Maminka.czČtenářské testy

Potraviny Marks & Spencer

3.  5.  2015
Anglické čerstvé potraviny nejvyšší kvality seženete v Marks & Spencer. Vše je dováženo z Británie a k dostání v 6 prodejnách Marks & Spencer v Praze. Balíček obsahoval: plnotučné mléko, krutí plátky, vepřovou šunku, sýr mini Bonbel, čokomléko, luxusní jogurt a mango smoothie.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Markéta 24, těhotná, vdaná, Mělník             

Marks & Spencer? Testování jídla? Musím se přiznat, že když jsem dostala zprávu o tom, že na testování nám budou posílat produkty od Marks & Spencer, počítala jsem spíše s oblečením nebo nějakou kosmetikou (od kamarádky vím, že kosmetiku mají kvalitní).

Ale jídlo mě už napohled velice potěšilo. Vše bylo takové hezky zabalené, polepené. Jelikož jsem těhotná, tak mě neustále honí mlsná. Sladké, slané, maso, sýry, mléčné výrobky – to všechno jsem schopna sníst dohromady během jednoho večera. Takže se přiznám, ochutnala jsem vše a bylo to vynikající. Dříve jsem nejedla moc šunky, nikdy jsem nevěřila, že obsahuje moc masa, zato sůl určitě. Ale tyto šunky musím jen a jen chválit :-) super.

Přítel je milovník kakaa a mléka, takže ten sáhl hlavně po tom. U mléka si nebyl jistý, jestli mu úplně chutná (spíš je to o zvyku). V krámech kupujeme vždy obyčejné polotučné a tohle je tak rozdílné, že spíše myslím, že si musel zvykat na tu chuť :-)

Mockrát děkujeme za možnost testovat a snad zas někdy příště.


Andrea 28, vdaná, těhotná, Plzeň

Výborné, výborné, výborné.

Ani nevím, co napsat, jelikož nám vše hrozně chutnalo. Nečekali jsme, že toho bude tolik, a hrozně moc děkujeme za možnost testovat takto kvalitní produkty. V M&S nakupujeme převážně oblečení, víme, že zde mají i jídlo, ale nikdy nám to nedalo a nikdo nám o těch produktech neřekl, takže jsme nikdy neochutnali. A s čistým svědomím mohu říct: velice kvalitní a lahodné produkty.

To kakao! To smoothie! Šunka – samozřejmě favorit mého chlapa (nečekaně). Opravdu si vybrala celá rodina.

Díky


Maminka Olina 31, dcera Andrea 11 let, Praha

Klepněte pro větší obrázek

Když jsme dostali produkty k testování, byli jsme nadšení. Dcera miluje kakao a vše, co se týká mléka, takže si svačinu opravdu vychutnala. V podstatě jsme ve třech snědli vše, co jsme k testování dostali. Manžel si nemohl vynachválit šunku (je milovník masa jako každý chlap) a já zas jogurt a sýry. Prostě každý si našel něco, co pro něho bylo TOP.

Moc děkujeme za možnost testovat a doufám, že nás zase brzy vyberete :-)


Otec Michal 41, maminka Petra 36, dcera Aneta 7

Klepněte pro větší obrázek

Produkty od Marks & Spencer jsou výborné! Produkty jsme posnídali, posvačili a ochutnala celá rodina. Moje dcera Anetka (7 let) si nejvíce pochutnala na Flavouru s mangem a ananasem. Manželka Petra si zase pochvalovala chuť čokoládového mléka, které je opravdu kvalitní a chutnalo i mně, a to mléko (jakéhokoli druhu) moc nepiji.

Vanilkový jogurt Madagascan si Anetka vzala ke svačince – Anetka má svůj oblíbený jogurt, ale poté co ochutnala Madagascan (s jeho výraznou aromatickou chutí vanilky), se stal číslem jedna právě on. Se sýrem Bonbel, který jsme ochutnali celá rodina, byla nejen zábava při rozbalování, ale také jsme si moc užili výraznou chuť a aroma. Krůtí prsa a šunka byly dobré. Celkově mě a celou rodinu produkty M&S nadchly a určitě se příště v obchodě stavíme a buďto ochutnáme zase něco nového, nebo dokoupíme to, co máme již ověřené.


Kateřina 49, syn 19 let, syn 21 let, Chomutov

Klepněte pro větší obrázek

S rodinou jsme se zúčastnili testování produktů Marks & Spencer. Do obchodů této značky chodím velice často nakupovat oblečení, občas zabrousím i do sortimentu s potravinami. Vždy mě upoutá originální obal a barevné etikety. Nikdy jsem ale potraviny neochutnala. Byl nám doručen balíček, který obsahoval dvě mléka: jedno čokoládové, které bylo opravdu velice chutné, a druhé klasické.

Mléko normálně nepiji, ale toto bych snídala klidně každý den. Vysoce kvalitní šunka vepřová a krutí chutnala opravdu každému. Dala jsem si ji na rozpečenou bagetu, pokrájela cherry rajčata a vychutnávala jsem si její chuť. Velikým překvapením byl pro mě sýr, nečekala jsem ani zdaleka tak dobrou chuť. Sýr je skvěle zabalený a opravdu moc dobrý, byl téměř hned pryč. Jogurt jsem si nechala ke svačině. Možná se opakuji, ale i jogurt byl překvapením, chutnal spíš jako tvarohový vanilkový krém – luxusní. Hvězdou produktů byl malý nápoj z čerstvého ovoce smoothie, který všem doporučuji. Marks & Spencer dostává plný počet bodů a věřím, že si v naší ledničce bude vždy držet své místo.


 

Maminka Kristýna 34, dcera Pavlínka 5 let, syn Josef 4 roky, Domažlice

Klepněte pro větší obrázek

Většinu výrobků jsem naservírovala dětem k snídani a k svačině a moc jim chutnalo. Velmi lahodné bylo mléko, kterým jsem dětem zalila vločky, a protože chtěly najednou pít místo čaje i čokoládové mlíčko, které ještě neviděly, byla snídaně opravdu bílkovinová.

Oba druhy šunky byly opravdu výborné, krůtí prsa byla na můj vkus trochu slanější, ale zase jsem ocenila, že jsou bez přídavku vody – když porovnám s konkurencí: některé krůtí šunky jsou opravdu vodnaté. Po malých kulatých sýrech se jen zaprášilo, u nich mi vyhovuje i balení – můžu je vzít s sebou dětem k svačině na hřiště. Vanilkový jogurt zase moc chutnal mně, nemám ráda sladké jogurty, proto mi tento vyhovoval. A v poslední řadě smoothie, to moje děti přímo milují – paradoxně chtějí více kupované, než když jim je mixuji, pravděpodobně kvůli hezkému praktickému balení, které si můžou s sebou vzít do batůžku. 


Maminka Iveta 43, otec Zdeněk 45, dcera Markéta 13 let, Cheb

Klepněte pro větší obrázek

Jelikož jsme ze západu Čech, nikdy se k nám produkty (potraviny ) od Marks & Spencer nedostaly, což je hrozná škoda. Po ochutnání každého produktu jsme se shodli, že jsou to velice kvalitní a chutné potraviny. Nejoblíbenější je nejspíše jogurt, během minuty jsme ho smlsli.

Milujeme ovoce a u snídaně je samozřejmostí, takže smoothie z manga bylo luxusní. Dcera mléko nepije už odmalička, proto jsme rádi, že jí tak chutnalo kakao, které se opravdu povedlo. Šunky snědl spíše manžel, který maso zbožňuje, ale nám to nevadilo. Ochutnaly jsme s dcerou také a zas musím napsat, že byly luxusní. Velice děkujeme za balíček. Když bude možnost potraviny nakoupit, určitě si rádi koupíme zas to samé a vyzkoušíme i něco nového :-)


Maminka Hanka 48, syn 6 let, syn 15 let, Praha

Klepněte pro větší obrázek

V  potravinách M&S jsem byla jednou v životě, a to když jsem sháněla něco na pečení. Kamarádka mi M&S doporučila, protože tam mají například vanilkové lusky (které vždy tak těžko sháním). Když jsem domů přinesla tašku plnou potravin, syn se hned vrhl na čokoládové mléko (miluje totiž kakao). Vypil by celou láhev sám, jak mu chutnalo. Ochutnala jsem ho samozřejmě také. Nemám ráda sladká pití, takže jsem si dala jen 2 dl, ale musím uznat, že bylo opravdu výborné, jen na mne moc sladké.

Šunky, mléko a malé sýry jsem připravila na sobotní snídani pro celou rodinu (manžel, syn, 6 let, syn, 15 let). Mléko je naprosto jiné oproti těm, která jsou běžně k dostání v obchodních sítích. Neumím tu zvláštní chuť popsat, ale je takové voňavé. Vanilkový jogurt jsem si nechala jako sladkou tečku snídaně. Byl jen jeden, bylo opravdu těžké ho rozdělit mezi tři hladové chlapy. Ovocný nápoj jsem ochutnala sama, protože minimálně 1x týdně si koupím fresh ovocný nápoj a chlapi tyto nápoje nemají rádi.

Celé naše ranní sobotní hodování dopadlo tak, že jsem musela jet odpoledne na Václavák a koupit další mléko, šunky, jogurty samozřejmě více než 4 (vzala jsem na zkoušku i jahodové). Navíc jsem vzala mletou kolumbijskou kávu, koupila nějaká růžová vína a další pochutiny. Za jedinou nevýhodu potravin v M&S považuji jejich vysokou cenu, ta je však kompenzována skvělou chutí všech potravin.


Maminka Jana 29, Dominika 5 let, Kladno

Klepněte pro větší obrázek

Do Marks & Spencer jsme zvyklí chodit nakupovat dětské a dámské oblečení. Proto nás překvapilo, když jsme obdrželi testovací balíček, který obsahoval potraviny této značky.

Nedělní dopoledne jsme zahájili bohatým rodinným brunchem.

Balíček obsahoval ochucené čokoládové mléko, které si naše 4letá dcera okamžitě zamilovala, a mléko neochucené, které vyhovovalo zase nám dospělým. Potom výbornou šunku velmi vysoké kvality a lahodné sýry, po kterých se u stolu hned zaprášilo.

Dále jogurt s vanilkovou příchutí, který tedy spíše připomínal tak trochu dětský smetanový krém… Největší přetahovaná u stolu byla jednoznačně o lahvičku nápoje s rozmixovaným ovocem. Na obalu stálo banánové SMOOTHIE.

Byl to pro celou rodinu prima strávený společný čas, a proto bychom chtěli časopisu Maminka moc poděkovat, že jsme měli příležitost se testování zúčastnit a užít si tak rodinnou pohodu.


Pracující maminka Petra 34, Anetka 4 roky, Praha

Klepněte pro větší obrázek

Jogurt s příchutí vanilky – tento jogurt naši rodinu příliš nenadchl, byl velmi sladký. Nicméně krásně voněl po vanilce.

Plnotučné mléko – oceňujeme znovu uzavíratelný obal a ucho pro lepší manipulaci, překvapilo nás, že po otevření mléka a přivonění byl celý produkt cítit plastem, ale po nalití do hrnečku mléko cítit plastem nebylo.

Nápoj z mléka a čokolády – tento nápoj velmi ocenila dcera, nápoj by mohl být méně sladký, i přesto byla čokoládová chuť výborná, konzistence hutná.

Ovocný koktejl s protl. mango, ananas, marakuja – koktejl chutnal především nám dospělým, výborná osvěžující chuť i kombinace ovoce.

Tenké plátky pečeného krůtího masa – tento produkt byl opravdová delikatesa, chutné, velmi dobré tenké plátky šunky – šunka je dobrá, šťavnatá.

Sýr mini Bonbel – nejvíce ocenila naše dcera, líbilo se jí rozbalování obalu, a sýr dokonce celý snědla i přesto, že sýry tohoto typu vůbec nejí. Sýr je dobrý, chutný.

Témata: Čtenářské testy, Testujeme s dětmi, Potraviny, Chomutov, Marks & amp, Spencer, Delikatesa, Václavák, Maminka Iveta, Plný počet, Mark, Domažlice, Pavlínka, Marks, Originální obal, Smetanový krém, Anetka, Potraviny na Heureka.cz