Maminka.czČtenářské testy

Lego Duplo

25. 5. 2016
Lego Duplo

LEGO® DUPLO® Cesta kolem světa

Tato speciální sada LEGO® DUPLO® Cesta kolem světa ti dává svět zvířátek na dosah ruky! Malí průzkumníci mohou cestovat z místa na místo lodí nebo letadlem a učit se o různých zvířátkách a jejich přirozených prostředích.

Cesta kolem světa cena – 2 799 Kč

Marta (37 let), maminka Tondy (6 let), Vašíka (5 let) a Otíka (4 roky), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Dorazilo největší lego, jaké jsme kdy viděli!

A že jsme jich viděli. Tři synové si nehrají skoro s ničím jiným, takže jsem v jejich pokojíku nedávno napočítala přes dvacet krabic od lega – mám zákaz je vyhodit. 

Poledne: Nejstarší (6 let) si „nikdy nebude hrát s Duplem, kór když na krabici píší, že je to do pěti let. Prostřední (5 let) protahuje obličej, když zjišťuje, že nové Lego není Minecraft. Jen nejmenší (skoro 4 roky) se nemůže dočkatJ Večer: Všichni tři už několik hodin sedí nad Duplem. Zazdili odpolední trénink a nehnuli se z pokoje. Nejstarší vymýšlí scénáře pro figurky (půlka z nich jsou tajní agenti, druhá půlka jim okolo světa utíká). Prostřední si zabírá na noc do postele velrybu. Nejmenší se zamiloval do veverky (a nechává jí předbíhat chudáky tučňáky ve frontě na ledovou skluzavku). Moc díky! Cesta kolem světa je super! Už dlouho si nehráli všichni tři takhle spolu. Nejmenší se celé odpoledne tulil ke zvířátkům, vozil je letadlem a lodí po světě. Nejstarší ho honil s tajnými agenty převlečenými za tučňáky, lvy nebo pandu. A prostřední, vyloženě technický typ, stavěl a stavěl…(Pozn. Prostřední stále staví, přestože je už poledne druhého dne. Do školky nešel, prý ho ráno bolelo břicho. Nejmenší se pořád tulí k veverce. I on se ráno necítil na cestu do školky.)

LEGO® DUPLO® Džungle 

Tato sada nabízí malým dobrodruhům mnoho způsobů, jak si hrát a při tom se učit - ať už budou hledat poklady v rozvalinách, vytvářet své vlastní zvířecí příběhy, fotit fotoaparátem, létat v letadle s otáčecí vrtulí anebo se prostě bavit při stavění!

Džungle cena – 1 399 Kč

Petra (37 let), maminka Elišky (4 roky) a Tomáška (5 let), žijící v Olomouci:

Klepněte pro větší obrázek

Nadšení a jásot!

Velmi ráda bych poděkovala za možnost otestovat stavebnici Lego Duplo Džungle. Tato sada nadchla nejenom mé dvě malé děti, Elišku a Tomáška, ale uchvátila i jejich tatínka. Celá trojice strávila skládáním fantastických scenérií celé odpoledne. Díky Vám mé děti prožily kouzelné odpoledne, které začalo obrovským jásotem při vybalování balíku a pokračovalo soutěžením, kdo postaví nejhezčí výtvor. Jedním ze dvou problémů se stalo neustálé dohadování o kostičky a zvířátka, tím druhým pak ukládání ke spánku. Nejen že jsem nemohla dostat do postele děti, ale problémem se ukázalo i uložení tatínka. Tímto se mi prokázalo mé tušení, že Duplo Džungle je skvělou zábavou nejen pro nejmenší, ale i pro ty dříve narozené.


Tereza (33 let), maminka Leoška (5 let) a Ríši (3 roky), žijící v Mladé Boleslavi:

Klepněte pro větší obrázek

Nejoblíbenější hračka!

Když jsem byla oslovena testovacím klubem, abych se svými dětmi vyzkoušela stavebnici Lego Duplo ze sady Cesta kolem světa-Džungle, byla jsem nesmírně nadšená. Lego patří mezi ty vůbec nejoblíbenější hračky mých malých raubířů a věděla jsem, že jim tato stavebnice udělá neskonalou radost. Ihned, jak jsem krabici donesla domů, se na ní oba dva vrhli. Se stavebnicí si dokázaly vyhrát celé odpoledne a i teď se k ní neustále vracejí :-). Manipulace s kostkami je poměrně snadná a s malou nápovědou ji po chvilce zvládl samostatně i můj mladší syn. Musím také ocenit přehledně zpracovaný návod, díky kterému si kluci poradili se sestavováním stavebnice bez větších potíží. Pokud doma stavebnici Lega pro své ratolesti ještě nemáte, rozhodně doporučuji jí pořídit, protože v tomto případě je úspěch prostě zaručený!


Marie (29 let), maminka Leoška (5 let) a Bertíka (3 roky), žijící v Mladé Boleslavi:

Klepněte pro větší obrázek

Nadšení! Děti, táta, děda!

V prvé řadě moc děkuji testovacímu klubu, že nás vybral k testování. Oba naši čertíci byli naprosto nadšení. Přišla obří krabice s legem. V podstatě od té doby co lego dorazilo, tak se od toho neodtrhli. Což jsme ocenili oba dva s manželem, že jsme měli chvilku pro sebe. Nebo takhle…spíš já měla chvilku pro sebe, protože tatínka to chytlo po chvíli taky..pak přišel děda s babičkou a děda u toho seděl s klukama taky. No moc děkujeme za nejedno odpoledne plné zábavy a hraní.

LEGO® DUPLO® Arktida 

Malí milovníci zvířátek si tuto snadno sestavitelnou sadu z Arktidy zamilují. Psí sáně, kajak a iglú dodávají opravdový pocit dobrodružství a inspirují všemožné ledové příběhy plné situační hry. Je toho tolik, co se dá o tomto prostředí, zvířátkách a lidech, kteří zde žijí, naučit.

Arktida cena - 799 Kč

Věra (39 let), maminka Mikuláše (6 let) a Matyáše (2 roky), žijící v Uhlířských Janovicích:

Klepněte pro větší obrázek

Vhodné i pro menší děti!

Na testování jsme dostali LEGO DUPLO. Máme doma 2 kluky, milovníky LEGA. Mladšímu je 1,5 a staršímu 5 let. Ani tento tip LEGA DUPLA nezklamal. Oba kluci zasedli a podle obrázku vše postavili. Dostatečný počet figurek stačil staršímu synovi i k další hře a kombinaci s ostatním LEGEM. Na obalu je sice napsáno, že je od 2 let, ale postavičky a figurky jsou vhodné i pro menší děti. V krabici byla i knížečka s dalšími tipy LEGA takže děkujeme i za inspiraci co koupit příště. Fotky byla dřina. Ale něco máme.

LEGO® DUPLO® Savana

Malí milovníci zvířátek se budou při hodinách vytváření dobrodružství v savaně skvěle bavit! Je toho tolik, co se mohou o úžasných zvířátkách, která tam žijí, naučit. Sestavitelný stromek podporuje základní stavitelské dovednosti a stává se prostorem pro nekonečná dobrodružství.

Savana cena – 499 Kč

Karolína (33 let), maminka Filípka (6 let) a Tomáška (2 roky), žijící v Pticích:

Klepněte pro větší obrázek

Spokojenost!

Jee, to je moje nové Lego nebo je to brášky? Takhle reagoval náš starší 6ti letý syn,když uviděl krabici s Duplem na stole. Lego ve stylu Afriky se mu moc líbilo. Dokonce postava černošky jako ošetřovatelky zvířat. Je to vlastně první Duplo postava tmavé pleti, kterou děti mají a vůbec jim to nevadí. Jsou za ní rádi. Jinak je stavebnice velmi jednoduchá k sestavení. Auto je pouze ze dvou dílů a k sestavení stromu můžou děti použít návod nebo svou vlastní fantazii. Jen by syn měl radši normální postavičku ptáčka než jen namalovaného na kostičce. Možná by i obměnil celkově zvířátka lva a žirafu-prý v Africe žije spousta jiných zajímavých zvířat (ve většině sad Duplo se objevuje lev i žirafa, takže máme celá stáda). Ale každému dítěti se líbí jiná zvířata. Náš mladší syn mi názor ještě nepoví, ale to auto nepustí z ruky. Takže spokojený bude.


Marcela (32 let), maminka Adámka (5 let), Lukáška (3 roky) a Markétky (1,5 roku), žijící ve Staňkově:

Klepněte pro větší obrázek

Rozhodně žádná nuda!

Sada lego duplo Around the world se nejvíce líbila mému 3 letému synovi. "Já sám." Ani téměř 1,5letá dcera se však s touto sadou nenudila. Můj 5-ti letý syn už na tuto sadu byl "velký", reagoval na ní větou: "To není pro mě. To je pro malý." Kostky jsou opravdu tvořené již pro nejmenší - skvěle padnou do malých ručiček a jsou bezpečné - maminky nemusí mít strach ze spolknutí malých částí. Ze sestavy mělo největší úspěch autíčko. O to se děti praly. S autíčkem lze svézt holčičku, ale není problém naložit i žirafu či lva, anebo všechny najednou. Moc se dětem také líbila žirafa a její pohyblivý krk.


Ivana (32 let), maminka Vašíka (5 let) a Kubíka (2 měsíce), žijící v Mělníku:

Klepněte pro větší obrázek

Kreativní sady!

Lego je v naší domácnosti již několik let velice oblíbené. Starší syn má několik sad lego duplo a nikdy nezklamalo. Kvalitní materiál, který i po letech používání, vypadá jako nový, kreativní sady, se kterými jsme si hodiny dokázali hrát. Teď už pomalu přecházíme na lego pro starší děti (lego city, lego creator). Když přišla testovací sada, myslela jsem, že lego Duplo starší syn již neocení, ale překvapil mne. Balíček s radostí otevřel, vše vyndal a podle návodu začal skládat. S hrdostí mi ukazoval, co se mu podařilo sestavit a s autíčkem a zvířátky si krásně hrál. Hrozně se mu líbila žirafa s pohyblivým krkem a hlavně autíčko. Naše sedací souprava se rázem změnila v terénní okruh a autíčko zdolávalo náročnou trať. Těšíme se, až i mladší syn povyroste a s legem Duplem zažijeme další dobrodružství :-)

LEGO® DUPLO® Mláďátka  

Tato roztomilá stvoření ze sbírky LEGO® DUPLO® Cesta kolem světa jsou dokonalá pro malé milovníky zvířátek ke zdokonalení raných dovedností v situační hře. Když se starají o své nové kamarády, promluvte si s nimi o tom, jak se nazývají různá mláďátka zvířátek a kde v divočině žijí. Tato sada je velmi přínosná, pokud jde o výuku a hraní s malým tygříkem, žirafkou, ledním medvídětem a mládětem želvičky.

Mláďátka cena – 269 Kč

Iveta (32 let), maminka Janičky (2 roky) a Ondráška (5 let) z Tišnova:

Klepněte pro větší obrázek

Je to kvalitní hračka!

Byla jsem velmi potěšena, když nás vybrali do testovacího klubu. Předem musím říct, že nás velmi příjemně překvapilo, že jsme obdrželi dvě stavebnice i jejich velikost, potěšilo to hlavně děti, okamžitě si je rozdělily. Dcerka Janička a syn Ondrášek se hned pustili do hraní. Stavebnici známe, je to kvalitní hračka a tyto sestavy jsme ještě neměli. Staršího syna zaujalo skládání zvířátek a různých jiných věcí podle šablon a dcerka si vyhrála se zvířátky z druhé sestavy. Vůbec by mě nenapadlo, v tomto věku kupovat synovi skládání tohoto typu, ale opravdu ho to baví, je to na logiku a představivost a už začíná vymýšlet vlastní tvary. Lego Duplo je pro nás nejlepší hračka, která děti zabaví na dlouhou dobu, třeba právě teď, když jsme doma a trochu marodíme. Moc děkujeme za zaslané stavebnice Lego Duplo.


Irena (31 let), maminka Kamilka (4 roky), žijící v Hradci Králové:

Ass legooo!

Jakmile jsme dorazili s krabičkami z pošty, tak začal jásot a výskot „AAA legooo“. Výhoda jedináčka je, že se nemusel strachovat pro koho to je – bylo jasné, že Lego náleží našemu Kamilkovi. Už několik dní v kuse si s tím hraje a i své oblíbené auto na nějaký čas odložil stranou. Lego přišlo ve dvou krabičkách – kostky jsou větší, ale i tak to toho našeho raubíře bavilo. Moc díky a těšíme se na další testovačku! 

Chci si rodit po svém!
Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Creator, Dohadování, Nejoblíbenější hra, Druhá půlka, Testovací sada, Neustálé dohadování, Minecraft, Uhlíř, Nejoblíbenější hračka, Oblíbené auto, Malý dobrodruh, Speciální sada, Žirafa, Spolknutí, Bertík

Mohlo by vás zajímat
Dojemná svatba! Nevěsta měla dceru na zádech po celou dobu obřadu
Narodí se holka, nebo kluk? Kdy se pozná pohlaví dítěte?
Špatně spí? Možná jste to zavinili vy! Tomuhle se rozhodně vyhněte
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Tereza Ramba to schytala od matek. Kvůli nosítku! Co jí píše Třeštíková?
Nejčastější mateřské hříchy: Tímhle brzdíte vývoj dítěte a možná to nevíte
Vše, co vás zajímá o hlenové zátce. Jak vypadá, jak dlouho odchází před porodem
Ve třinácti matkou! Těhotenství tajila, její máma ale ucítila pohyby dítěte
Nikol Štíbrová přiznala: Tohle je deset strašlivých lží, které říkám synovi

Horoskopy

Blíženci Milí Blíženci, svět kolem vás je tak barevný a plný energie. Zkuste si také trochu načerpat.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Miloslava, Grace, Fiona

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné