Maminka.czČtenářské testy

Nestlé Beba

24.  5.  2017
Nestlé jako první výrobce kojenecké výživy přichází na trh s revoluční kojeneckou výživou, podpořenou 60 lety výzkumu mateřského mléka. Jejím základem je speciální směs té nejlepší bílkoviny OPTIPRO od Nestlé, vyrobené po vzoru mateřského mléka a přesně vyhovující nutričním potřebám dítěte. Kromě toho obsahuje probiotické bakterie L.reuteri, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce a díky svým účinkům přispívají ke snížení průměrné doby pláče vašeho miminka. Na podporu imunity jsme přidali vitaminy A, C a D a minerální látky jako železo a zinek pro normální vývoj mozku. Cena: 399 Kč

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Marcela (28 let), maminka Amálky (7 měsíců), žijící v Berouně:

Klepněte pro větší obrázek

Nové oblíbené!

Nevím, jak to testovací klub věděl, ale naše malá Amálka nemohla být už od narození kojená. Nechtěla se k prsu vůbec přicucnout a sát. Amálce je 7 měsíců, stále ještě máme mlíčko první fáze, ale zrovna jsme chtěli přecházet na pokračovací mlíčko. Doteď jsme používali jinou značku, ale Nestlé Beba již znám od kamarádky. Zjistila jsem, že to má výborné složení - spoustu minerálních látek a vitamínů. Naší Amálce mlíčko moc chutná a ani si dle mého nevšimla, že jsme její oblíbené vyměnili. Děkuji testovacímu klubu za nový tip na mléčnou kojeneckou výživu.


Valerie (30 let), maminka Viktorky (6 měsíců), žijící v Rokycanech:

Klepněte pro větší obrázek

Chutná chutná!

V první řadě bych chtěla poděkovat mému oblíbenému časopisu Maminka za mé zařazení do testovacího klubu rodičů. Jako produkt k testování jsem obdržela Nestlé Beba Opti Pro Comfort 2 - instantní mléčnou kojeneckou výživu, která určená kojencům od 6 měsíců. Když se nám narodila malá Viktorka, měla jsem problémy s kojením a musela jsem dost brzy nasadit instantní výživu. Vyzkoušela jsem různé druhy a s žádným nebyl problém. Nestlé Beba Opti Pro Comfort 2 obsahuje probiotické bakterie minerální látky a vitamíny. Takže alespoň mám dobrý pocit, že synovi dávám to nejlepší v danou chvíli. S výživou jsem moc spokojená a určitě ji mohu doporučit všem maminkám, které mají stejný problém s kojením jako já.


Lucie(34), maminka Vendulky(1rok), žijící v Karviné:

Klepněte pro větší obrázek

Luxusní balení!

Když jsem čekala Vendulku, dala jsem si svůj osobní cíl kojit minimálně rok. Bohužel 14 dní po porodu jsem dostala velký zánět do prsa a Vendulku jsem musela přestat kojit úplně. Přešli jsme na umělé mlíčko. Dcera ale začala v 7 měsíci odmítat mléko, které jsme jí do té doby dávali. BEBU jsem dostala na zkoušku od časopisu Maminka. Vendulce nejdřív moc nechutnalo, ale nevzdala jsem to a při druhé zkoušce již vypila celou flašku. Oceňuji velkou uzavíratelnou nádobu. Nemám ráda papírové krabice, ze kterých se mi část vždy rozsypala, když jsem přesypávala mléko do jiné nádoby. Beba je snadno rozpustitelná a obsahuje velké množství vitamínu, včetně probiotických kultur, které jsou prospěšné pro správné zažívání miminka.


Bára (29 let), maminka Reného (1,5 roku), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Unikátní receptura!

Měla jsem to štěstí, že jsem plně kojila přes 8 měsíců. Bohužel již samotné mateřské mléko nestačilo a musela jsem přejít na kojeneckou výživu. Trvalo dlouho, než jsme našly "to správné pokračovací mléko". Vyzkoušeli jsme jich mnoho, ale malý buď trpěl kolikami a bolestmi břicha nebo měl nepravidelnou a zapáchající stolici. Pláč a křik byl na denním pořádku. Byla jsem potěšena, když mi bylo nabídnuto testovaní Beby s klubem rodičů časopisu Maminka. Synovi Beba Optipro Comfort moc chutná a díky němu konečně nepláče a vydrží v klidu spinkat celou noc. Díky probiotickým i prebiotickým bakteriím je vyprazdňování pravidelné, stolice nezapáchá, prdíky ho téměř netrápí. Pokud ano, tak jsou s úsměvem :-)


Alena (25 let), maminka Matyáška (1 rok), žijící v Holešově:

Klepněte pro větší obrázek

Hezké balení!

Tak jsme dostali možnost, otestovat kojenecké mléko Beba OptiProcomfort, syn dosud pil Sunar, tak to pro nás byla změna. Co se mi moc líbí, je že mléko je balené v plechovce připravené pro používání, není nutné nějaké přesypávání z balíčku do plechovky apod.. Trošku mně zarazil návod na přípravu, protože jsem byla zvyklá jen převařit vodu nechat vychladnout, nasypat mléko, protřepat a podávat, ale u Beby musíte převařit vodu, nechat vychladnout a jen v polovině připravené vody rozmíchat mléko poté přilít zbytek vody do požadované porce a podávat. Přijde mi to zbytečně složité, ale asi to má nějaký důvod. Dále mě zarazila menší odměrka než jsem zvyklá a absence popisu, kolik se toho do prdelky vejde. Nevím jak u ostatních mlék, ale Beba je narozdíl od Sunaru trošičku míň sladká, takže synovi tak nechutnala. Beba obsahuje bakterie střevní mikroflory a prebiotika, takže určitě najde své místo u miminek trpících na bolení bříška, syn naštěstí na bříško až tak netrpěl, takže jsme mléko měnit nemuseli, ale věřím, že miminkům s problémy může pomoci. Děkujeme za možnost testovat a těšíme se na další.


Nika (26 let), maminka Alexe (9 měsíců), žijící v Náměšti nad Oslavou:

Klepněte pro větší obrázek

Musíme chválit!

Moc děkuji za možnost vyzkoušet mléko Beba optipro comfort 2. Syn (9m.) měl od narození velké problémy s bolestmi bříška a bylo velmi složité najít mléko, které by mu vyhovovalo nejen z hlediska zažívání, ale i chuťově. Nyní jsme vyzkoušeli právě Bebu a musím chválit, neboť jsme velmi spokojeni. Syna po něm bříško nebolí, není po něm zacpaný a velmi mu chutná. Navíc je cenově dostupný. 

Děkujeme 


Klára (28 let), maminka Míši (11 měsíců), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Velká spokojenost!

Synkovi mlíčko chutná, i když nějakou dobu trvalo než si na něj zvykl. Byl zvyklý pít jiné mléko. Nicméně po asi 2 dnech mu toto zachutnalo - neměl problém s bříškem, byl hravý a veselý. Synek vyzkoušel více mlék, ale s tímto jsme spokojení - škoda, že jsem jej nezkusila dříve. Mléko jsem používala i pro přípravu ovocného smootie pro kojence, jako základ kaší i pro pití z láhve. Mléko má příjemnou vůni, chutná lehce nasládle. Snadno se připravuje, nepění, lehce se rozmíchá. Veliké plus za velmi praktickou dózu, opravdu mnohem lepší než klasické pytlíky či papírové krabice.


Klára (28 let), maminka Elišky (1 rok), žijící ve Starých Křečanech:

Klepněte pro větší obrázek

Milé překvapení!

Děkuji za balíček kojenecké výživy Beba. Z prvu jsem měla strach, jak na změnu mlíčka zareaguje dcerky bříško, ale nakonec jsem byla mile překvapena. Strávila ho lépe než mlíčko, které běžně užívá. Navíc mě potěšilo, že se dobře rozpouští ve vodě a příjemně voní i chutná. Určitě doporučují.


Veronika (25 let), maminka Lucinky (11 měsíců), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Záruka kvality!

Tato značka je zárukou kvality. Mezi přednosti určitě patří v jakém balení je mléčná výživa prodávána - praktická zavírací dóza, odměrka na svém místě. Na rozdíl od jiných značek, které jsou prodávané v papírových krabicích, v tomto případě nehrozí navlhnutí obsahu. Moje půlroční dcera je velmi vybíravým strávníkem, ovšem Beba OptiPro Comfort přijala bez problému. Můžeme porovnávat se třemi jinými značkami a tato je opravdu na prvním místě. Mezi hlavní pozitiva při testování patří chuť, nezapáchá, na noc zasytí, žádné bolení bříška. Jako každá máma, tak i já chci pro své dítě to nejlepší. A to dle mého názoru tato mléčná výživa díky svému složení rozhodně je. Ještě jednou děkujeme s dcerou za možnost stát se členkami testovacího klubu.


Kristýna (34 let), maminka Renatky (6 měsíců) a Románka (4 roky), žijící v Karviné:

Klepněte pro větší obrázek

Luxusní balení!

Moc děkuji testovacímu klubu zato, že jsem mohla něco testovat. Neustále jsem na facebooku sledovala, jak se testují nové a nové produkty a konečně se usmálo i štěstí na mě. Je tedy pravda, že naše Renatka instantní mléčnou výživu dosud nepotřebovala – stále totiž kojím. No každopádně jsem se jí rozhodla vyzkoušet a zkombinovala jsem to s kojením. Zatím to je bez problémů, na začátku – první cca tři dny jí to moc nechutnalo, ale chtělo to chvilku a hned si zvykla. Děkuji za možnost testovat.

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Testovací klub, Synek, Mléčná výživa, Správné zažívání, Nést, Prdel, Malá Amálka, Mlíčko, Testovací klub rodičů
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Paris Hilton vyvrací tvrzení své matky o "boji o miminko": Nesmysl, máme tuny zmrazených embryí!
Mrázková Dita
Životy slavných
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
Chlapec žil pouhých 10 dní. Společně strávený čas pro nás byl požehnáním, tvrdí rodina. Jejich dojemný příběh obletěl celý svět
Formánková Simona
Příběhy
Upečte si dokonale vláčný perník. S nastrouhanými jablky bude nepřekonatelný
redakce
Recepty
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu