Maminka.czČtenářské testy

LEGO® DUPLO® Můj první náklaďák

23.  3.  2016
LEGO® DUPLO® Můj první náklaďák
Pomozte svému dítěti dávat k sobě dvojice se sadou LEGO® DUPLO® Můj první náklaďák. Náklaďák je díky velkým DUPLO kostkám, speciálně navrženým, aby byly zábavné a bezpečné pro malé ručičky, snadno sestavitelný a obsahuje také 8 dvojic barevných zdobených kostek s motivem jídla - jsou skvělé pro paměťové hry a pro skládání dvojic. Pro všemožné možnosti k situační hře je zde také stánek z tržiště

Renata (32 let), maminka Adámka (3 roky), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Baví jak dítě, tak tatínka!

Milá redakce časopisu Maminka, rádi bychom Vám poděkovali za možnost vyzkoušet si novou stavebnici Lego Duplo – Můj první náklaďák. Stavebnice bavila jak Adámka, tak i jeho tatínka, mohli jsme si postavit pořádný náklaďák, který má navíc i přívěs na kterém můžeme převážet náklad do obchodů. Adámek si může s náklaďákem nejen hrát, ale navíc ho můžeme seznámit s tím jak se vozí zboží do obchodu a seznámit i s několika výrobky, které se do takového obchodu vozí, jak si je pak v obchodě vystaví  a my pak do toho obchodu přijdeme a vybereme si co nám doma chybí a to si pak v tom obchodě koupíme. Vyjma poznávání výrobků navíc tato stavebnice naučí děti přiřazovat dva stejné výrobky sobě. Tím samozřejmě zábava s touto stavebnicí nekončí a v kombinaci s dalšími stavebnicemi teprve vše začíná.


Martina (35 let), maminka Kubíka (4,5 roku), žijící v Plzni:

Klepněte pro větší obrázek

Rozvíjí kreativitu!

Lego je prostě úžasná hračka. Vždy udělá radost. Když nějakému dítěti kupuji dárek, je to vždy sázka na jistotu. Lego duplo náklaďák je super v tom, že kostičky opravdu představují náklad a dítě si tak může hrát třeba na závozníka. Kubík to nejdříve pojal jako pexeso, takže skládal a hledal vždy dvě kostky stejného zboží a pořád si u toho něco povídal, takže opravdu tato sada vede ke kreativitě. No a auto je vždy u kluka sázka na jistotu. No když jsou ještě v sadě přibaleny třeba panáček a panenka, dává to prostor pro příběh, který pak při hře společně vytváříme. Lego je opravdu jednička mezi hračkami, děkuji za možnost testování a produkt vřele doporučuji.


Dagmar (32 let), maminka Danečka (3,5 roku), žijící v Mladé Boleslavi:

Klepněte pro větší obrázek

Staví se den co den!

Jakmile se v časopise Maminka, který je u nás velmi oblíbený, objevila možnost přihlásit se do nového Testovacího klubu, neváhala jsem. Tato nabídka mne velmi zaujala. A po nedlouhé době mne pošta překvapila dodáním velikého balíku z Testovacího klubu časopisu Maminka. Jaké bylo překvapení, když jsme se synem Danečkem po rozbalení krabice objevili LEGO duplo! A navíc v tomto týdnu syn slavil své druhé narozeniny, takže to byl dáreček navíc! Na stavení Náklaďáku pracuje den co den a my s manželem máme taky chvilku pro sebe.


Veronika (28 let), maminka Péťi (4 roky), žijící v Olomouci:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Velký ohlas i u kamarádů!

Našemu Péťovi se skládání kostiček moc líbilo a bavilo ho to. Já jsem mu jen ukazovala, kam kterou kostičku má dát a napodruhé, když jsme odpoledne LEGO ukazovali tatínkovi, Péťovi šlo už stavění mnohem lépe. LEGO duplo má i velký ohlas u synových kamarádů, kteří ho už většinou znají. Od té doby, co jsme otevřeli krabici s LEGEM, si s ním Péťa hraje každý den. Nebaví ho to sice dlouho samotného, ale věřím, že se to zlepší, až se s ním naučí hrát a skládat ho i sám.  Myslím, že LEGO se trvale usídlí v naší domácnosti a po této dobré zkušenosti si myslím, že nezůstane jen u tohoto náklaďáku, ale brzy přibude i další balení. Rozhodně doporučuji


Alena (31 let), maminka Vlastíka (5 let) a Marečka (4 roky), žijící v Lysé nad Labem:

Klepněte pro větší obrázek

Velké nadšení!

Když jsem domů přinesla krabici Lego Duplo, strhlo se, jako ostatně vždy, nadšení. Malý hned běží pro nůžky, abych krabici rozbalila, a dost protestuje, když ho chci nejprve vyfotit. Jakmile je rozbaleno, delší dobu o něm nevím, což, jak každá maminka, ví, je vzácná chvíle. S Duplem si hraje opravdu rád a jakmile je v krabici auto, tak synkovo nadšení nezná mezí.  Duploprošlo super vývojem, hlavně co se týče barev, kreativity a tvarů. U nás bude Duplo vždy spolehlivý dárek, ze kterého bude mít syn radost.


Sandra (34 let), maminka  Matýska a Janičky, dvojčata (3 roky), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Náklaďák je parádní!

Lego mám hrozně ráda i já, děti si dokážou vyhrát několik hodin a mě k tomu nepotřebuji! Já jen kontroluji, jestli něco neskončí v koši či v puse. Oba tyto případy už nastaly a nerada bych to zažila znovu :) Dětem lego rozvíjí kreativní uvažování a to opravdu oceňuji a doufám, že zas brzy něco dostaneme na testování. Náklaďák je parádní, přemýšlím o koupi dalšího:) nebo vyzkoušíme něco jiného? uvidíme, opravdu doporučuji!


Michaela (31 let), maminka Matyáška (2,5 roku) a Martínka (11 let), žijící v Ústí nad Labem:  

Klepněte pro větší obrázek

Motivující!

Lego" Můj první náklaďák" je skvělým úvodem do ranního probuzení s osmy dvojic barevných kostek motivujících čerstvou snídani. Je se svým stánkem snadno sestavitelný. Pokud se zapojí fantazie nejen u dětí  dají se barevné kostky využit i jako pexeso, či pojízdná prodejna, nebo obchod. Takto si se synem vyhrajeme my. Lego je u nás velmi oblíbené, je zábavné, barevné, hravé a procvičuje jemnou motoriku. V této sadě najdete kromě kostiček i dvě postavičky holčičky a chlapečka s kočičkou.

Matyáška i Martinka vždy potěším, když přinesu domu nový katalog a posléze i nové Lego.


Kristýna (33 let), maminka Adámka (1,7 roku), žijící v Kroměříži:

Klepněte pro větší obrázek

Nekonečné možnosti a varianty!

Synovi je 1 rok a 7 měsíců a měli jsme aktuálně v plánu už nějaké stavebnice LEGA pořídit, takže nám testování přišlo velmi vhod :o) Jelikož u nás „frčí“ obecně auta, LEGO Duplo „stánek s autem“ je nyní bezkonkurenčně nejhranější hračka za den… Lego má velkou přednost nekonečných možností a variant jak co poskládat a postavit, rozvíjí tím představivost a také jemnou motoriku. Adámek je také nadšený z figurek – s kočičkou chodí i občas spát :o) Díky testovacímu klubu, rádi opět něco otestujeme.


Martina (35 let), maminka Karlíka(4 roky) a Vlastíka(8 let), žijící v Neratovicích:

Klepněte pro větší obrázek

Rozvíjí cit pro vnímání barev!

Přišla nám domů sada lega „Můj první náklaďák“. Byli jsme nadšení, prakticky celý rodina, protože se u toho zabavíme všichni a malý Karlík i několik hodin. U této sady je super, že některé kostky na sobě mají potraviny (co se v krámku prodávají) a my si tak s Karlíkem povídáme, co koupíme, co bude pak panenka doma vařit atd. Někde jsem i slyšela, že LEGO také napomáhá rozvíjet cit pro vnímání barev. Lego, které jsme dostali na testování je od 1,5 roku, ale myslím, že může mít i mladší děcko, jelikož nejmenší kostka měří cca 3,2×3,2cm tedy jsou nemožné sníst a spolknout by je měl problém i dospělák.


Lada (34 let), maminka Liborka (3,5 roku), žijící v Újezdu nad lesy:

Kvalitní hračka!

Dostali jsme domů bomba lego, z kterého se dá složit náklaďák. Malý Liborek byl moc rád. Nemáme moc peněž, abychom si takovéto dražší, ale kvalitní hračky mohli dovolit. Jsme opravdu vděční. Lucius skládá pečlivě každý den a zase postupně rozkládá. Moc rádi zase někdy otestujeme další hračky.

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Ranní probuzení, Lucius, Kroměříž, Sázka, Libor, Redakce časopisu
Mohlo by vás zajímat
Sedminásobná máma, ekonomka Markéta Šichtařová: Poslednímu těhotenství jsem se nejvíc divila já sama!
Víchová Tereza
Slavné maminky
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
Zenklová Veronika
Slavné maminky
Historie kočárků: S takovými "žihadly" pro miminka se chlubily naše prababičky
Zenklová Veronika
Retro
To je ale bříško! Podívejte se na těhotenství s trojčaty týden po týdnu!
Kolinová Gabriela
Těhotenství
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Zenklová Veronika
Porod
První vteřiny po porodu: 30 fotek neopakovatelného zážitku zrození
Víchová Tereza
Galerie
8 divných věcí, které nám dělaly naše matky nebo babičky, když jsme byli malí
Procházková Simona
Mateřství