Maminka.czČtenářské testy

LEGO® DUPLO® Můj první náklaďák

Pomozte svému dítěti dávat k sobě dvojice se sadou LEGO® DUPLO® Můj první náklaďák. Náklaďák je díky velkým DUPLO kostkám, speciálně navrženým, aby byly zábavné a bezpečné pro malé ručičky, snadno sestavitelný a obsahuje také 8 dvojic barevných zdobených kostek s motivem jídla - jsou skvělé pro paměťové hry a pro skládání dvojic. Pro všemožné možnosti k situační hře je zde také stánek z tržiště
23. 3. 2016
LEGO® DUPLO® Můj první náklaďák

Renata (32 let), maminka Adámka (3 roky), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Baví jak dítě, tak tatínka!

Milá redakce časopisu Maminka, rádi bychom Vám poděkovali za možnost vyzkoušet si novou stavebnici Lego Duplo – Můj první náklaďák. Stavebnice bavila jak Adámka, tak i jeho tatínka, mohli jsme si postavit pořádný náklaďák, který má navíc i přívěs na kterém můžeme převážet náklad do obchodů. Adámek si může s náklaďákem nejen hrát, ale navíc ho můžeme seznámit s tím jak se vozí zboží do obchodu a seznámit i s několika výrobky, které se do takového obchodu vozí, jak si je pak v obchodě vystaví  a my pak do toho obchodu přijdeme a vybereme si co nám doma chybí a to si pak v tom obchodě koupíme. Vyjma poznávání výrobků navíc tato stavebnice naučí děti přiřazovat dva stejné výrobky sobě. Tím samozřejmě zábava s touto stavebnicí nekončí a v kombinaci s dalšími stavebnicemi teprve vše začíná.


Martina (35 let), maminka Kubíka (4,5 roku), žijící v Plzni:

Klepněte pro větší obrázek

Rozvíjí kreativitu!

Lego je prostě úžasná hračka. Vždy udělá radost. Když nějakému dítěti kupuji dárek, je to vždy sázka na jistotu. Lego duplo náklaďák je super v tom, že kostičky opravdu představují náklad a dítě si tak může hrát třeba na závozníka. Kubík to nejdříve pojal jako pexeso, takže skládal a hledal vždy dvě kostky stejného zboží a pořád si u toho něco povídal, takže opravdu tato sada vede ke kreativitě. No a auto je vždy u kluka sázka na jistotu. No když jsou ještě v sadě přibaleny třeba panáček a panenka, dává to prostor pro příběh, který pak při hře společně vytváříme. Lego je opravdu jednička mezi hračkami, děkuji za možnost testování a produkt vřele doporučuji.


Dagmar (32 let), maminka Danečka (3,5 roku), žijící v Mladé Boleslavi:

Klepněte pro větší obrázek

Staví se den co den!

Jakmile se v časopise Maminka, který je u nás velmi oblíbený, objevila možnost přihlásit se do nového Testovacího klubu, neváhala jsem. Tato nabídka mne velmi zaujala. A po nedlouhé době mne pošta překvapila dodáním velikého balíku z Testovacího klubu časopisu Maminka. Jaké bylo překvapení, když jsme se synem Danečkem po rozbalení krabice objevili LEGO duplo! A navíc v tomto týdnu syn slavil své druhé narozeniny, takže to byl dáreček navíc! Na stavení Náklaďáku pracuje den co den a my s manželem máme taky chvilku pro sebe.


Veronika (28 let), maminka Péťi (4 roky), žijící v Olomouci:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Velký ohlas i u kamarádů!

Našemu Péťovi se skládání kostiček moc líbilo a bavilo ho to. Já jsem mu jen ukazovala, kam kterou kostičku má dát a napodruhé, když jsme odpoledne LEGO ukazovali tatínkovi, Péťovi šlo už stavění mnohem lépe. LEGO duplo má i velký ohlas u synových kamarádů, kteří ho už většinou znají. Od té doby, co jsme otevřeli krabici s LEGEM, si s ním Péťa hraje každý den. Nebaví ho to sice dlouho samotného, ale věřím, že se to zlepší, až se s ním naučí hrát a skládat ho i sám.  Myslím, že LEGO se trvale usídlí v naší domácnosti a po této dobré zkušenosti si myslím, že nezůstane jen u tohoto náklaďáku, ale brzy přibude i další balení. Rozhodně doporučuji


Alena (31 let), maminka Vlastíka (5 let) a Marečka (4 roky), žijící v Lysé nad Labem:

Klepněte pro větší obrázek

Velké nadšení!

Když jsem domů přinesla krabici Lego Duplo, strhlo se, jako ostatně vždy, nadšení. Malý hned běží pro nůžky, abych krabici rozbalila, a dost protestuje, když ho chci nejprve vyfotit. Jakmile je rozbaleno, delší dobu o něm nevím, což, jak každá maminka, ví, je vzácná chvíle. S Duplem si hraje opravdu rád a jakmile je v krabici auto, tak synkovo nadšení nezná mezí.  Duploprošlo super vývojem, hlavně co se týče barev, kreativity a tvarů. U nás bude Duplo vždy spolehlivý dárek, ze kterého bude mít syn radost.


Sandra (34 let), maminka  Matýska a Janičky, dvojčata (3 roky), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Náklaďák je parádní!

Lego mám hrozně ráda i já, děti si dokážou vyhrát několik hodin a mě k tomu nepotřebuji! Já jen kontroluji, jestli něco neskončí v koši či v puse. Oba tyto případy už nastaly a nerada bych to zažila znovu :) Dětem lego rozvíjí kreativní uvažování a to opravdu oceňuji a doufám, že zas brzy něco dostaneme na testování. Náklaďák je parádní, přemýšlím o koupi dalšího:) nebo vyzkoušíme něco jiného? uvidíme, opravdu doporučuji!


Michaela (31 let), maminka Matyáška (2,5 roku) a Martínka (11 let), žijící v Ústí nad Labem:  

Klepněte pro větší obrázek

Motivující!

Lego" Můj první náklaďák" je skvělým úvodem do ranního probuzení s osmy dvojic barevných kostek motivujících čerstvou snídani. Je se svým stánkem snadno sestavitelný. Pokud se zapojí fantazie nejen u dětí  dají se barevné kostky využit i jako pexeso, či pojízdná prodejna, nebo obchod. Takto si se synem vyhrajeme my. Lego je u nás velmi oblíbené, je zábavné, barevné, hravé a procvičuje jemnou motoriku. V této sadě najdete kromě kostiček i dvě postavičky holčičky a chlapečka s kočičkou.

Matyáška i Martinka vždy potěším, když přinesu domu nový katalog a posléze i nové Lego.


Kristýna (33 let), maminka Adámka (1,7 roku), žijící v Kroměříži:

Klepněte pro větší obrázek

Nekonečné možnosti a varianty!

Synovi je 1 rok a 7 měsíců a měli jsme aktuálně v plánu už nějaké stavebnice LEGA pořídit, takže nám testování přišlo velmi vhod :o) Jelikož u nás „frčí“ obecně auta, LEGO Duplo „stánek s autem“ je nyní bezkonkurenčně nejhranější hračka za den… Lego má velkou přednost nekonečných možností a variant jak co poskládat a postavit, rozvíjí tím představivost a také jemnou motoriku. Adámek je také nadšený z figurek – s kočičkou chodí i občas spát :o) Díky testovacímu klubu, rádi opět něco otestujeme.


Martina (35 let), maminka Karlíka(4 roky) a Vlastíka(8 let), žijící v Neratovicích:

Klepněte pro větší obrázek

Rozvíjí cit pro vnímání barev!

Přišla nám domů sada lega „Můj první náklaďák“. Byli jsme nadšení, prakticky celý rodina, protože se u toho zabavíme všichni a malý Karlík i několik hodin. U této sady je super, že některé kostky na sobě mají potraviny (co se v krámku prodávají) a my si tak s Karlíkem povídáme, co koupíme, co bude pak panenka doma vařit atd. Někde jsem i slyšela, že LEGO také napomáhá rozvíjet cit pro vnímání barev. Lego, které jsme dostali na testování je od 1,5 roku, ale myslím, že může mít i mladší děcko, jelikož nejmenší kostka měří cca 3,2×3,2cm tedy jsou nemožné sníst a spolknout by je měl problém i dospělák.


Lada (34 let), maminka Liborka (3,5 roku), žijící v Újezdu nad lesy:

Kvalitní hračka!

Dostali jsme domů bomba lego, z kterého se dá složit náklaďák. Malý Liborek byl moc rád. Nemáme moc peněž, abychom si takovéto dražší, ale kvalitní hračky mohli dovolit. Jsme opravdu vděční. Lucius skládá pečlivě každý den a zase postupně rozkládá. Moc rádi zase někdy otestujeme další hračky.


Témata: Čtenářské testy, Testujeme s dětmi

Mohlo by vás zajímat
Febrilní křeče dokáží pořádně vylekat. Důležité je rychle jednat
Poznejte holešovický Creative World - místo zážitků a narozenin
„Dá se předpokládat, že klidné matce se narodí vyrovnané dítě," říká psychiatrička
Atletka Denisa Rosolová: Rodíme, dokud to nebude kluk

Video

Dílnička: Vyrobte si krásnou jarní dekoraci na stůl ve tvaru vajíčka

Horoskopy

Býk Nepříznivá hvězdná konstelace může za to, že se dnes nebudete cítit dvakrát dobře, což bude pro vás…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Radko, Radoš, RajkoRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu