Maminka.czČtenářské testy

TheraPearl Zábal na záda

24.  5.  2017
Chladné a teplé obklady dovedou být odpovědí na většinu bolestí, které nás v naší zrychlené době trápí. Zapomeňte směle na časy, kdy jste používali sáček mraženého hrášku nebo žehličkou nahřátý ručník. Společnost PharmaSwiss Česká republika uvádí na trh produkty TheraPearl, které využívají generacemi osvědčenou terapii tepla a chladu v nové formě. Gelové obklady TheraPearl jsou navržené pro aktivní uživatele a splňují vysoké nároky. Ať jste vášnivý sportovec, nebo starostlivá maminka, TheraPearl nabízí účinné řešení úlevy od bolesti.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

TheraPearl Zábal na záda

Výborně zvolená velikost zábalu TheraPearl dokáže pokrýt celou část zad, která vás trápí. Drží pevně na místě a nebrání pohybu díky pružnému pásku na suchý zip. Přináší úlevu při bolesti horní i dolní části zad, osvědčí se všude tam, kam zábal přiložíte. Skutečnou pomoc poskytne i ženám, které trápí bolestivá menstruace.

Zakoupit jej lze za doporučenou cenu 472 Kč.


Nikol (29 let), maminka Leonky (5 let), žijící v Lysé nad Labem:

Klepněte pro větší obrázek

Jsem nadšená!

Zábaly na záda jsem již znala, ale všechny byly nepraktické v tom, že z těla klouzaly a padaly, navíc se po čase jejich tvar zdeformoval. Tento zábal TheraPearl mě nadchnul v tom, že se dá kolem bolestivé oblasti uvázat, pomocí popruhů, a drží na místě. Další nespornou výhodou je, že kuličky v něm obsažené se krásně přizpůsobí dané partii. Navíc je esteticky hezký a do ruky příjemný. Líbí se mi důmyslné provedení, kdy ho mohu ohřát v mikrovlnné troubě a slouží jako teplý zábal, anebo naopak ho dát do mrazáku a mohu mít chladivý zábal namísto mražené zeleniny. Instrukce na obalu jsou jasné, a tudíž použití zvládne kdokoli. Já jsem nadšená! 


Míla (32 let), maminka Renatky (3 roky) a Vendulky (2 roky), žijící v Rokycanech:

Klepněte pro větší obrázek

Konečně úleva!

Když mi přišly zábaly na záda domů, řekla jsem si, že mě asi někdo tajně sleduje, protože to byla trefa do černého :) Se zády už několik let bojuji, trpím snad na všechny části – střídá se to dle období – léto mám zatvrdlý krk, v zimě trpím na spodní záda a střed zad se ozývá tak průběžně. Tento zábal jsem poctivě připevňovala každý den k televizi na spodní záda a výsledek? Konečně úleva – neříkám, že jsem se zbavila bolesti nadobro, ale je to MNOHEM lepší. Najednou můžu dělat i mnohem více věcí než jsem měla předtím možnost – třeba pořádně umýt podlahu, či bez kvičení vyndávat prádlo z pračky. No, je to opravdu paráda – moc děkuji za testování.


Lucie (33 let), maminka Karolínky (2,5roku), žijící v Mokrá-Horákov:

Klepněte pro větší obrázek

Nastala úleva!

Perličky THERA PEARL dorazily zrovna ve vhodnou chvíli, blížila se menstruace, kterou už delší čas provází opravdu křečovité bolesti břicha. Neváhala jsem a hned jsem perličky rozbalila a "připravila" v mikrovlnné troubě k použití. Přiložila jsem je na bříško a poté už nechala jen působit, opravdu mi přinesly příjemné rozložení bolesti, která se neztratila úplně, ale eliminovala se a nebyla tak silná. Na noc se mi ulevilo a mohla jsem bez problémů usnout. Nyní perličky zapůjčím mamince, která má problémy s bolením zad a tak doufám, že i jí přinesou úlevu.


Denisa (31 let), maminka Emičky (2,5 roku), žijící v Doubravicích:

Klepněte pro větší obrázek

Pro muže i ženy!

Thear pearl je výhodný v tom, že se dá použít jak za studena při namožení a zklidnění bolavých svalů, tak za tepla. Výhodou je dlouhý pružný pásek, díky kterému to může používat jak žena, tak muž. Dá se použít i na jiné části těla než jen záda, ale tam je pak trochu problém s dlouhým páskem. Nahřátý vydrží dlouhou dobu během které se dostaví úleva. Ve složeném stavu je to celkem těžká věc, ale při nošení není znát tíha. Za mě velká spokojenost – doporučuji.


Darina (32 let), maminka Miunky (1 rok), žijící v Nymburku:

Klepněte pro větší obrázek

Naprosto úžasný!

Časopis Maminka mě vybral v rámci svého projektu "testovací klub rodičů" k otestování produktu TheraPearl Zábal na záda. Musím říct, že jsem byla opravdu moc potěšená, protože mívám časté bolesti v dolní i horní části zad a také trpím na menstruační bolesti. Zábal je naprosto úžasný díky pevnému pásu. Opravdu na břiše nebo zádech úžasně drží. Velice praktické je, že ho můžete použít jak v teplé, tak i studené formě. Neomezuje vás v pohybu a skvěle se přizpůsobí vašemu tělu. Pokud chcete mít zábal teplý ohřejete ho v mikrovlné troubě, v opačném případě ho dáte do mrazáku. Teplotu udrží zhruba 15 až 20 minut a lze opakovaně použít. Moje problémy pás 100% nevyřeší ale uleví mi od akutní bolesti. Děkuji za možnost zkusit tento produkt a doporučuji každému se stejným problémem.


Věra (33 let), maminka Zlatky (2 roky), žijící v Příbrami:

Klepněte pro větší obrázek

Studená bomba!

Taaak tohle přišlo v pravý čas, doma nic takového nemám a mám časté bolesti jak břicha, tak hlavy. Na hlavu jsem už konečně nemusím dávat mraženou zeleninu, ale mražené gelové kuličky. To byla studená bomba! J Fotku jsem pořídila na manželovi, protože toho naopak bolí spodní záda, tak hnedka u večerních zpráv zahříval záda a tvrdil, že další den mu bylo o něco lépe.


Radka (31 let), maminka Peťulky (2 roky), žijící ve Zbraslavi:

Klepněte pro větší obrázek

No jéééje!

Děkuji moc, že jste mě vybrali do test klubu. Já i manžel jsme z toho naprosto nadšený. On trpí na bolest zad, já na bolest svalů – oba hodně sportujeme, tak gelové kuličky jsou pro nás naprostá senzace. Nahřívám skoro ob den bolavé svaly, no jééje to je paráda. Kdyby bylo znovu testování, klidně zašlete, protože my se o jeden s manželem pereme. Že bysme zašli koupit ?


Vladka (27 let), maminka Sebíka (4 roky), žijící v Českém Krumlově:

Klepněte pro větší obrázek

Právě včas a na míru pro mě o rodinu!

Tak tohle je spása! Nevěřila jsem vlastním očím, že v dnešní době je opravdu ještě něco zadarmo a ještě takováhle kvalitní nápomocná věc. Aplikuji i na našeho Sebíka, který má neustále odřená a modřinková kolínka. Sice se mu tam vejdou obě nožičky a několikrát, ale i tak je to supr. Já mám často bloklý krk, takže už obvazuji krk a když chci zchladit manžela, přiložím mu to na mozek :D pak dá pokoj.


Tereza (25 let), maminka Elenky (2,5 roku) a Klaudinky (5 let), žijící v Loučce:

Klepněte pro větší obrázek

Díky díky díky !

Přišel nám domů Thera Pearl – takové gelové kuličky, má to být na spodní záda – ty mě však netrápí, ale vrchní záda a často i zadek mám bolavý a namožený, tak se snažím ohřívat v mikrovlnce a nanášet. Naopak u malých bolístek chladím v mrazáku – viz foto. Efekt to má a zato jsem ráda! Díky díky díky

Témata: Testujeme s dětmi, Čtenářské testy, Testovací klub, Otestování, Bolavý sval, Bolestivá menstruace, Senzace, Část zad, Sebíka, Spása, Zbraslav, Zábal, Sebík, Ohře, Akutní bolest, Žába, Záda, Testovací klub rodičů
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Intimněji už to nejde: Tyhle fotky zachycují první vteřiny dítěte na světě. Podívejte se na dechberoucí detaily
Víchová Tereza
Porod
Upečte si dokonale vláčný perník. S nastrouhanými jablky bude nepřekonatelný
redakce
Recepty
Herečka Alicia Silverstone a její šokující rodičovství: Spí s jedenáctiletým synem v posteli, když byl malý, předžvýkávala mu jídlo
Mrázková Dita
Slavné maminky
Chlapec žil pouhých 10 dní. Společně strávený čas pro nás byl požehnáním, tvrdí rodina. Jejich dojemný příběh obletěl celý svět
Formánková Simona
Příběhy