Maminka.czČtenářské testy

Odsávačka BAYBY WITH LOVE BBP 1010

20.  4.  2017
Odsávačka BAYBY WITH LOVE BBP 1010
Elektrická odsávačka BAYBY BBP 1010 využívá technologii 3 v 1, která umožňuje masáž, stisknutí i sání současně. Odsávačka má volitelných 9 stupňů intenzity vakua pro stimulaci a 9 stupňů intenzity vakua pro odsávání, proto je účinnější a šetrnější. Díky adaptéru využijete skvěle i na cestách. Cena: 2 999 Kč

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Lucie (29 let), maminka Kamilky (1 měsíc), žijící v Horních Počernicích:

Klepněte pro větší obrázek

Snadno ovladatelná!

Jako každá maminka jsem chtěla svému dítěti dát to nejlepší. Moje dcera po týdnu přestala sát z prsa. Rozhodla jsem se to však nevzdat a začít odsávat, abych neztratila mléko. Odsávačka byla doslova naší spásou. Pomohla mi krmit naší dceru mateřským mlékem do doby, než se nám podařilo opět navázat kontakt. Elektrická odsávačka BAYBY se velmi snadno ovládá, má několik intenzit sání, což jsem naprosto ocenila. Pokaždé jsem měla prsa nalitá jinak a díky jednoduchému ovladači, si korigujete rychlost i intenzitu sání. Lahvička, která je součástí balení je pro malé miminko naprosto dostačující. Přidala bych však 2 lahvičky, často se mi stalo, že jsem měla mléko uchované v lednici a už jsem potřebovala znovu odsát. Tudíž jsem vše musela přelévat. Mám ráda přenosnost. Do odsávačky se dají dát baterky a můžete nosit kdekoliv sebou. Baterky vydrží opravdu dlouho a pokud dojdou, napojíte na kabel. Děkuji časopisu Maminka za doporučení skvělého pomocníka, díky němuž stále kojím svoji dceru. 


Petra (28 let), maminka Káji (0,4 roku), žijící v Rychnově nad Kněžnou:

Klepněte pro větší obrázek

Dvoufázový program je boží!

Jsem nadšenááá! Odsávačka Bayby With Love přišla v tu pravou chvíli. Dlouho jsem hledala tu pravou, ale tahle byla trefa do černého. Koukala jsem na internet a tato odsávačka nepatří sice mezi nejlevnější – nebýt testovacího klubu, tak nic nemám, pač toto bychom si opravdu dovolit nemohli. Naše Kája se narodila velmi brzy a sání jí úplně tak nešlo. Odsávačku Baby with love jsme začali používat několikrát denně. Co můžu také vyzvednout je hlavně dvoufázový program, který velmi příjemně stimuluje prsa a podporuje přirozené kojení. Intenzita odsávání se dá regulovat, což jsem ocenila v době, kdy jsem neměla mléko na rozdávání. Odsávačku Baby with Love bych doporučila opravdu všem, které s odsáváním začínají, ale i těm, co už jsou v tom zběhlí.


Barbora (26 let), maminka Daníka (0,5 roku) a Klárky (3 roky), žijící v Tuchoměřicích:

Klepněte pro větší obrázek

Bezvadné funkce!

Domů mi přišla odsávačka značky BAYBY. Trochu mi připomíná měřič tlaku J Odsávačka Bayby bbp 1010 má opravdu příjemný vzhled. Její funkce jsou bezvadné, nemůžu si vynachválit…dohromady má 18 intenzit jak pro stimulaci, tak pro odsávání. Co je také výjimečná funkce je dvoufázový program, který napomáhá přirozenému kojení. Jednou z dalších věcí, co se mi líbí je, že není vůbec hlučná, je tichá, takže malého vůbec neruší když odsávám ve stejné místnosti, kde on spinká. Jsem velmi spokojená  a moc děkuji testovacímu klubu.


Klaudie (28 let), maminka Zorky (3 měsíce) a Radečka (3 roky), žijící v Rokycanech:

Klepněte pro větší obrázek

Fantastická!

Při prvním dítěti jsem měla ruční odsávačku. Bohužel se mi s ní špatně zacházelo, a nikdy se mi nepodařilo odsát tolik mléka, kolik by dítě potřebovalo. Díky Mamince jsem mohla vyzkoušet fantanstickou odsávačku Bayby. Při použití odsávačky máte pocit, jakoby z prsu sálo vaše dítě. Je velmi příjemná, stimuluje prs stejně jako vaše miminko. Všechny části se snadno složí i rozloží. Samotné použití je také velmi jednoduché. Odsávačku ovládáte pomocí tlačítek, díky nimž si regulujte intenzitu stimulace a sání. Tuto funkci jsem velmi ocenila, neboť jsem měla často velmi citlivá prsa. Hodně cestujeme, můžete si vybrat, jestli dáte baterky nebo použijete kabel. Kabel vždy zapomenu:-), ale baterky vydrží hodně dlouho, nemusíte se bát ani při týdnu používání, že by došly. U druhého dítěte mám hodně mléka, odsávám i v noci. Moje miminko spinká totiž nerušeně celou noc. Odsávačka je tichá, displej je podsvícený a samotné odsávání trvá chvilku, takže 1x v noci odsaju a jdu zase rychle spát a nabrat sílu na další den.


Linda (28 let), maminka Samíka (3 týdny), žijící v Uherském Hradišti:

Klepněte pro větší obrázek

Bomba!

Měla jsem možnost v rámci TESTOVACÍHO KLUBU MAMINKA vyzkoušet (doslova) na vlastní kůži tuto odsávačku. :) Jaké z ní mám pocity? Je to jedním slovem BOMBA! Po porodu jsem si musela pořídit nějakou odsávačku, protože jsem potřebovala nastartovat laktaci (byla jsem pár dní bez svého miminka), mám tedy zkušenost s několika různými značkami a možnost porovnat tuto odsávačku vůči konkurenci. Po absolvování prvního odsávání s BAYBY WITH LOVE můžu říct, že mě mrzí, že jsem již dříve neinvestovala právě do této konkrétní odsávačky. 

Mezi POZITIVA testované odsávačky patří: hezký „holčicí“ design, velmi tichý provoz, možnost regulace stimulace i samotného odsávání v různých intenzitách stiskem tlačítek plus nebo mínus, úžasný je také digitální display s možností sledovat odečet času (odpadá neustálé sledování hodinek a přemýšlení nad tím jestli už mám střídat prsa nebo jestli odsávám obě prsa stejně dlouho), krásně přilne k prsu i brakdavce a tím pádem odsaje a do nádobky nasbírá všechno mateřské mléko, takže nepřijdete ani o jedinou kapku. NEGATIVA jsem za dobu testování žádné nenašla. :) Za mě jednoznačně 10 bodů z 10ti a doporučení pro všechny maminky, které by třeba musely několikrát denně nebo příležitostně odsávat mlíčko – tato odsávačka by měla být jejich jasná volba! :) Děkuji testovacímu klubu maminka za možnost testování této skvělé odsávačky!

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Testovací klub, odsávačka, Jasná volba, Elektrická odsávačka, Kněz, Stisk, Rychnov nad Kněžnou
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Mateřské ztráty a nálezy objevíte v novém vydání časopisu Maminka. Zářijové číslo je právě v prodeji
redakce
Časopis Maminka
První vteřiny po porodu na 30 fotkách: Tohle jsou největší emoce v životě žen!
Víchová Terezaswp
Galerie
Záchvaty zlosti dětem prospívají! Čtyři kroky, kterými zvýšíte emoční inteligenci potomka
Procházková Simona
Péče o dítě a jeho výchova
Měla to být památka, a vznikl trapas: 15 těhotenských fotek, které nedojmou, ale spíš rozesmějí
Formánková Simona
Galerie
Úsměvná realita těhotenství! Pobavte se nad snímky, které sdílely nastávající maminky na sociálních sítích
Formánková Simona
Galerie
Rodiče sdíleli hrůzu z restaurací: Těchto 20 bizarně naservírovaných pokrmů hlava nebere!
Mrázková Dita
Galerie
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Slavné české topmodelky ukázaly své dospívající syny: Který je kopií své mámy?
Mrázková Dita
Slavné maminky