Maminka.czČtenářské testy

Odšťavňovač JuiceMaker Zelmer

Chcete se udržet ve formě nebo připravit dětem zdravou a chutnou svačinu? Vyzkoušejte lis na ovoce a zeleninu Zelmer JuiceMaker. Díky unikátnímu SES systému (systém pomalého lisování) můžete dosáhnout vyšší nutriční hodnoty nápojů. Nízké otáčky motoru lis nezahřívají, proto teplo neničí cenné vitaminy.
14. 5. 2015
Odšťavňovač JuiceMaker Zelmer

Natálie 26, Anežka dcera 2,5let, na mateřské, Klášterec nad Ohří

Klepněte pro větší obrázek

Jelikož držím dietu, kde není skoro žádné maso, tak je odšťavňovač JuiceMaker značky Zelmer luxusní. Zkoušela jsem růžné varianty, hlavně hodně ovoce do jogurtů, jen tak na pití nebo zeleninku pro naší malou Anežku.

Stroj fungoval skvěle, co zbylo uvnitř se dalo zpětným chodem dostat ven. Je fakt, že je nejjednodušší naházet ovoce do stroje a vyndat výbornou šťávičku.

Na obrázku můžete vidět, jak jsem si dělala jahodové pyré s jogurtem a muslli.


Daniel 38, pracující, syn Matyáš 3roky, Sezimovo Ústí

Klepněte pro větší obrázek

Když jsem dostali na testování odšťavňovač Zelmer, moc mě to potěšilo. Mám rád všechny možné šťávy a ovocné shaky atd.. Jak můžete na fotce vidět, udělali jsem si ke sváče mošt a šlo to skvěle. Manželka si ráda dělá k snídani růžné pomerančové, mrkvové či jogurtové nápoje, tak nám odšťavňovač JuiceMaker Zelmer ulehčil práci. Hodíte do stroje pár kousku ovoce či zeleniny a během pár vteřin je hotovo. Stroj jde lehce rozebrat a jen opláchnout, žádné drhnutí či odmáčení.

Mošt byl vynikající, bohužel jsme měli lehce moučná jablka, takže to co z jablek zbylo se nedalo použít např na přesnídávku nebo tak, ale mošt byl výborný. Syn Maty si pochutnal asi nejvíce, byl jsem rád, nechtěl pít žádné džusíky ale "vyždímané jablíčko" si dal s chutí. Stroj Zelmer moc doporučujeme, byli jsme spokojeni a vše co jsem lisovali (ovoce a zelenina) šlo jak po másle.

Témata: Čtenářské testy
Mohlo by vás zajímat
V této lesní školce klasické hračky nenajdete, děti si je totiž musí vyrobit samy
Dítě ve znamení Váhy bývá miláčkem učitelů, ale často klame tělem
S bylinkami u dětí zacházejte opatrně. Při nachlazení pomůže lípa nebo mateřídouška
Vychází největší číslo roku časopisu Maminka. A nechybí slevové kupóny na nákupy!

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu