat jen ke svačince nebo jen na zahnání hladu) a když viděl mini animal biscuits, tak se hned do nich pustil, je to prostě milovník sladkého.

Já ocenila hlavně to, že jsem nemusela jít nakupovat. K večeři jsme si udělali výborné kuřátko, které mi přislo, že je velké jak krocan J Bylo opravdu šťavnaté a mělo chuť. Stačilo pár brambor k tomu a večeře byla na stole.

Někdy do Marks and Spencera zajdeme nakoupit a musím říct, že potraviny mají kvalitní stejně jako materiály oblečení.


Maminka Aneta 36, dcera Tereza 7let a dcera Agáta 5let, Brandýs nad Labem

Klepněte pro větší obrázek

Produkty od Marks and Spencer byly dobré, na jejich spotřebě je se u nás podílela celá rodina:-). Kuřátko jsem klasicky upekla s paprikou na špeku a bylo opravdu výborné. V době, kdy se říká, že kuřecí maso je uměle "vyhoněné" různými látkami a plné antibiotik si na jeho výběru dávám velmi záležet.

Většinou se snažím koupit kuře z farmy, ty jsou pak ale hodně velká, jejich maso je tuhé a hodí se spíš na polévku. Kuře ze supermarketu je zase naprosto bez chuti, někdy při přípravě kuřecích prs ani nevím, jestli krájím opravdu maso. Kuře M a S bylo opravdu lahodné, bohaté na chuť - opravdové kuře. Šunka je opravdu chuťově dobrá a neplave ve vodě, což se často u šunky stává. Jogurty potěšily moje děti, libí se mi malé balení, které je opravdu akorát pro malé dítě. Máslové sušenky už znají a mají je rádi, namáčí si je často do jogurtu. Pizzu byla dobrá, lehká příprava a povedla se mi do křupava.


Maminka Michaela 29, syn Adam 2, Lužná u Rakovníka

Klepněte pro větší obrázek

Potraviny Marks&Spencer mi vždy připomenou studium ve Velké Británii. Jsem ráda, že už dorazily i do České republiky. Klasické sušenky k čaji můžou překvapit jemnou, pro někoho možná nevýraznou chuti, ale jejich tvar zvířátek nadchne i ty nejmenší.

Bio nebo organické jogurty kupujeme pravidelně, čtyři příchutě ve čtyřbalení Marks&Spencer představují pro mě velkou výhodu,  nemusím z obchodu pokaždé domu nést od každé příchuti velké balení, ale je rovnou namixované s oblíbenou příchuti pro každého člena rodiny. Šunku si pochvaloval především manžel, byla od kosti, krásně růžová, mě překvapila její trvanlivost.

Mini pizza je zas dělaná akorát pro mlsný jazýček našeho syna, nejen že si jí chtěl sám upéct, příprava je tak jednoduchá, že jsem jen hlídala, aby se nepřipálil o troubu.  Je tak malinká, že po rozkrájení jí měl akorát do ruky. Kuřecí stehna byly pak odměnou pro celou rodinu, maso bylo výborné, můžeme jen doporučit.


Anna 43, Lednice, pracující

Klepněte pro větší obrázek

Rádi nakupujeme v Marks& Spencer a také často ochutnáváme nové výrobky tohoto obchodu. Musím vám je představit, aby jste je co nejdříve vyzkoušeli i vy čtenáři.

Samozřejmě nakupujeme i v jiných obchodních řetězcích, ale kvalita a cena výrobků mě velmi překvapila. Pro příklad uvádím vakuově balená kuřecí stehna, která se po upečení úplně rozpadla a maso bylo šťavnaté. Za zmínku stojí malá cheese pizza, která je vhodná jako rychlá svačina pro děti. Složení na pizze bylo lehké a sýr se krásně rozpekl a táhl, těsto bylo slabší a křupavé.

Dostala nás šunka vysoké kvality, tu budeme nakupovat a konzumovat pravidelně. Opravdu doporučujeme všem.

Co se týká dětí tak ty zcela jistě ocení mini sušenky ve tvaru zvířátek, rozplývají se na jazyku, fakt nemají chybu!

Doporučuji pro celou rodinu organic jogurt s příchutí banán, jahoda, malina a meruňka, nejsou přeslazené, krásné voní. Každý si vybere podle svého oblíbeného ovoce, u nás nejvíce frčí banán. Na pískovišti pro děti skvělá svačina s dostatečným množstvím vápníku.


Maminka Markéta 38, Aleš 9 let, Veronika 3,5 roku, Adam 4 měsíce, Praha 4

Klepněte pro větší obrázek

Dříve jsem do potravin Marks and Spencer nikdy moc nechodila, většinou jsem tam zabrousila náhodou, když jsem kupovala oblečení pro sebe nebo pro děti (syn 9 let, dcera 3,5 roku, syn 4 měsíce – ten ještě nebyl na světě). Dám hodně na zkušenosti kamarádek. Moje kamarádka mne přesvědčila, že jídlo tam mají opravdu výborné, hlavně spoustu bez přidaných konzervantů, což vždy řeším, když kupuji dětem potraviny.

Zkusila jsem uvařit rodině kuře na paprice z kuřecího z Marks and Spencer. Dříve jsem kupovala dětem hlavně kuřata z domácího chovu, klasické kuře v supermarketech nekupuji. K tomu jsem jim uvařila celozrnné těstoviny, taktéž z MS (těstoviny tam kupuji již delší dobu). Děti se oblizovaly a ještě večer před spaním mi Kristýnka říkala, jestli si může dát ráno těstovinky s kuřátkem (a to maso moc nemá ráda). Sama musím říct, že kuře bylo naprosto srovnatelné z domácího chovu. Jogurty dětem také chutnaly, dala jsem jim je ke snídani. Byla trošku rvačka o příchutě, ale nakonec se sourozenecky rozdělili :-).

Musím ocenit hlavně MINI ANIMAL BISCUITS, máslové sušenky ve tvaru zvířátek, které děti zabavily na více jak hodinové jízdě v autě. Obyčejné máslové sušenky sice dětem chutnají, beru jim je vždy na svačinku, když mají na něco chuť (nerada jim kupuji čokoládové sušenky a tyčinky), ale ty z MS chutnaly i mě o něco víc.

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Jasná volba, Modřany, Pizza, Spencer, Oblíbené ovoce, Řetězec, Etiketa, Produkt značky, Marks, Maminka Iveta

Mohlo by vás zajímat
Vše, co vás zajímá o hlenové zátce. Jak vypadá, jak dlouho odchází před porodem
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat
Čtyřčata jsem kojila. Divím se, že jsem to dala, úplně mě vysála, říká Helena
O druhé dítě se snažíme už osm let. Pořád se nevzdávám naděje
Mateřská dovolená 2020: Vše, co potřebujete vědět
Dcery Karla Gotta: Která zdědila tátův talent? A která se mu nejvíc podobá?
Kojila na špinavé podlaze vlaku. Nikdo z cestujících ji nepustil sednout
Záhada jménem syndrom ruka-noha-ústa. Pozor na záměnu

Horoskopy

Střelec Závěr směny bude bez komplikací stejně jako celý pracovní proces. U kolegů jste oblíbení a nadřízený si…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Zdislava, Zdislav, Zinaida

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné