Maminka.czČtenářské testy

Pokračovací kojenecká výživa Beba Comfort 2

Pokračovací kojenecká výživa Beba Comfort 2 pro spokojené bříško a vyvážený příjem živin pro děti od ukončeného 6. měsíce. Obsahuje Optipro, nejkvalitnější bílkovinu na trhu, a prospěšné bakterie L. reuteri. Beba Comfort 2 prokazatelně snižuje dobu, kterou miminko propláče, a přispívá k celkové pohodě.
21. 5. 2015
Pokračovací kojenecká výživa Beba Comfort 2

Jana 29, Brno, Lukáš 9 měsíců

Klepněte pro větší obrázek

Měla jsem to štěstí, že jsem plně kojila přes 7 měsíců. Bohužel již samotné mateřské mléko nestačí a musela jsem přejít na kojeneckou výživu. Trvalo dlouho, než jsme našly "to správné pokračovací mléko". Vyzkoušeli jsme Hipp a Sunar, ale malý buď trpěl kolikami a bolestmi břicha nebo měl nepravidelnou a zapáchající stolici. Pláč a křik byl na denním pořádku. Byla jsem potěšena, když mi bylo nabídnuto testovaní Beby s klubem rodičů časopisu Maminka.

Synovi Beba Comfort moc chutná a díky němu konečně nepláče a vydrží velmi dlouho a v klidu spinkat. Vyprazdňování je pravidelné, stolice nezapáchá, prdíky ho téměř netrápí. Pokud ano, tak jsou s úsměvem. Lehkou nevýhodou je rozpustnost a balení. Horší rozpustnost je nejspíš dána tím, že mlíčko je hustší. V balení jsou 2 sáčky, bohužel mojí nešikovností se mi podařilo sáček do papírové krabice celé vysypat. Od té doby si mlíčko přesypávám. Proto bych brala bych spíše uzavíratelnou nádobu. S Bebou jsem ale nadmíru spokojena. Je mi líto, že jsem Bebu nezkusila jako první, protože takhle hodné miminko mi nyní můžou všichni závidět :-).


Maminka Mirka 27, Antonín 7 měsíců, Praha

Klepněte pro větší obrázek

Kojenecké mléko Beba jsem testovala ráda. Synovi ho běžně kupuji jako pokračovací kojeneckou výživu a jsem s ním naprosto spokojená. Mléko je dobře rozpustné, stačí párkrát protřepat a syn ho ochotně jí a dobře tráví. Nemá po něm žádné zažívací potíže. Chválím i způsob balení mléka do dvou sáčků, pro lepší transport a zachování hygienických nároků u neotevřených sáčků.

V neposlední řadě mi vyhovuje i odměrka s delší rukojetí, protože s ní lze dosáhnout až na dno sáčku. Kojenecké mléko Beba Comfort 2 nám naprosto vyhovuje ve všech směrech. Syn je často v jídle vybíravý a dosáhnout vyvážené stravy je u něj jinak problém. Proto jsem ráda, že kojenecké mléko bez problémů přijímá a dobře prospívá a na základě deklarovaného složení se nebojím, že by mu ve výživě chyběly minerální látky nebo vitamíny.


Maminka Dominika 24, Nela 9 měsíců, Františkovy Lázně

Klepněte pro větší obrázek

Dlouhou dobu jsme bojovali s přijmutím kojenecké lahve a umělého mléka. Zkoušeli jsme všelijaké dudlíčky a prostřídali několik druhů umělého mléka, až jsme dostali na vyzkoušení BEBU COMFORT 6m +. Malé mlíčko zachutnalo a pije ho jako jediné. Po příchodu z porodnice jsme také pár týdnů byli odkázáni na dokrmování, tehdy jsme zvolili nutrilon, ten bohužel vůbec nesvědčil trávení, objevili se bolesti břicha a tuhá stolice a koliky. U Beby nebyl s tímto vůbec problém. Jsem ráda, že jsme objevili UM, které nám svědčí a mohu jej dál doporučit i mým kamarádkám.


Lucie 28, Amálie 10 měsíců, Mladá Boleslav

Klepněte pro větší obrázek

Beba 2 Comfort malé moc chutná, baští ji s  naprostou samozřejmostí. Spolehlivě ji zasytí, a bříško je po ní spokojené. Dobře ji tráví. Určitě u ní zůstaneme.


Maminka Simona 26, Jiřík 7 měsíců, Olomouc

Klepněte pro větší obrázek

Náš Jiříček má poměrně citlivé bříško. Nesedí mu kde co, ale Beba 2 Comfort mu nejen velmi chutná, ale i mu dělá dobře na bříško. Navíc jí hezky tráví a nemá po ní bolení bříška. Určitě  můžeme doporučit. Velmi mile nás překvapila.


Maminka Markéta 24, dcera Evička 10 měsíců, Praha

Klepněte pro větší obrázek

Měla jsem velké štěstí, že malá hezky přibírala jen po kojení, takže jsme nemuseli kupovat nic na dokrmování. Bohužel a samozřejmě se časem musela koupit kojenecká výživa. Takže když jsme dostali na měsíc na testování Beba Comfort, bylo to super! Hlavně o ní jsem totiž uvažovala. Takže malá krásně přibírá a nemá problémy s prdíky ani jinými potížemi. Moc děkuji za poslání na testování, jsme velice spokojeni!


Maminka Soňa 33, Ondrášek 8,5 měsíce, Chválenice

Klepněte pro větší obrázek

Od 5měsíce kupujeme kojeneckou výživu a levná sranda to není, takže když jsem dostali na testování tento produkt bylo to opravdu krásné. Mockrát za to děkujeme a napsat jednu recenzi za produkty na měsíce je radost.

Používali jsme jinou značku, proto jsem trochu ze začátku měla strach, co to s Onráškem udělá, ale až na menší změnu stolice, nenastal vůbec žádný problém. Když jsem si četla nějaké recenze na internetu, moc se mi líbilo – Pro méně slziček a více spokojených úsměvů… i pro váš klid. To sedí přesně, syn přestal tolik plakat a celkově mám pocit, že není tak nadmutý.


Maminka Alice 27,  Vanda 9 měsíců, Karlovy Vary

Klepněte pro větší obrázek

Jelikož jsem před testováním používala jiné značky od jiných výrobců a spokojená jsem s nimi nebyla, bylo fajn dostat do rukou jiné produkty, za které jsem ani nemusela platit. Vybrat dnes dobrý produkt, aby dítě i matka byla spokojená, je velice náročné :-) samozřejmě vždy koukám, jestli je to pro mé dítě dost dobré, což je asi priorita u každé maminy.

Začaly jsme zkoušet, tedy nejdřív malá z radosti nového dárečku celou krabici roztrhala(já byla samozřejmě ráda, že prášek není jen v krabici ale i v sáčcích) a až pak nastal ten tížený okamžik, jestli nám bude chutnat. Naštěstí vše proběhlo bez problémů a malá baští o sto šest. Při zkoušení jsme byli velice spokojení, už opravdu tolik nepláče. Velice doufám, že jí to vydrží co nejdéle a bude chutnat pořád :-)


Maminka Hanka 36, syn Štěpán 8 a dcera Verča 7 měsíců, Praha

Klepněte pro větší obrázek

Chvilku předtím, než malá dostala na testování Beba Comfort – pokračovací kojenecká výživa. Jsme museli nasadit právě pokračovací výživu, ale bohužel jsme nasadili od jiné značky. Proto, když jsem zjistila, že má neustále nějaké průjmy a asi jí opravdu bolelo bříško a měla prdíky, ráda jsem vyzkoušela úplně něco jiného tak rychle. Musím ale říct, že až asi po 14ti dnech se to ustálilo a malá si asi začala zvykat na jinou stravu a už to s tím bříškem nemá tak hrozné. Já doufám, že se to nezkazí a nebudeme muset hledat jinou značku. Ale naštěstí mám ve svém okolí spoustu maminek, co používají také Bebu a jsou pořád spokojené.


Maminka Iveta 25, syn Honzík 11 měsíců, Prostějov

Klepněte pro větší obrázek

Když se to vezme kolem a kolem, nikdy náš Honza neměl problém s žádným jídlem. Proto, když jsem měla přejít na jinou značku (kvůli otestování), nedělalo mi to zbytečné starosti. A jak jsem celou dobu věděla, špatně mu to nedělalo, právě naopak. A když jsem si já přečetla co vše produkt obsahuje, byla jsem klidná, proto jsem mu to s čistým svědomím dala. Růžné vitamíny, minerální látky, bakterie Bifidus BL a směs tuků. Opravdu musím produkt pochválit, nevím jak ostatní maminky byly spokojená, ale já nemám žádné proti. Velice děkuji za možnost to otestovat, v podstatě mi to na měsíc ušetřilo spoustu peněz.

Témata: Čtenářské testy
Přidat příspěvek
Komentáře k článku
Mohlo by vás zajímat
Vévodkyně Kate:  Je důležité, aby rodiče mluvili s dětmi o svých pocitech
Neobvyklé trápení: Moje dcerka má knírek
Co dělat, když dítě nechce do školky? Buďte empatičtí a obrňte se trpělivostí
3 typy na rozvoj řeči - hrajte si, povídejte a čtěte společně!

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu