Maminka.czČtenářské testy

MAM Box na sušené mléko

25.  5.  2016
MAM Box na sušené mléko je praktickým pomocníkem pro maminky doma i na cestách. Skládá se ze spodní části se 3 přihrádkami a z krytu se 3 odklápěcími víčky. Přihrádky jsou určené pro velké porce (až 40 g/přihrádka) a odklápěcí víčka umožňují snadné plnění. Box je vhodný pro všechna hrdla lahví, jelikož díky velkým rohovým otvorům z něj lze sušené mléko úplně vysypat. Má plochý tvar, a proto se vejde do každé tašky. Poté, co dítě odroste, je možné ho použít na přenášení sypkých svačinek. Cena : 159 Kč

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Veronika (29 let), maminka Natálky (1 rok), žijící v Horních Počernicích:

Klepněte pro větší obrázek

Skvělá nejen na cesty!

Po tom, co jsme začali hodně cestovat (k babičce, na výlety, apod.) jsem hledala "krabičku", do které se vejde více než jedna dávka mléka. Krabička je ideální, jak na cesty, ale také na přípravu mléka na noční krmení. Asi každá maminka (někdy i tatínek:-)) mi dají za pravdu, že vstát uprostřed noci a dávkovat odměrkou mléko je opravdu strašné. Krabička MAM je naprosto skvěle řešená. Vejdou se do ní 3 plné dávky mléka. Dobře se s ní manipuluje, otvírání je jednoduché, přesto není možné, aby se mléko vysypalo. Kromě mléka jsem zkusila dát do krabičky i dávku instantní kaše. Krabička má totiž na jednotlivých boxikách jiný obrázek, takže není možné se splést. Děkuji časopisu Maminka za možnost testování, tuto krabičku velmi ráda doporučuji všem.


Marta (28 let), maminka Viktorky (0,6 roku), žijící v Olomouci:

Klepněte pro větší obrázek

Nejen na mlíčko, ale i pomazánky, či protein pro tatínka!

Zapojila jsem se do projektu s časopisem Maminka „testovací klub rodičů“. Obdržela jsem MAM Box na sušené mléko. Je velice praktický a v krásném dětském designu. S mojí malou dcerou Viktorií velice často cestujeme, jezdíme na výlety, užíváme si přírodu, potřebujeme být mobilní a praktický. Tento box na sušené mléko, se snadno používá, obsahuje tři přihrádky pro předem odměřené množství mléka na tři krmení. Krabičku používám občas i pro své svačiny, hodí se do ní ovoce ale i tvarohové pomazánky. Občas nepohrdne ani manžel, který ji využívá na sušené proteinové nápoje. Děkujeme, časopisu Maminka za celou rodinku hlásím spokojenost a produkt doporučuji do každé rodiny.


Kamila (29 let), maminka Toníka (0,4 roku), žijící v Úpici:

Klepněte pro větší obrázek

Splnila očekávání!

Box mam na sušené mléko se mi již na první pohled velice líbil. Jeho praktičnost a skladnost mě zaujala. Ihned když jsem box viděla, napadlo mě i další využití jak box uplatnit do budoucna. Jeho funkčnost také splnila mé očekávání. Velice dobře se z něj mléko sype a nic nepadá okolo. Díky boxu můžu mít sebou až tři dávky mléka a můžu připravit vždy čerstvé mléko a netahat sebou jiné krabičky.


Lucie (30 let), maminka Klaudinky (0,4 roku), žijící v Rakovníku:

Klepněte pro větší obrázek

Hezká růžová barvička!

Krabička na sušené mlíčko je velmi praktický kousek do výbavičky. Zrovna se nám s Klaudi hodil při cestě na Moravu za babičkou, sbalila jsem do ní nejen dvě odměrky na mlíčko, ale i pár piškotek pro našeho pejska, který byl stejně tak hladový jako Klaudik. Krabička je velmi praktická, dá se parádně umístit do kabelky i tašky a v případě potřeby i rychle nahmatat když máte stejně tak velkou a zmatečnou kabelku, jako já J Přišla nám hezká růžová barvička, tak bych i velmi ocenila, že si s tím v redakci dali takovou práci, že to rozdělovali podle pohlaví holčiček a chlapečků – i když i modrou bychom klidně přežili. Moc děkuji za testování.


Nikol (28 let), maminka Tobíka (0,5 roku), žijící v Břeclavi:

Klepněte pro větší obrázek

Praktická a skladná!

Děkuji časopisu Maminka, že mě vybrali k testování. Krabička je velmi praktická a skladná. Oceňuji její rozdělení na čtyři oddělené prostory, kde se mi strava v nich nemísí. Využívám je pro svého syna Tobíka na přepravu sušeného mléka, ale i na piškoty a zeleninku. Nemusím používat igelitové pytlíky a tudíž i šetřím životní prostředí. Její design se mi též líbí. Oceňuji, že ji mohu dát do myčky. Na druhou stranu klidně bych ji ocenila i maličko větší, ale zase je jasné, že výrobce tady počítá opravdu s tím, že je na mlíčko a né na ostatní pochutiny.


Leona (31 let), maminka Kryštůvka (0,3 měsíce), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Nápaditý design!

Měla jsem možnost vyzkoušet box Mam na sušené mléko. Tvar a velikost boxu je i přes nápaditý design praktická, přihrádky na sušené mléko jsou dostatečně velké a přitom box nezabere moc místa v přebalovací tašce. Také se dobře drží při přesypávání sušeného mléka do lahve. Vždy se mi podařilo vysypat celé množství do lahve, v boxu nic nezůstalo. Zároveň nedocházelo k přesypávání obsahu mezi jednotlivými přihrádkami. Oceňuji hlavně přínos boxu při cestování. Až nebude box potřeba na sušené mléko, bude možné jej použít např. na uchovávání ovoce při procházce.


Petra (26 let), maminka Sabči (0,4 měsíce), žijící v Jánských lázních:

Klepněte pro větší obrázek

Rychlé otevírání!

Box má kvalitní zpracování, 3 přihrádky jsou dostatečně velké, vejde se do nich i velká dávka mléka. Přesto je krabička velmi skladná, skvělá na cestování. U nás často hlídá tatínek, takže krabička je pro něj ideální na předpřípravu dávek mléka. U krabičky oceňuji rychlé otevírání, má na straně vystouplou hranu, díky které se dá snadno otevřít. Krabičku považuji za nejlepší na trhu, měli jsme již od dvou různých firem a z této mléko vysypete úplně všechno, kdežto v ostatních mi vždy kousek zbylo.  


Markéta (28 let), maminka Simonky (0,5 měsíce), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Jednoduchá systém!

Barevný boxík dorazil den poté, co mi bylo testovacím klubem sděleno, že dorazí – takže Rychlíka, děkuji. Co se týče boxíku, tak se nám určitě bude hodit, protože přestávám kojit a zkouším pomaličku sunar. Krabička je praktická, hezky se do ní leze, systém je jednoduchý – lehce se zaklapne. Velmi dobře se s krabičkou manipuluje, barvička hezká. Až odrosteme ze sunaru, dá se využít na menší svačinky do parčíku.


Jarka (30 let), maminka Leonky (0,6 měsíce), žijící v Českých Budějovicích:

Klepněte pro větší obrázek

Jsem nadšená!

Krabička na mléko pro miminka je opravdu báječná. Naše Leonka si z toho tedy udělala hračku, ale potom jsem to nemilosrdně zabavila na mlíčko když jela na hlídání k babičce. Babička si krabičku nemohla vynachválit – přesně odměřená část sunaru – jednoduchým otevřením jednoho ze třech boxíků se sunar nikde nerozsypával a mohl být jednoduše použit. Zrovna jsem porodila malého chlapečka, tak budu potřebovat další krabičku a jsem si jistá, že ji půjdu zakoupit. Děkuji za testování.


Renata (25 let), maminka Matýska (0,2 měsíce), žijící v Benešově u Prahy:

Klepněte pro větší obrázek

Krásný design!

Box na sušené mlíčko mě velmi potěšil. Jen co dorazil, tak jsme ho měli možnost vyzkoušet na cestu na Šumavu. Nedali jsme do něj sice sušené mlíčko, ale ovesný mix vloček – ještě totiž kojím, takže krabičku na sunar využiju trošku později. Kdybych měla hodnotit krabičku, tak balení je moc hezké, již takovou jednu krabičku mám od jiné firmy – nebudu jmenovat, ale tady u té musím ocenit jednoduchý, ale přesto krásný design, využití a pohodlnost. Jediné co, tak bych klidně krabičku udělala větší, aby mohla mít širokospektré využití. 

Témata: Čtenářské testy, Testujeme s dětmi, Box, Břeclav, Jánský, Barvička, Simonky, Leonka, Kvalitní zpracování
Mohlo by vás zajímat