Maminka.czČtenářské testy

Tlakový hrnec Lamart

Čtyřlitrový tlakový hrnec Pression je vyroben z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Díky snadné manipulaci ho otevřete jen jednou rukou. Využitím tlaku regulace lze připravit pokrm šetrně, zdravě a hlavně rychle. Díky sendvičovému dnu je určen pro všechny typy sporáků.
24. 11. 2015
Tlakový hrnec Lamart

Jana (33), těhotná, žijící v Praze

Klepněte pro větší obrázek

Zaujal mě moderní design a celokovový vzhled tohoto tlakového hrnce. Vyhovuje mi i jeho menší velikost, jelikož už vařím jen pro dva. Je s ním mnohem snazší manipulace. Poklička je sice těžká, ale o to víc v ni mám důvěru, že se nestane nějaká nehoda.


Karol (31), těhotná, žijící v Ostravě

Klepněte pro větší obrázek

Díky projektu Testovací klub od časopisu Maminka jsem vyzkoušela ocelový tlakový hrnec Lamart. Ráda vařím, ale s tlakovým hrncem jsem neměla dobré zkušenosti, a tak se nikdy nedostal do mojí obliby ani kuchyně. Otevřela jsem tedy krabici a tam byla výzva pro moji kuchyň i pro mě samotnou. Hrnec mě však velice překvapil, připadá mi opravdu bytelný a kvalitní. Chtěla jsem začít něčím jednoduchým, co nemůžu zkazit a u čeho jsem doufala, že nevybouchnu :-)

Za úkol jsem si proto dala brokolicový krém s celerem. Než jsem začala vařit, přečetla jsem si návod, který je důležitý a každý by si ho měl před použitím přečíst. Do hrnce jsem vložila brokolici, spolu s celerem osolila a dolila odpovídajícím množstvím vody. Zavřela jsem pokličku a pak sledovala, jak pára odchází. Po pár minutách vaření jsem vypustila páru a otevřela pokličku. Všechno bylo hotové, už jsem jen dolila smetanu a rozmixovala, takže super. Nevydržím ve svém stavu stát dlouho u sporáku, takže mi tlakový hrnec určitě usnadní přípravu jídla. A při náročné práci o dítě to ocením určitě ještě víc :-) V každém případě mě tlakový hrnec velmi potěšil a těším se na další vaření.

Témata: Čtenářské testy
Přidat příspěvek
Komentáře k článku
Mohlo by vás zajímat
Dej ten palec z pusy ven! Čtyřicet procent dětí nosí rovnátka kvůli cucání palce
Podzimní tvoření: Vytvořte si s dětmi tato roztomilá zvířátka z kaštanů
Maminky, pečujte poctivě o svou i dětskou pokožku
Reflux: Ublinkávání, které vás může vyděsit, často samo odezní

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu