Maminka.czČtenářské testy

Lesopark Lego Duplo

27. 5. 2015
Lesopark Lego Duplo
Lesopark Lego Duplo se skvěle hodí ke zvládnutí základních stavitelských dovedností pomocí sestavitelného auta, boudy, brány, lesní jeskyně, stromu a skluzavky. Kostky jsou zářivě barevné a zvlášť navrženy tak, aby byly bezpečné pro menší ručičky.

Maminka Gabriela 36, dcera Marie 4 a syn Jan 6, Ústí nad Orlicí

Klepněte pro větší obrázek

Stejně jako většina dětí, tak i moje dcera ma moc ráda ruzné stavebnice, kostičky a nejvíce Lego. Nová krabička je vždy přijata s nadšením a do stavění se často musí zapojit celá rodina. Velikou radost nam jednoho destivého dne, kdy moje dcera Eliška trpela ošklivou rymou a byla už několik dní doma, udělal balík s velkou stavebnicí Lego Duplo. Objevila se radost v očích a chmurná nálada byla pryč. Tak šup z postylky a jde se na věc! Tato stavebnice bude patřit k těm nejoblíbenějším, protože sada obsahuje krásná zvířátka, s kterými si moje beruška vždy pěkně vyhraje.


Eva 31, maminka Vendulky (3,5), Klatovy

Klepněte pro větší obrázek

„Huráááá, legoooo!“ tak to byla první reakce naší malé Vendulky, když uviděla tu obrovskou krabici plnou kostek. A nejen kostek, ale i zvířátek. Ta totiž poslední dobou přímo miluje a vše se teď u nás doma točí kolem zvířat. Na stavebnici mě nejvíce baví: barvy, tvary, velikost odpovídající věku dítěte, které je schopné si samo do sebe kostky spojit a především kreativita, tedy možnost, aby i malé dítě vymyslelo něco podle své fantazie.

Lega máme doma už 2, takže moc dobře vím, že bude maximálně využito a že se přidá k dalším kostičkám a budeme stavět stále větší a větší domky, stodoly, ohrady a tak dále. S touto sérií se navíc budeme moci s Vendulkou naučit, která zvířátka patří do lesa. Prostě bezvadná tématicky zaměřená hračka, která rozvíjí nejen ty nejmenší.


Maminka Veronika 29, syn Pavel 4roky a dcera Amálie 2měsíce, Blatná

Klepněte pro větší obrázek

Opět krásná sada, která se Legu povedla. Lego je pro mé děti nejlepší hračka, která snad kdy byla vynalezena. Lukáškovi jsou čtyři roky, myslím, že vášeň pro LEGO dostal trochu později, ale o to nyní větší. Na této sadě je opět úžasný "příběh", který se dá pro hraní vymyslet. Možná tomu nahrává i že jsme nedávno viděli divadlo o Smolíčkovi, kde bylo spousta "srnek", moc hezky si s ním hraje. Na této sadě cením především velké množství figurek- zvířátek a jsou opravdu roztomilé. Klasické autíčko je samozřejmě vždycky hit. Určitě dávám této sadě jedničku s hvězdičkou.


Maminka Denisa 31, dcera Viktorie 3roky a Pavel 2roky, Praha

Rozhodla jsem se zapojit do projektu s časopisem Maminka testovací klub rodičů. Byla jsem velice mile překvapená, když mi dorazilo na testovaní toto skvělé lego. Naše děti jsou velice hravé, a i když jsem si říkala, že nechci mít byt plný hraček, často neodolám.

Testování probíhalo celý večer, moje dvě malé děti Viktorie 3roky a Pavlík 2roky měli o zábavu postaráno. Lego duplo lesopark nabízí opravdu mnoho možností. Součástí balení je maminka, tatínek, dítě a mnoho zvířátek. Hráli jsme si na výlet do přírody, akorát dcera hrála laňku, kterou jsme našli na procházce poraněnou a museli jsme jí odvést do bezpečí. Rozhodně doporučuji toto lego lesopark, ale i ostatní produkty od lego duplo. Opravdu se pobavíte a vaše děti to ocení.


Maminka Markéta 36let, Kryštof 4roky, Jonáš 7,5 a Filip 5,5let, Brno

Lego je v naší rodině nejoblíbenější hračkou. Kryštof, pro kterého je Lego duplo primárně určené, si s kostičkami hned začal hrát a když si toho všimli bratři (Jonáš 7,5 a Filip 5,5) tak si k němu hned přisedli a domeček mu pomohli postavit. To by ještě sám asi nezvládl, ale starší bratry to už po chvíli nebavilo a odešli si hrát s legem „pro velký“ a Kryštof už si krásně hrál sám.

Takhle sada je skvělá v tom, že obsahuje kostičky s obrázky, které každé dítě zná a které při hře mohou upevnit každodenní rytmus. Všechny druhy Lega jsou u nás hojně zastoupeny a při různých příležitostech jako narozeniny a Vánoce přikupujeme další. Kluci si vlastně totiž nic jiného nepřejou.

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Celý večer, Les, Nejoblíbenější hra, Kostička, Lesopark, První reakce

Mohlo by vás zajímat
Růstový spurt: Období nenasytného kojence vás potká několikrát
Marta Jandová: Dcera chodí do státní školy, na úkoly jsme připraveni
Záhada jménem syndrom ruka-noha-ústa. Pozor na záměnu
Kojení strašně bolí! Proč mě nikdo nevaroval, diví se Nikol Moravcová
Lékařka mi řekla, že dcera je autistka. Ona ale špatně slyšela!
Těhotenství je zásah do sebevědomí, říká tenistka Andrea Sestini Hlaváčková
Babička plašička: Po návratu od tchyně se dcera bojí všeho!
Narodila se bez rukou. Lékaři byli pro potrat, rodiče ho odmítli
Proč pořád tak zlobí? Možná za to můžete vy! Ovládejte se

Horoskopy

Lev O víkendových radovánkách jste přemýšleli už od začátku týdne, a proto proběhne všechno podle plánu. V…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Darina, Davide, Moris

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu