Maminka.czČtenářské testy

Mikrohadřík Vileda

1. 12. 2015
Mikrohadřík Vileda
Hadřík z mikrovláken na různé povrchy s použitou technologií aktivní absorpce je dokonale savý, jednoduše se ždíme, velice rychle schne a garantuje čistotu a lesk. Nepoškrábe nábytek, nezanechává šmouhy ani chlupy a velice snadno se udržuje – lze jej opakovaně prát v pračce.

Věra 28let, Olinka 1rok, Litomyšl

Klepněte pro větší obrázek

Hadr na čistění růžných povrchů jsme ozkoušeli rádi a jelikož bydlíme v rušné ulici, plných aut, tak je všude dostatek prachu a různých malých nečistot, které snad ani nejdou vidět.

Hadřík se osvědčil jak při stírání prachu na nábytku, tak při rozlitém pití na stole a zemi. Opravdu všestranný pomocník při pomoci s úklidem. Nemám ráda také ty hadříky speciálně na prach, takže tenhle je pro mě úplně ideální pomocník. Milé testování


Sabina 38let, dvojčata Patrik a Daniel 13let, Pracov

Klepněte pro větší obrázek

Mám ráda pořádek, ale po invazi mých dětí a manžela, je kuchyň vždy v katastrofálním stavu.  Drobky, fleky od jídla, špinavý sporák, atd. Doposud jsem nenašla hadřík, se kterým bych byla tak spokojená jako s tím od Viledy. Vyzkoušela jsem ho snad na všechny povrchy. Dobře utře i bez použití čistícího přípravku. Obrovskou výhodou je jeho perfektní savost. Nezanechává za sebou mokrý povrch. Houbičky a jiné hadříky po čase zapáchají, zůstává v nich hodně vody, ale tento se dobře vyždíme a rychle uschne. Navíc se dá vyprat v pračce a je zase jako nový. Děkuji časopisu Maminka, díky němu jsem našla konečně skvělého pomocníka.


Verča 29let, dcera Mária 11měsíců, Praha

Klepněte pro větší obrázek

Od té doby,co se moje 11 měsíční dcera začala stavět na nožičky máme všechno opatlané. V obývacím pokoji bílý lesklý nábytek a často také TV, francouzská okna a další věci. Pořád jsem chodila s modrým hadrem, poté jsem vše přelešťovala dalším suchým hadrem. Od doby, co jsem zkusila Viledu, mám o práci méně. Stačí pouze přetřít tímto hadrem a vše je i vyleštěné. Obrovskou výhodou je, že za sebou nezanechává chloupky. Dobře se ždíme a velmi rychle uschne. Výrobce garantuje, ze je pratelný. Uvidíme tedy kolik praní vydrží. Opravdu jsem lepší hadřík v ruce ještě neměla! Děkuji.

Témata: Čtenářské testy, Testujeme s dětmi, Ideální pomocník, Litomyšl

Mohlo by vás zajímat
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z dítěte roste psychopat
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Jak naučit dítě spát celou noc
Rodičovská dovolená 2018 – vše, co potřebujete vědět

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu