Maminka.czČtenářské testy

Souprava pro přípravu sýru Tescoma Della Cassa

Souprava pro přípravu krémového sýru TESCOMA DELLA CASA (design TESCOMA design centrum Zlín). Vynikající pro snadnou a rychlou přípravu čerstvého krémového sýru a dětských smetanových dezertů. Souprava obsahuje mísu s víkem, cedník a 5 ks netkaného plátna pro opakované použití. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky. Návod k použití s recepty uvnitř balení. Cena 399 Kč, www.eshop.tescoma.cz
29. 1. 2016
Souprava pro přípravu sýru Tescoma Della Cassa

Markéta (29 let), maminka Martinky (1 rok), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Snadné!

Dostala jsem příležitost otestovat výrobník na domácí čerstvý sýr od Tescomy. Výrobník se skládá z misky na odkapávání syrovátky, sítka, 5 ks znovu použitelných plátýnek a víčka na celou nádobu. S výrobníkem se velmi snadno pracuje a všechny komponenty do sebe dobře zapadají, takže výroba domácí „lučiny“ je opravdu jednoduchá a rychlá. Stačilo smíchat jogurt a smetanu, osolit, přidat bylinky dle chuti a připravenou směs nalít do plátýnka, přiklopit víčkem a dát na 24 hodin do ledničky. Za 10 minut bylo hotovo a druhý den už jsme si mohli pochutnávat na domácím sýru s bylinkami. V balení byl také přiložen letáček s recepty na další dobroty, jako například dětský „pribináček“ nebo tvarohový dezert s ovocem, což velice oceňuji. Celý výrobník se dá mýt v myčce na nádobí. Plátýnko jsem vyprala pod tekoucí horkou vodou, vysušila na topení a bylo připraveno k dalšímu použití.

S výrobníkem jsem moc spokojená a už se těším na další výrobu domácích dobrot.


Alena (35 let), maminka Ondry (7 let), Míry (5 let) a Nelinky (2 roky), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Chutné!

Soupravu pro přípravu krémového sýra značky Tescoma jsme vyzkoušeli velice rádi. Děti sýry i dezerty milují. Navíc při výrobě mohly pomáhat, z čehož měly opravdu velkou radost. Podle návodu jsme do směsi nedali sůl, abychom mohli udělat dezert a ze zbytku ochucený sýr. Výsledek předčil naše očekávání. Nyní budeme doma vyrábět různě ochucené dezerty a sýry bez chemických přísad. Za nás super a všem doporučuji!


Lucie (29 let), maminka Klaudinky (2,5 roku), žijící v Újezdě nad lesy:

Klepněte pro větší obrázek

„Mami přidat!“

Když mi přišel výrobník sýra na odzkoušení, tak jsem na to koukala, jak z jara. O tomto výrobku jsem nikdy neslyšela, ale musím uznat, že jsem si ho hned zamilovala. Jednou odpoledne jsme to s dcerkou odzkoušely a zkusily vytvořit dětský pribináček. Recept byl součástí balíčku, a to nejen na pribináčka, ale také na další dobrůtky, které jsme zatím nezkoušely. Pribináček se nám ale moc povedl, Klaudinka na mě volala od stolu „mami přidat, mami přidat“, takže příště musíme vytvořit více, aby měl možnost i manžel ochutnat. Příprava byla velmi jednoduchá a výsledek skvělý – pribináček jemný a lahodný. Velkou výhodu připisuji tomu, že se dá celý výrobník umýt v myčce – ten „bavlněný ubrousek“, či jak to mám nazvat, jsem vyprala ručně, usušila a je připraven na další přípravu dobrot. Děkuji testovacímu klubu za tento milý a překvapivý „dárek“.


Leona (37 let), maminka Honzíka (7 let) a Zlatky (5 let), žijící v Jánských lázních:

Klepněte pro větší obrázek

Praktické a chutné!

Miska je bombastická, dá se v ní vytvořit lahodný dezertík, domácí sýr a i třeba máslo. Skvělé na tomto výrobku je, že vím, co si do mističky namíchám a nejsou tam nějaké ty chemické „blbosti“. Souprava se skládá z několika součástek, a to: miska, plátno, sítko a víčko. Podle přiložených receptů smíchá člověk ingredience, posype bylinkami (např: při tvorbě lučiny), či kakaem, ovocem (např: při tvorbě lahodných dezertů) a nechá na 24 hod odležet. Výsledek byl fenomenální. Lučina byla jemná, krémová a návštěva z ní byla nadšená. Zkoušela jsem i tvarohový dezert s čokoládou a banánem, a to jsem byla nadšená zase já. Souprava je praktická, dobře se myje a i se dobře skladuje. Moc děkuji testovacímu klubu. 


Markéta (32 let), maminka Leničky (5 let) a Karlíka (3 roky), žijící v Českých Budějovicích:

Klepněte pro větší obrázek

Jednoduché a rychlé!

Souprava TESCOMA DELLA CASA dorazila jednoho rána a hned odpoledne už jsme se s rodinou radovali z chutného a naprosto jednoduchého bylinkového máslíčka. Chutnalo skoro tak dobře, jako v naší oblíbené pizzerii. Příprava byla velmi jednoduchá. Velmi jsem ale oceňovala přiložené recepty. Nejsem úplně tak kamarád s počítačem, takže představa, že bych musela něco „googlit“ mě děsí. Škoda jen, že jste k misce nepřiložili čerstvé pečivo, které by se dalo rovnou servírovat k máslu – já vím, to bych chtěla už příliš. No takže za naší rodinu z Budějic můžu misku na výrobu lahodných domácích pokrmů jen a jen doporučit!


Světlana (36 let), maminka Honzíka(5 let), Nelinky (4 roky) a Mirečka (2 roky), žijící v Praze:

Klepněte pro větší obrázek

Výborná věc!

Je to výborná věc, prostorné sítko, rámeček na uchycení plátna na překapávání taky funguje perfektně, super je, že jsou součástí náhradní plátýnka a v neposlední řadě i víko. Manipulace bez problémů, sýr se krásně povedl dle přiloženého receptu. Konečně mám vyřešený problém, jak nacpat nádobu se sítkem, které držadlem zabírá zbytečně místo v naší ne zrovna prostorné lednici.


Ivana (27,5 let), maminka Oty (1 rok) a Emičky (0,5 roku), žijící v Kutné hoře:

Klepněte pro větší obrázek

Zdravá a vydatná snídaně!

Velmi mě překvapila snadná příprava. Nejsem žádná velká hospodyňka, přesto jsem lahodný smetanový sýr vyrobila hravě. Stačí tři ingredience, čtvrt hodinka v kuchyni a máte druhý den snídani nejen pro své dítko. Smíchala jsem zakysanou smetanu, jogurt a smetanu ke šlehání.. po krátké chvíli již jsem směs lila do tescoma nádoby, kde je vše velmi snadné a pochopitelné. Uzavřela nádobu a 24 hodin nechala ustát v lednici. Dosolit a může se servírovat. Doporučuji mazat na čerstvý chléb. Těším se na další práci se sadou Della Cassa.


Vendy (26 let), těhotná, žijící v Liberci:

Klepněte pro větší obrázek

Skvělý pomocník!

Souprava DELLA CASA je skvělým pomocníkem při výrobě přírodního krémového sýru. Velmi malé množství ingrediencí a tento set dokáže vykouzlit lahodný krémový sýr typu žervé, který si každý může pomocí bylinek a koření ochutit dle libosti. Pokud chcete sladkou variantu stačí přidat ovoce dle chuti. S miskou se velmi dobře pracuje, vše je promyšleno do detailu a díky tomu je příprava velmi jednoduchá.  Smícháme jogurt se smetanou a je vlastně hotovo, vše ostatní zařídí DELLA CASA.


Gita (31 let), maminka Laurinky (4 roky) a Tamarky (2 roky), žijící v Tachově:

Klepněte pro větší obrázek

Praktická po všech směrech!

Přenechala jsem testování dceři, sýr vyrábíme doma už několit let, takže jsme mohly odborně porovnávat :). Sada Della Casa je praktická po všech směrech, co oceňuji já je, že dřív jsem nechávala kapat přes plenku, která mi nasákla a syrovátka kapala okolo, tady po plátýnku nic nestéká, takže je práce rychlá a čistá. Miska s víčkem je praktická pro širší využití, jediné mínus je pro mě nutnost kontroly rysky, možná mohla být o něco hlubší. 


Šárka (35 let), maminka Páťi (4,5 roku) a Bertíka (3 roky), žijící v Lysé nad labem:

Klepněte pro větší obrázek

Super recepty!

Dostala jsem příležitost otestovat výrobník na domácí čerstvý sýr od Tescomy. Výrobník se skládá z misky na odkapávání syrovátky, sítka, 5 ks znovu použitelných plátýnek a víčka na celou nádobu. S výrobníkem se velmi snadno pracuje a všechny komponenty do sebe dobře zapadají, takže výroba domácí „lučiny“ je opravdu jednoduchá a rychlá. Stačilo smíchat jogurt a smetanu, osolit, přidat bylinky dle chuti a připravenou směs nalít do plátýnka, přiklopit víčkem a dát na 24 hodin do ledničky. Za 10 minut bylo hotovo a druhý den už jsme si mohli pochutnávat na domácím sýru s bylinkami. V balení byl také přiložen letáček s recepty na další dobroty, jako například dětský „pribináček“ nebo tvarohový dezert j ovocem, což velice oceňuji. Celý výrobník se dá mýt v myčce nádobí. Plátýnko jsem vyprala pod tekoucí horkou vodou, vysušila na topení a bylo připraveno k dalšímu použití. S výrobníkem jsem moc spokojená a už se těším na další výrobu domácích dobrot.

Témata: Čtenářské testy
Mohlo by vás zajímat
5 čajů, které mohou pít i ti nejmenší
Podzimní tvoření: Vytvořte si s dětmi tato roztomilá zvířátka z kaštanů
Halloweenské dobroty, které ocení nejen děti
Špatné počasí? Nevadí! Vezměte do ruky knihu a užívejte si domácí pohodu

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu