Maminka.czČtenářské testy

Pásový bagr a náklaďák Lego Duplo

25. 8. 2016
Pásový bagr a náklaďák Lego Duplo
Malí řidiči rypadla si zamilují tyto snadno sestavitelné stavební stroje. Pohybuj se s pásovým bagrem po nerovném terénu a hrabej pomocí jeho velkého rypadla. Rozeber jeho funkční, pohyblivé rameno, abys ho zkrátil, a potom nalož náklaďák se sklápěcí funkcí a odvez jím hlínu pryč! LEGO® DUPLO® kostky jsou speciálně navržené tak, aby byly bezpečné pro malé ručičky. Obsahuje 2 DUPLO figurky stavebních dělníků. (499 Kč)

Verča (29 let), maminka Oskárka (4 roky), žijcí v Českých Budějovicích:

Klepněte pro větší obrázek

Nadšený vřískot!

Náš malý Oskar zbožňuje bagry. Nebylo pro mne tedy překvapením, že po tom, co jsem mu ukázala tuto stavebnici, nastal nadšený vřískot. Ihned se vrhl na krabici a začal skládat. Kromě výtvorů, které složil za pomoci návodu (tatínka) se mu podařilo i pár výtvorů vlastních - představivosti se přeci meze nekladou). Osobně lego jako takové moc nemusím (zejména kvůli obavě z toho, že by mi malý spolkl některou z těch malých součástek), ale u Dupla se není třeba bát, maximálně toho, že na některou z kostek šlápnete :) Nicméně nejvtipnější na té stavebnici bylo to, že jsem si kromě od malého nečekaně odpočinula i od tatínka :) Stavebnici doporučuji, vyhrají si malí i dospělí :)


Tereza, maminka Amálky (3 roky) žijící u Kladna:

Klepněte pro větší obrázek

Konečně bagříci!

Amálka je typická holčička milující panenky, kočárky, vaření a jiné napodobování mojí činnosti doma. Ale také miluje stroje. Tady asi zasáhl hlavně tatínek motorkář :) Maličká má odmala přirozený vztah ke všemu co dělá rámus, smrdí benzínem a umí dělat nějakou tu legraci. Bagry, náklaďáky, čtyřkolky a motorky jsou prostě zábavné, takže tahle sada LEGO Duplo byla trefou do černého. Vtipné je, že nejlepší součástí je asi lopatka a dopravní značka, kterou nám umísťuje po bytě a vyvolává "Pozooor! Tady pracují bagříci". Překvapivou pomocnicí při stavbě silnice pak byla Doktorka Plyšáková z jiné sady Dupla, kreativitě se meze nekladou :D


Maruška (27 let), maminka Nelinky (2 roky), žijící v Neratovicích:

Klepněte pro větší obrázek

Báječná sada!

Lego Duplo jsem plánovala koupit až opravdu po 2 roce,ale když jsem viděla, jak si moje dcera rada staví s kostičkami a všemožně je propojuje, byla jsem rada, ze mě oslovil časopis Maminka s možnosti testování Lego Duplo. Přestože je to série spíše pro chlapce, dcera od malička miluje auta a klučičí věci. Kostky jsou velké, není třeba se obávat, že by dítě něco mohlo spolknout. Sestavit sadu do podoby jako je na obrázku budete muset dítěti pomoci, ale kostičky a dílky do sebe dobře pasuji, bez větší sily, takže dítě zvládne sestavovat i samo. Sada je báječná, nejvíce si vyhraje s bagříkem. Za mě bych posunula věkovou hranici na 1,5 roku


Radka (21 let), maminka Máti (2,5 roku), žijící v Rychnově nad Kněžnou:

Klepněte pro větší obrázek

Dobrodružství!

Bezkonkurenčně nejlepší dárek pro našeho Máťu!! Už teď ve svém věku miluje skládačky. Navíc teď máme období bagrů, takže úžasná volba. A upřímná radost našeho dítka, když s tátou bagr a auto stavěli mě  přesvědčilo o tom, že to není v žádném případě naše poslední lego dobrodružství. Uvidíme milý ježíšku, jaké období budeme prožívat o vánocích. :-)


Zita (34 let), maminka Tadeáše (4 roky), žijící v Lysé nad labem:

Klepněte pro větší obrázek

Spousty legrace!

Dostali jsme k testování stavebnici Lego Duplo Stavební stroje, a musím říct, že jsme si s ní užili a určitě ještě užijeme spousty legrace. Syn miluje vše kolem stavby a dopravních prostředků, tudíž s již vysokou profesionalitou nasadil lopatu na hybné rameno, kabinu na pásový podvozek a dal se do práce. Materiál přenesl na náklaďák, s kterým pak odjíždí za hlasitého houkání na skládku kostiček. V tom přichází dělník s lopatou, kostky urovná do řady a postaví z nich věž. Líbí se mi, že stavebnice pomáhá kromě fantazie zlepšovat jemné motorické pohyby, když se dítě snaží ovládat rameno bagru tak, aby nabralo na lopatu kostičky. 

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Kostička, Rychnov nad Kněžnou

Mohlo by vás zajímat
Žila s psychopatem a násilníkem. Víra jí však bránila v rozvodu
Fejeton Marie Doležalové: Tady můžu s klidem říkat MY, kašlík a prdíky
Otce svého dítěte neprozradím, říká Míša Maurerová
Bez andělů nejsou Vánoce. Vyrobte si je ze šišek, špuntů nebo kolíčků
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Největší rodičovské chyby při psaní domácích úkolů. Čeho se vyvarovat?
Smí rodič líbat dítě na ústa? Mate ho tím a dráždí, tvrdí někteří odborníci
Tak dlouho jsem omlouvala manželovy nevěry, až jsem se zhroutila
Rodičovské vychytávky. Co dospělí nevymyslí, aby měli klid od dětí?

Horoskopy

Panna Zlom týdne vás nemíchá, protože pracovně šlape podle plánu. Neohrozí vás ani šéfova nepříjemná nálada.…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Světlana, Světla, Svetlana

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu